Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg ott volt vagy csak én...

Tényleg ott volt vagy csak én képzeltem be magamnak?

Figyelt kérdés

ma kimentünk a temetőbe, gyújtottunk mécsest meg vittünk zseblámpát is és a mécsesek fényétől is világos volt a temető.. de ez már 6 órakor és ránéztem egy sírra és hirtelen láttam egy idős nőt egy hosszú ruhában és ült a síron.

írjatok ti veletek megtörtént temetős történeteket!" és lécci válaszoljatok a kérdésemre


2010. okt. 31. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem hajlamos az ember odaképzelni dolgokat főleg ha ilyen történik, hogy temetőben van az ember.

velem volt hasonló, de akkor én nem láttam, csak a barátnőm.. és odafutott az ajtóhoz mert látta az ablakból azt a valakit akin bő nadrág volt és úgy nézett ki mint az akkori pasim.. a kutya is megugatta azt a valakit... kinyitottuk az ajtót, körülnéztünk az udvaron. Sehol senki. Akkoriban halt meg a barátnőm papája aki velük lakott együtt ja és igen ott voltunk a barátnőméknél.. Rá egy fél órára, irja az akkori pasim hogy jön fel a barátnőmékhez mert hogy ott vagyok és szeretne talizni. És pont úgy volt felöltözve ahogy a barátnőm is látta....

2010. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak odaképzelted,vagy pont úgy volt a mécses lángjának az árnyéka,hogy egy alakot véltél felfedezni,de ez nem biztos!

Nekem több ilyen sztorim van,eggyet írok le csak!

Este mentünk haza a vásárlásból,és én apukám mögött ülök a kocsiban,és előre néztem,és a fényszóró fényénél láttam egy alakot futni/suhanni az erdő felé,és mondtam apunak hogy "Apu fékezz!" Ő meg beletaposott a fékbe,de csak én láttam azt a valakit.

2010. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nemhinném mert láttam hogy ilyen apáca ruha féleségben van és fekete fehér ruha...majd ha legközelebb megyek ki megnézem mi van a sirra irva...
2010. nov. 1. 10:08
 4/5 Cirmos kandúr ***** válasza:
én nem voltam temetőben viszont otthon tesómmal voltam, én kint voltam a konyhában kaját csinálni tesóm a szobában, és a konyhából rálátásom van a szobára és kihúzta a széket én ekkor hátrafordultam mer azt hittem kijön, eközben pedig 1 fekete alakot láttam de csak 1 pillanatig hogy megy be az egyik szobából a másikba de csak a hátát láttam, azt hittem tesóm mer ő is feketében volt de ő ült a gép előtt, ráadásul gipszbe van a lába, de hogy mit láthattam azt én se tudom és biztos nem beszéltem be magamnak mivel nem gondoltam semmi ilyesmire és nem is nézek ilyen filmeket
2010. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én egyszer tök egyedül ülök a szobámba, a többiek épp tévéztek és egyszercsak láttam egy árnyékot .egy ember árnyékát,és egyszerűen lépkedett,majd eltűnt.
2010. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!