Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házunkban?

Szellem van a házunkban?

Figyelt kérdés

Egy hete halt meg nagymamám, és azóta különös dolgok történnek itthon. A szüleimmel élek, és őket is kérdeztem hogy vettek e már észre különös dolgokat itthon, és azt mondták hogy többször kapcsolt be csak úgy a rádió is, meg a TV. Meg véletlenül csak úgy leesett egy üvegpohár a földre, és el is tört... Ők nem nagyon hiszbek ebbe, azt mondják hogy biztos csak a légáramlat, vagy a véletlen szerencse.. De szerintem nem.. Viszont ezeknek a történteknek csak a szüleim a tanui...én ezeket nem láttam.. viszont van sokkal több dolog amit én észleltem. Például a szüleim valamelyik nap elmentek és egyedül voltam itthon. Megéheztem, és akartam sütni bundáskenyeret, de mikor felvertem a tojást kintről hallottam egy nagy koppanó hangot, ès nagyon megijedtem...tènyleg olyan volt mintha egy nagy bowling labdát a földhöz csapnának erőből. Kiszaladtam, amilyen gyorsan csak tudtam, de nem találtam semmit..mire vissza mentem az egész tojás a földön volt kiborulva...nagyon megijedtem, és szaladtam ki sírva, még szerencse hogy a telefonom a zsebemben volt, így fel tudtam hívni anyát, hogy siessenek haza, mert baj történt. Siettek is gyorsan haza, mikor hazaértek, azt mondták biztos képzelődö, meg hogy a tojás azért borult ki mert nagyon az asztal szélén volt...nem akarják sehogysem elhinni...nem hisznek a szellemekben..

Aztán volt még egy eset, hogy szintén egyedül voltam itthon, olvastam egy regényt, és kint a fürdőből, mivel a szobám után a fürdő jön, vagyis közöttük van egy kis előszoba, onnan hallottam víz csorgást, mintha meg nyílt volna a csap..ki mentem, megnéztem és zárva volt..és már nem hallottam..aztán mire bementem csak úgy elindult a TV..hát ezen is nagyon kiborultam..megint hívtam anyáékat, hogy siessenek haza...ezt már ők is furcsálták, de azt mondják mindenre van magyarázat..

Meg igazábólezeken kívűl is történt még sok hihetetlen dolog, de ezek a legdurvábbak...nagyon félek..mondtam anyáéknak hogy hívjunk szakértőt, mert ez biztos egy szellem, de ők azt mondták, hogy ne butáskodjak már..ilyen nem létezik..de én komolyan már nagyon félek..

Szerintetek mit tegyek? Ez tényleg egy szellem??

16/L


2017. júl. 29. 11:40
 1/4 thoomas26 ***** válasza:
17%

Ha ezen furcsa esetek a nagymamád halála óta történnek és valóban nem magyarázhatóak más, racionális, hétköznapi módon, akkor nagyon valószínű, hogy a nagymamád szelleme van még nálatok.

Ha így van, rá kell vennetek, hogy keljen át a fénybe. Egyes esetekben szakértő kelhet hozzá, de lehet, hogy ti is képesek lesztek rá. Meg kell értetnetek vele (akár gondolatban is elég, ha szóltok hozzá), hogy ő meghalt, s ahhoz hogy ő is és ti is tudjátok folytatni az életeteket, neki távoznia kell. Szeretettel beszéljétek rá arra, hogy neki is így lesz a legjobb, neki ezt kell tennie. Meg kell nyugtatni és biztosítani őt arról, hogy nagyon szeretitek, de el kell engedje azt, amit és akiket itt hagyott. S ugyanúgy nektek is el kell engednetek.

2017. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Ezek az esetek a mamád halála után kezdődtek? Mert nagyon úgy tűnik hogy van nálatok valamilyen energia, valami aminek nem kellene ott lennie, lehet ez akár a mamád szelleme is. Az idézést mindenképp kerüld el mert csak bajt hozol a fejedre, az meg nem tudom mennyit segítene ha egyszerűen csak beszélnél hozzá.

Ha nem múlnak el a furcsa esetek szerintem mindenképp hívjatok szakértőt, de vigyázzatok mert rengetegen csak átverik az embereket és kihasználják az ilyen eseteket hogy meggazdagodjanak, szóval óvatosan a választással.


Sok sikert, remélem megoldódik az ügy, és részvétem a mamád miatt!

A szüleiddel pedig ülj le egy higgadt és komoly beszélgetése, mondd el nekik hogy téged nagyon zavar a helyzet, mert ha így haladsz akkor tönkre fog tenni idegileg

2017. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2017. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Ha azóta van, amióta nagymamád meghalt, akkor lehet, hogy ő akar valamit közölni veletek. Miután valaki meghal, kb. 40 napja van átmenni a túlvilágra, ha ennyi idő alatt nem megy, akkor már csak segítséggel fog menni.

Hasonló esetben megkérdezném, mit akar, hátha ad valami konkrét jelet, amiből sejteni lehet.

Ha az ő szelleme az, akkor szerintem felesleges félned, gondolom életében sem ártott neked. Ilyenkor az emberek leginkább az ismeretlentől félnek, nem magától a szellemtől.

2017. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!