Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » LSD hatására kinyílhat a...

LSD hatására kinyílhat a harmadik szemem, vagy csak meditációval érhető ez el?

Figyelt kérdés

jan. 12. 13:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
csak ha szívsz mellé zöldet is, de inkább ne kísérletezz vele mert elég erős mentális állapot kell hozzá
jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
20%

"csak ha szívsz mellé zöldet is"

Azt semmiképp. A "zöld" nem hasznos ilyen értelemben.

jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Paczalos István ***** válasza:
20%
Meditálj, keresd a belső lényege4d, és hangod. Ha megvan, akkor megnyílik az asztrál szemed. Addig próbálkozhatsz kémiai szerekkel, egyre nehezebben fogod elérni azt az állapotot, amivel megtalálod a tökéletes harmóniát Van aki a végtelen ürességet, valaki pedig a harmóniát találja meg. Maximum az illúzióját találod meg ezeknek.
jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 kriszpo ***** válasza:
55%
#10: Elég ha annyit írok, hogy Országos Mentőszolgálat? Szóval, igen! Tapasztaltam, nem egyszer, amikor szállítottam őket.
jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

15

:D

jan. 16. 14:03
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

# 9-15 kriszpo

Elég ha ennyit írsz igen.

Vegyük úgy adott idő alatt x ember fogyasztott Magyarországon LSD25-öt. Te találkoztál kb kevesebb mint az 1%-ukkal. Természetesen pont azokkal akiknek valami balul ütött ki az utazásuk során.

Ráadásul arról sem szól a fáma hogy ezen esetekben megfelelően használták-e a szert (set-setting). Tehát jó belső lelki állapotban - és jó külső körülmények közt indították-e meg az utazást.

Szóval arról van tapasztalatod mi történik az esetek extrém kis töredékében, amikor negatív módon csapódik le az utazás. Arról pedig nincs milyen az esetek nagy többségében, amikor pozitív a végkifejlet. Ez alapján írtad a választ, amit nagyon köszönünk.

jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
42%

Én rendszeresen Ayahuasca-zok ... s semmi segítségemre nem volt, hogy kinyíljon a harmadik szemem.


Amiért nem láttam víziókat az Ayától, ezért külön elkezdtem meditálni a harmadik szememre, s ki is nyitottam nagyon rövid időn belül.


Eltelt már egy jó idő, de még mindig nem látok tőle szinte semmit, de nyitva van a harmadik szemem, mert érzem hogy lüktet, amikor meditálok.


Nem csak azon múlik, milyen gyorsan lesz nagy ereje a harmadik szemünknek, hogy jól meditálunk, vagy sem. Ez a genetikán is múlik, a csakrák hatékonyságán. Valakinek sok gyakorlás kell, valakinek kevés.


Nekem is nagyon durván fog működni, de idő, míg elérem azt a szintet. Akár 1 év is lehet.

jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
32%

Mondok még egyet, az Ayahuasca-nál nincs flashback!


Varázsgombát és LSD-t nem ajánlom senkinek, mert az flashbackes.


Az Aya viszont teljesen természetes, a DMT a szervezetünkben is mindig jelen van.


De hozzáteszem: az Aya szinte sosem aktiválja a harmadik szemet, sem más csakrát. Bár igen, ritkán előfordulhat, de az nagyon de nagyon ritka.


Én már minden csakrámat aktiváltam, naponta órákon keresztül meditálok hónapok óta ... mert szeretnék Aya élményeket kapni józan állapotban is. De nem az volt eredetileg a célom, hanem az hogy az Ayától is kaphassak víziókat, ugyanis a harmadik szemem teljesen el volt meszesedve, ez lehetett az oka, hogy előtte sose kaptam víziókat.

jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
38%

Mindenféle tudatmódosító szert elítélek.

A meditációt próbáltam, de nem megy, perceken belül elalszom tőle. Így abban meg nem hiszek.

Éberen, tiszta fejjel gondolkodni, az az igazi! A valóság megismeréséhez ez a legjobb út.

aláírás: Egy totál materialista fizikus

jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!