Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet a megmagyarázhatatlan...

Mi lehet a megmagyarázhatatlan dolgok hátterében?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy beköltöztem a páromhoz az albérletbe amiben lakik. Nem sokat tudunk az előző lakóról, a főbérlő kb. 5 éve vásárolta, párom 3 éve lakik benne. Egy régi panellakásról van szó. Párom mesélte , hogy mikor beköltözött leesett a tükör meg hasonlók történtek éjjel. Mikor beköltöztem nem vettem észre különösebben semmit. Ám azóta kisbabát várok, és ha éjjeles akkor nem tudok a lakásban megmaradni. Olyankor a szüleimnél vagyok. Kezdetben csak én tapasztaltam fura dolgokat.


- Leesett a mosdóban a tükör és szétrepedt.

-A konyhapultról “ elrepült” az ásványvizes palack ( üres) vagy 2 méterre a semmiből

- Éjjelente léptek, zörgés, kilincs csattogtatás, illetve régi üveges ajtónk van a hálószobán annak az ütlegelő hangja

- Olyan érzésem van mintha figyelnének folyton

- A szemem sarkából ilyen fehéres vagy nem is tudom milyen gyors suhanásokat látok nèha


- Talán ez a legdurvább : Mikor borotválkoztam volna a kádban, feküdtem ki volt készítve a borotva. Mellette az a műanyag védő. Egyszer csak elindult nagy sebességgel felém és az arcom mellett repült el. Felsikítottam és a párom bejött. Megtalálta a fürdő sarkában a műanyag tokot. Ő is megijedt. Majd mikor kiment, én lenyugodtam a samponok és tusfürdők egyesével potyogtak le a polcról. Megint sikítoztam és akkor látta ő is, hogy mi van. Azóta nem is szeretnék ott lenni ha tehetem.


Totál szkeptikus voltam de már nagyon parázok. Szerintetek ez mi? Hogyan lehet megszüntetni? Illetve miért van?


nov. 26. 10:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Poltergeist, nézz utána.
nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tudod, hogy mi ez Kérdező!
nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel most már
nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tárgyaknak nem szabadna így viselkedniük.

Ha ilyen "gyakran" történik, akkor ott valami gond van.

Vannak szellemi lények, -mi magunk is tartozkodunk időnként ebben az állapotban- de ennek nem kellene sokáig tartania.


Nem vagyok járatos a kóbor szellemek dolgokban, esetleg a párodnak nem hunyt el valami ismerőse, hozzátartozója, aki valamiért azt érzi ott kell körülöttetek bohóckodnia? ...esetleg a lakás korábbi tulajdonosa? ...lehet valami idős néni-bácsi, aki még nem fogta fel hogy már meghalt, és nem érti miért vannak idegenek a lakásában?! :)

Bár nem tudom ez így működik-e, de érdekes.

Azt is csak feltételezem, hogy amit mondasz az megfelel a valóságnak.

nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az az igazság, hogy eddig semmi nem volt. Csak mióta terhes vagyok. Párommal voltak fura dolgok mikor ide költözött de abba maradt egy időre. Szereztünk egy felszentelt képet, ki is raktuk. Majd kiderül mi történik.
nov. 26. 13:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a lakás, épület esetleg a környék múltjának néznék utána. Ugye van egy híres Újpesti lakótelep ami egy temető helyén épült és rengeteg nehezen megmagyarázható dolog történt az ott lakókkal. De rengeteg ilyen hely van nem kell feltétlenül volt temetőre gondolni, lehet hogy történt ott valami durva dolog, akár a világháború alatt például.
nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok hivő, így nem hiszek ebben. Miért nincs hiteles videófelvétel ilyesmiről? Vagy van?
nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os! Ez egy jó ötlet. Megpróbálok utána nézni. Fejér megyében élünk egyébként, de utána nézek.

7-es! Nekem nincsen, de ha lenne sem merném visszanézni. Nem vagyok egy ijedős fajta de ezeket nem tudom megmagyarázni és emiatt vagyok kétségbeesve. Én nevettem mindig a legjobban azokon a sztorikon ahol hasonlókat írtak le. Aztán most meg én vagyok az aki jajgat. 😅

nov. 26. 17:04
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem messze lakunk a móri mészárlás helyszínétől, de nem hiszem, hogy amiatt lenne. A konkrét lakáshoz köthető szerintem. Legalábbis amiket olvastam az alapján.
nov. 26. 17:06
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Azért megmagyarázhatatlanok, mert senki sem tudja megmagyarázni, az ide írók főleg nem...
dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!