Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon érdekes egybeesés...

Nagyon érdekes egybeesés történt, vagy ez valamit jelenthet? Ha te is értelmezed a jeleket, segíts gondolkodni, kérlek.

Figyelt kérdés

A barátnőm üzenetben megint elkezdett nárcisztikusan, gonoszan viselkedni velem. Nagyon dühös lettem, hogy már megint manipulál és gonoszkodik, pedig épp házasság előtt vagyunk. Kikapcsoltam a mobilom, hogy ne lássam az üzeneteit.


Szóval felálltam könyekkel a szememben és az erkélyi ajtóhoz mentem, csak néztem ki és azon gondolkoztam, hogy lehet, nem kellene megházasodni, mert olyan furcsa belső érzésem van a gyomromban, mintha valami veszély jönne, volt bennem egy fohász, hogy bárcsak tudna nekem valaki segíteni.


És ebben a minutumban az orrom elé leszállt egy galamb az erkély korlátjára és csak nézett hosszasan a szemembe. Majd 20 mp után elrepült.


Nagyon érdekes volt.


Tegyük fel, hogy az ilyen jelenségeknek van valami üzenete. Szerintetek ez mit jelenthetett? Mit akartak nekem üzenni?


febr. 1. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem házasodnék össze egy ilyen barátnövel
febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez egy elég erős rákényszerítés. Feltételeznünk kell, hogy jelent valamit, és jelentést társítani a feltételezéshez.

Ha mindenképp jelentést akarsz hozzá társítani, akkor a galamb szimbolikáját kell megnézned. Sokféle van neki. Galamblelkűség, galambepe, ami azt jelzi, hogy legyél alárendelt a kapcsolatban, tűrj, legyél te a békés fél. Egy másik jelentése a béke, ami jelentheti, hogy békélj meg a helyzettel, magaddal, vagy ezzel a viselkedéssel. Harmadik jelentéskör a szabadság, itt azt jelentené, főleg hogy felreppent a szemed előtt a galamb, hogy te is válj szabaddá. Biztos van több jelentése is.

Mindenki ízlés szerint értelmezi, de az is értelmezés, hogy nem jel.

Erősebb jelnek tekinteném azt a zsigeri előérzetet, amit előtte éreztél. Annak nagyobb, és egyértelműbb a jelentése.

febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ezekhez nem kellenek szimbólumok, meg jelek, mert minden előtted van, önmagadban. Mit érzel? Hát leírod, hogy nárciskodik, gonoszkodik. Akkor meg? Beszélj vele, hogy változzon, vagy nem fog menni. És segíts neki a változásban.
febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Grimfox ***** válasza:

Abszolút veled vagyok a véleményedben, 3.

A zsigeri érzések elég jól tükrözik, hogy mi lesz a végkifejlet, ha így folytatódik a kérdező kapcsolata.

febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd én is kinn voltam a hegyekben 17 évesen az életben nem láttam még hollót

Kimentem reggel sütött a nap hideg volt kissé, akkora fekete holló ült a kerítésen mint egy fél ló

Nem mozdult, nekem oldalt ült,és a tollai nagyon szépen csillogtak a napsütésben

Én meg ott álltam néztem aztán fogta magát és egy 20 másodpercen belül elszállt azóta se láttam hollót élőben

A múltkor is benn voltam kórházban és galambok mászkáltak a szomszéd tetőn de egy odarepült a kórterem ablakához és elkezdett engem nézni meg le fel járkált a párkányon jó ideig

Odamentem közel az ablakhoz, normál esetben ilyenkor minden galamb elrepül de ez nem repült el pedig nem volt ott se smemilyen táplálék semmi más

Az, hogy mi miért miért történik nem tudni az életben, hogy van e összefüggés vagy nincs de ha ember abba belenyúl és Istent játszik annak sosincs jó vége annyi biztos

febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
febr. 1. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Galambtól meg jelektől függetlenül nárcival nem házasodunk össze


Amúgy ha jel volt, azt ilyenkor ki intézi el? Az univerzum? Mert akkor a mátrix vagy a sims bebizonyosodna kb.

febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A galamb általában a szelídség jelképe.De nézd meg,hogy akár egy kenyérmorzsán hogy össze tudnak marakodni,csipkedik egymást,az egyik kergeti a másikat,szinte ki a világból.

És az is előfordul,hogy halálra csipkedi egyik a másikat,ilyet láttam saját szememmel.

Mint biosztanár is érdekes,de tanultuk etológiából is ezt a viselkedést.És még valami,nem mindig az a legbékésebb, aki annak látszik és fordítva.

Egy acsarkodó kutya is lehet meghunyászkodó,ilyet is átéltem,simogattam is, míg megnyugodott.


Tehát gondolkozz el, de mint ember is megfontolandó a piszkálódó,nárcisztikus nővel összekötni az életed !

febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Legyél biztos abban, amit csinálsz, és hogy mi az, mielőtt megcselekszed"
febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A zsidó volt az isten a Babiloni uralkodási területén. A zsidó nem tudta irányítani Babiloni uralkodási területet. A zsidó sok bűnt követett el és nem segítettek neki az ISTENEK, mert látták hogy nem tud parancsolni. A magyarok csak röhögtek rajta hogy mi tette ide. Kiderült hogy ide akart jönni uralkodni,de nem tudta hogy itt magyarok élnek. Hallotta a beszédet , de nem értette a mi magyarunkat. Beszélni tudott. Kiderült hogy a mi Zsidóink értik. Azok sem segítettek neki később, legalábbis ezt játszották. A gonosz istent megtaláltak az EMI,Szuperkiborg és a közepeskiborg és a kiskiborg. A ZSidok akarta , hogy először maga irányít és a zsidó marad uralkodó. A ZSidó vissza küldte a zsidót az ott akart istenkent uralkodni és ezért megegyeztek hogy majd segít neki. Kiderült hogy a másik világegyetemet is innen irányítják. A magyarok megsejtettek hogy az ellenséggel kell harcolni. És akkor már biztosak voltak benne hogy a sajátjuk ellen kell harcolni. De nekik isten kellett. Ezért a rossz embereket küldtek át. Ez a három nép harcolt a zsidóert azért hogy isten legyen. Mi győztünk,de a túloldalon. A rossz emberek küldtek üzenetet hogy a rossz nyert,de magyar az ISTEN.
febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!