Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehetett a mellkasomon...

Szellem lehetett a mellkasomon és a torkomon, vagy puszta véletlen?

Figyelt kérdés

Első éjjel arra keltem, hogy óriásit kell sóhajtanom, mert régóta nem vettem levegőt, legalábbis olyan érzés volt álmomban. Régen is volt ilyen sokszor, kardiológus szerint fáradtságtól. Amint kinyitottam a szemem, koppant egyet a hálószoba ajtóm, mint mikor valami más ajtó / ablak nyílik a házban, és a huzat megmozdítja a becsukott ajtóm kilincsének nyelvét a zárban. Első gondolatom az volt, hogy de fura, "ki" járhatott itt?


Azt hittem, anyukám van a konyhában, és azért lett huzat, ki is mentem, de ő nem volt kint. Visszaemlékezésből azóta úgy mondja, hogy talán ő volt kint abban az időben, vagy előtte 5 percben... De szerintem ezt már csak az én megnyugtatásomra mondta.


Ma éjjel pedig arra keltem, hogy az ádámcsutkám mellett bal oldalt óriási nyomást, izomgörcsöt éreztem. Mint mikor felülésezel, és feszül már a torkod is. Háton feküdtem, az az oldalam volt megnyújtva, fejem a jobb vállamra döntve. Na most vagy fizikailag adódott ilyen izomgörcs a testhelyzet miatt, vagy csak itt ért el a szellem, mert másik oldalamra szinte rádőlt az állam. Nagy nehezen felriadtam (azt álmodtam, hogy a mentőket hívom, mert allergiás lettem valamire és majd megfulladok) mire a mellettem lévő középső szobában (egybenyiló) leesett az ablakról a karácsonyi dísz nagy zörejjel.


Ajtó, ablak, mintha azon távozna hangosan a szellem. És pont az ébredésem után 2-3 mp-cel mindkét eset. Nem az, hogy a zajra kelek riadva, nem, riadva kelek, majd meghalva megfulladva, és utána van zaj.


Eddig én sem hittem ilyenekben, de ez nagyon fura. Soha életemben nem ittam, nem cigiztem, nem vagyok beszívva, de nekem ez nagyon fura, hogy 2x fulladás, majd 2x zaj a kijáraton...


Kihez fordulhatnék, mit csináljak?


jan. 13. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Ne aludj ennyire kicsavart pózokban, és pihenj többet, ha ilyen erős fizikai tüneteket okoz a fáradtság.
jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem én, gondoltam már én is fáradságra, stb. De a háton fekvés azért nem nyakatekert pozíció. Főleg hogy utána zajongás van.
jan. 13. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem várd meg, mik történnek még esetleg.
jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Szellem. Egyszerűen csak higyj benne jó?
jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Ritkán, de velem is előfordul, hogy nehezet vacsoráztam és valami horrorisztikus álmom támad.

De nekem soha nem jutna eszembe szellemeket vizionálni mögé.

Jó érzés, amkikor felébred az ember. Főleg, amikor azt álmodom, hogy eltűnt az autóm és már egy bontóban darabokra szedték.

Gyorsan felébresztem magam, nagy a megkönnyebbülés.

Legdurvább volt, amikor ágyban feküdtem bénán, itt sötét volt, közben a világos előszobából bejött valaki és egy párnát szorított az arcomba (nyilván láttam előtte egy ilyen sorozatepizódot).

Nagyon életszerű volt, nagyon gyorsan felébresztettem magam és megbántam a vacsora viszontagságait.

Ennyi csak, szellemes marhaságok engem nem hatnak meg.

jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Menj el egy paphoz. Ujra eljatszva a te "esemenyedet" kiderititek ki fekudt rad, mellkasodra es fogta a torkodat.
jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez melyik nap volt? Nekem tegnap vagy tegnap előtt mesélte 2 kollégám is, hogy fulladva ébredtek fel és én is úgy keltem fel aznap reggel, hogy vert a szivem és kapkodtam a levegőt. Amúgy is napok óta sok ismerősöm panaszkodik, hogy nagyon szarul alszanak. Szerintem a frontok, meg fene tudja mi... Hideg, stb, összeadódnak. Lehet most valami negatív hatás a "levegőben".

De amúgy ismerős, amit írsz. Sokszor előfordult már, hogy hirtelen felébredtem valami vészjósló álomból és még elcsíptem valami fura zajt a szobámban, pl csörömpölt a kanál a poharamban, ajtó csukódott, kopogott a klaviatúra, stb. És ezek nem álmomból szűrődtek be. Olyan, mintha lenne olyankor bent valami és amint észleli hogy felébredtem, rögtön észrevétlenné vált.

jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy simán lehetett a fáradtságtól is a testi feszültség érzés, nehéz légzés. Ha kimerült vagyok, nálam is gyakoribb. Viszont a zajokat ez nem magyarázza meg.
jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Lehetséges, hogy nagyon csúnyán horkolsz, az okozhat ilyet. Ha így van, akkor örülj, hogy még élsz, én elmennék alváslaborba. Már akkor, ha szeretnél életben maradni.

A többi pedig lehet alvásparalízis, ezt is okozhatja fáradtság, erről is írtunk itt vagy 20 alkalommal.

jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!