Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » LSD hatására kinyílhat a...

LSD hatására kinyílhat a harmadik szemem, vagy csak meditációval érhető ez el?

Figyelt kérdés

jan. 12. 13:18
1 2 3 4
 21/37 Grimfox ***** válasza:
20., ha elalszol minden egyes próbálkozásnál, amikor meditálsz, az azt jelenti, hogy egyfelől tudsz eléggé lazítani, hogy meditálj, másfelől, hogy túl fáradt vagy(testileg és/vagy szellemileg), hogy meditálj. A meditáció alapja az autohipnózis. Koncentráció kérdése az egész. Ha nagyon nem megy máshogy, próbáld "seiza" pozícióban. Vagy fél-lótusz ülésben. Ezekben nehezebb elaludni.
jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 sellolany válasza:
59%

Fizikus, azért mert neked nem megy, nem gyakoroltál eleget, másnak mehet. Le tudsz menni spárgába? Ja, akkor lehetetlen, spárgába nem lehet lemenni. :)


Én úgy tudom, hogy ayától lehet flashback, s az, hogy egy anyag természetes, megtalálható a természetben egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem veszélyes.

jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Grimfox ***** válasza:
63%
Az ayahuasca egy összetett dolog, több növényből álló keverék. A fő pszichedelikus komponense DMT-t tartalmaz. Amit az emberi szervezet is előállít kis mennyiségben. Ettől függetlenül nagy mennyiségben nem feltétlen jó ötlet(kifejezetten rossz) kívülről bevinni. Főleg ayahuasca formában.
jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 kriszpo ***** válasza:
43%

17: További információ a budapesti Péterfy toxikológia eü személyzeténél. Ők mesélnek majd neked szép "utazásokról" és "beállításokról".

Persze, én pont 1%-kal találkozok. Ezzel kit szeretnél nyugtatni? Engem vagy magadat? :)

jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ott 24 kriszpo. Meg volt régen lsd élményem is. Nekem a leg-jelentősebb dolognak számít az életemben. Ha nem lett volna szerintem már nemis élnék mert intravénáés drogfüggő vagyok, amibe belehaltam volna. Az lsd élményem miatt tudtam össtze-szedni csak magam. Csak azért írhatom ezt a választ is. Nekem nem kell wehhez magyarázat :) Bár szomorú kjicsit ami azóta lett belőlem...
jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Én az életem köszönhetem egy lsd utazásnak. Ezt érzem. Így. Ennyi. Ennél több talán nemis kell...
jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Az Ayahuasca közel sem annyira hallucinogén, mint az LSD.


Az Aya inkább a túlvilági lét természetével hoz összeköttetésbe minket.


Ma ittam, nagyon jó hatással volt rám ... nagyon rossz állapotban voltam, ez segített fellábalni. Nem voltak hallucinációk.

jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Grimfox ***** válasza:
51%
Ha jó hatással van rád az ayahuasca, akkor nem azt ittál... A keverék eléggé megviseli a szervezetet, többek között azért, mert hánytató hatása is van, és mert olyan növényeket is tartalmaz, amik lassítják a DMT metabolizmust, ami így nem 15-30 perc alatt ürül ki, hanem órákig kering a rendszerben.
jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

De igen, azt ittam. :)


És igen, hánytam. Kétszer is. Mert külön kétszer is ittam. De már hozzászoktam.


Az elején nagyon megterhelő volt, kezdetekben szörnyű volt elviselni a dolgokat.


De azóta megtanultam nagyon szépen főzni, úgy, hogy minden egyéb káros anyag kikerüljön a teából. ... Lehet úgy megcsinálni, hogy a szervezetnek eléggé kellemes legyen a végeredmény.


Általában a sámánok nem szűrik ki a tannint, és pont amiatt öklendeznek az emberek. Aminek a megivása teljesen értelmetlen, gátolja az utazás élvezetét is. Pont ezért sokkal jobban jár az ember, ha saját maga készíti el, minthogy ilyen emberekhez menjen el gyógyulni, pláne ha valakinek egy utazás nem segít, sem 10.


Vannak emberek, akikben annyi probléma van, hogy akár 20 teára is szükség lehet. Nem ritka eset, hogy valaki 10 teát megiszik, még úgy sem lát semmit, még akkor is, ha teljesen készen áll rá lelkileg.


Ez egy olyan tea, aminél sosem lehet előre látni, hogyan fog segíteni a felhasználón. Valaki érzelmi betekintést kap önmagába. Olyan érzést kaphat tőle, hogy különleges. Valaki a jövőt látja víziókban. Valaki a boldogságot kapja meg egy másik dimenzióból. ... Rengeteg dolog történhet.

jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Grimfox ***** válasza:
Honnan szerzed be hozzá az autentikus növényeket? Lehet ezekkel legálisan kereskedni egyáltalán?
jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!