Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom meg mit...

Honnan tudhatom meg mit szeretne egy szellem aki a házunkban lakik?

Figyelt kérdés
Ahol lakunk egy családi ház egy kis faluban. 3 éve a miénk, felújítottuk, idén augusztusban költöztünk be. A ház 1970 körül épül, egy házaspár lakott benne akik mindketten idős korban kórházban haltak meg rákban. Aztán a házat 20 évig nem lakta senki. A kertünk alatt van egy kis darab föld, utána ortodox temető. Orosz katonai sírok és civil emberek sírjai is vannak benne vegyesen. A lény hamar tudtunkra adta hogy jelen van. Éjszaka a férjem és én arra riadtunk fel hogy nagy zaj van a konyhában mintha az edények a földre estek volna. Kiment a férjem és sehol nem esett le semmi. A gyerek szobában többször bekapcsolt a tv mire haza értünk. A férjem kislányának volt egy sapkàja ami világítani is tudott. Magától elkezdett villogni úgy hogy nem is volt rajta. A kislány egyszer ki kiabált a szobájából hogy Jöhetsz! Benyitottam kivel beszél azt mondta valaki kopogott az ajtón többször is. Mondanom sem kell mi nem kopogtunk. A kamrába tettem ma a zserbót tányéron felszeletelve. Tányér helyén sütemények egy része a földön. Nincs egér. Nem volt beleharapva sem. Egyszerűen le volt dobálva. Kezd elegem lenni. Szeretném kideríteni ki ez vagy legalábbis mit akar. Mit szeret e tőlünk. Mi a szándéka. Ezt hogyan tudnám kideríteni?

dec. 29. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
A parod szivat es titokban jokat rohog rajtad. Szellemek nincsenek, csak buta emberek.
dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem szivat mert az edények hangját én is hallottam. Amikor le estek a sütemények ő nem is volt itthon.
dec. 29. 21:35
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Hat erdekes, en nagyom nem hiszek ezekben es soha nem ert hasonlo szituacio sem, de attol meg kirazna a hideg ezektol. Valoszinu, hogy nem szellemek, hanem regi epulet, ropog-recseg stb. Probald meg ignoralni a paranormalis temakat, hogy az agyad ne erre gondoljon es tisztan lass.
dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Nálunk is történnek elég furcsa dolgok néha, de azt biztosan tudom, hogy szellemek nincsenek.
dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg tőle. Beszélni csak tud, vagy legalább írni. Ha az edényborítgatás megy neki, akkor pl homokba, vagy lisztbe csak bele tud írni annyit, h “takarodjatok a házamból”, vagy “mondjátok meg Marikának, h még mindig szeretem”, vagy ami a kínja.
dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Én a szellem vagyok. Rohadtul elegem van abból, hogy annyit hangoskodtok. A zserbót nem szeretem! Kaszinótojást és gesztenyepürét (tehszínhabbal) tegyetek ki a kamrába, akkor nem fogom ledobálni!
dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D-Mano ***** válasza:
79%

Az a szellem ottragadt, nem tud (nem "akar") szabadulni onnan. Tehát nem kell megérteni, hanem szimplán csak meg kell tőle szabadulni. Már csak azért is, mert a mindennapokban zavaró parajelenségek mellett, nem biztos, de nagyon valószínű, hogy a ti életenergiátokból táplálkozik.

Ha közeletekben van egy temető, akkor még érdemes lenne energetikailag levédetni is a lakást újabb szellemekkel szemben vagy egyszerűen a temetőből áradó esetleges negatív energiákkal szemben.

Nem vagyok szakértő, nem tudom, kihez fordulhatnál ezügyben, aki nem szélhámos; de szakértőt kell találnod hozzá, ezt egyedül nem tudod megoldani, ha csak nincs szerencséd, és a szellem(ek) maguktól el nem mennek (előfordul ilyen is néha).

dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

állítólag a só nen tesz jót a szellemeknek. az ektoplazma állagai: levegő, köd és olyan kocsonyás. állítólag nem szeretik.

szórj sót a házban. sokak szerint a sarkakba. olvastam olyat h sós vizet kell tenni stb. ki lehet azért próbálni.


azt is olvastam h szárított babér levelekből és boróka bogyókból kell koszorút csinálni és az ajtókra tenni.


nem kell kideríteni h miért van ott s mit akar. nyílván semmi jót. a kommunikációval ne peóbálkozz mert rosszabb lehet.


ha mégis ezt akarod akkor olvass utánna a szellemidézéseknek. állítólag a poharas verzió a hatásosabb.

dec. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

"Ezt hogyan tudnám kideríteni?"


Lakást bekamerázod, hangrögzítés, bizonyító erejű YouTube videó összeállítása.

A nézettségi számokból szép kis bevételre tehetsz szert, miután szellemek létezésére hihető bizonyítékkal a világon még senki nem szolgált.

Te leszel a világelső világhíres világsztár.

Szurkolok neked!

A videó alatti kommentekre lehet majd törlést kérni (amelyiket nem bírod elviselni), ezt onnan tudom, hogy nekem is törölte már szakszerű véleményem, magyar álszakértő.

dec. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
5%

Sokan hülyének néznek,de ne törődj ezzel. A leírásod alapján Te egy normális nő vagy aki párkapcsolatban lépett egy olyan férfival aki hozta magával a korábbi házasságában született kislányát. (Ha nem így van javíts ki.)

Nem lehet,hogy ezt a kislányt érzelmileg megviselte az apjának az új kapcsolata?

Érzelmileg labilis gyerekeknél figyeltek már meg hasonló, úgynevezett "poltergeist" jelenséget. Ezt nem szellem okozza,hanem egy bizonyos személyhez -jelen esetben a kislányhoz- köthető pszichokinézis produkálja. Persze ettől még ez furcsa és a hivatalos tudomány sem tud mit kezdeni vele.

Ha a gyerek mentálisan rendeződik és kinövi ezt a számára nehéz időszakot akkor a "szellem" is el fog tűnni.

Erről a témáról bővebben olvashatsz Egely György:Titokzatos erők tudománya? c. könyvében.(348.o)

Szóval nincs itt semmiféle szellem amitől paráznotok kellene. A jelenség bár nagyon ritka,de létezik.

A neten is rákereshetsz. A kulcsszavak: poltergeist, spontán pszichokinézis.

dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!