Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » LSD hatására kinyílhat a...

LSD hatására kinyílhat a harmadik szemem, vagy csak meditációval érhető ez el?

Figyelt kérdés

jan. 12. 13:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Na csa. Látom olyan is írt aki nem próbálta meg. És hazudik ! Semmilyen ego nem hullik szét. Flashback meg nincs. Ha 6lapot nyomsz akkor úgy jársz mint hoffman..nevetsz és színeket látsz.. ennyi. 1 laptol is nevethet bárki. Ha csak 1 2 lapot nyomsz..bélyegét.. az nem lesz olyan erős mint a varázsgomba! A gomba jobb erősebb.. de ha több lsd t nyomsz..hát .másabb:)
jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt tiszta a bélyeg amit nyomattál 31 mert a gomba jóval gyengébb. Azt is kevesen tudják hogy a bélyeget kézzel nem is lenne szabad megfogni, mert az izzadság (ami nem is látható) miatt már veszíthet az erejéből. Viszont extrém nagy mennyiségű gomba (5g+) sem tud olyat mint egy nagy dózisú lsd. Ugyanúgy az LSD nem tud olyat mint a DMT. És hát valóban előidézheti az egó széthullását is.

A sorrend tehát a következő. A pszilocibin gomba a leggyengébb. Középmezőnyben az LSD és a meszkalin. Extrém erős pedig a DMT. És az ayahuasca is valóban más mint a sima DMT.

jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Vannak más fórumokon könyvtárnyi beszámolók egó-loss élményekről. Az hogy neked nem volt ilyen 31 az nem azt jelenti hogy nincs. PL


[link]

1133. Yeti1997


„Két éve kerülgettem, nagyon alázatosan, érezve, hogy majd egyszer megint jön a hívás. A szekrényben lapult a két adagnyi téma.

Életem tanítása volt, és csak azt akarom kérdezni tőletek, hogy volt-e bárkinek is hasonló élménye. Mivel az elején felfelé indultam, és megkaptam a nagy tanítást a teremtésről (mindenki egy Isten, ide teremtjük magunkat, hogy játsszunk, csak elfelejtjük, hogy játék, és elhisszük a "szabályokat"(láttátok a 9 című filmet?)), nagyon nagy jampinak hittem magam. És ott kapcsolt be az elme, aki azt érezte, hogy hozzá adhat még bármit az élet folyamához. Szóval ezzel az akarással, amit már annyira ismertem, elkezdtem futni a köröket, a trip 5 maradék órájában, és minden egyes gondolatkörön átfutottam, amit már az elme megszokott, hogy működik, és pillanatnyi elégedettséget okoz. És mindegyik ilyen kör után maradt egy hatalmas sivár üresség, és az a mondat, hogy "Nincs Feloldódás". Szóval ezt ismételgettem sokat, szinte az őrületig megutálva a világot, amikor elfogytak a körök, és nem maradt más, csak elfogadni, hogy "én" nem tehetek semmit. És akkor kezdtem el kis részletekben érezni a békét és az igazi Életet, ami nem azonos semmivel, aminek korábban magamat hittem. Szóval a trip itt kb el is múlt, és én megmaradtam, és másnap nem voltam hajlandó elfogadni semmi gondolatot. Sőt, amikor előjött a félelem, hogy esetleg visszacsúszok a régi körökbe, azt a gondolatot is képes voltam szemlélni mintegy kívülről. Szóval ez két hete volt, és most már szinte teljesen különvált a kettő, az elmét ki-be kapcsolom (a vilag néha még mint egy reflexet előhozza, de már nem kötődöm hozzá, max az elme néha kétségbe esik, hogy most "kegyvesztett" lett, de aztán szépen meg lesz figyelve megint, és elcsendesedik), és hihetetlen mélységű békéket élek meg, szinte akármeddig tudnék meditációban ülni, és sokkal több energiám van mint valaha. Olyan kicsit, mint amiről Eckhart Tolle beszél, csak még tanulnom kell azért, és még több időt csöndben eltölteni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Az elején néha beugrott egy gondolatként, hogy megőrültem, de ijedtségre már nem volt idő, mert az is szétolvadt a tudat belső terében :D Kérlek jelezzetek, nagyon érdekel, hogy mi folyik itt, és hogy vajon van-e köztetek olyan, aki ugyanígy permanensen rájött a "nagy csalásra" a tudatban :D”

jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

vagy pl

[link]

jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

32-es, pontosan.


Terence McKanna is megmondta, az elszívott DMT visz el teljesen egy másik világba, ami rémisztő lehet egyeseknek. NYITOTT SZEMMEL IS CSAK AZT LÁTJUK! Kezdőknek nagyon veszélyes erős dózissal először kipróbálni. Nem azért mert rosszul lesz, hanem traumát okozhat neki. Lehet 10 percig van csak tripben, de olyan érzés, mintha annyi ideig lett volna ott ezidő alatt, mintha az eddig teljes életét leélte volna.


De az Ayahuasca által kiváltott dimenzió, amit az idéz meg, amivel már négy alkalommal is találkoztam az utazásaim során, egyáltalán nem olyan, mint amit a videókon lehet látni. Ezek mondhatni kellemesek, egyrészt azért is, mert ha kinyitjuk a szemünket, nem látunk semmit a másik dimenzióból, egyszerűen dübörög az egész testünk, mint aki kettészakadna. Ha fekszünk, meg teljesen jól érezzük magunkat. A test azt követeli, hogy feküdjünk, hiszen a halál végét járjuk. Önvédelmi mechanizmus.


Köszönő viszonyban sincs egymással az elszívott DMT ereje az Ayahuasca-hoz képest. Az Ayahuasca-nál mindig leszünk annyira magunknál, hogy tudhassunk ép ésszel hányni, és ne haljunk bele a hányásunkba. Persze ez csak akkor igaz, ha 5 gram mimózából ittunk. Ha valaki kapásból 10 gram mimózát iszik meg, vagy rosszabb esetben még többet, az pontosan olyan utazást fog megélni, mint aki elszívott egy DMT-t ... és ha nem figyel rá senki, akkor igen is bele fog halni, mert megfullad a saját hányásába.


Ayahuasca-nál ugyanaz a DMT dózis, ami elszívva érhető el, teljesen biztonságos adag.


Ayahuasca-nál is néha azt érezhetjük, hogy sosem lesz vége a trip-nek ... de itt nem intenzív érzésben jön át ez, hanem valami nagyon kellemes hatásként, mintha mondjuk valaki be lenne füvezve, de általánosságban annál is gyengébben érezzük így.

jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Én ám fel vagyok szerelkezve rendesen. Több mint 100 utazásra elegendő Ayahuasca ceremónia készletem van. Ez elég lesz néhány évre. Bibibi.
jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 kriszpo ***** válasza:
25: Köszönjük az őszinte vallomást. A lényeg az utolsó mondatod.
jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!