Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak a tengeri malacaim...

Csak a tengeri malacaim voltak, vagy valami teljesen más? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este egyedül voltam otthon, és az 1000 darabos puzzle-ömet rakosgattam, amikor a szomszéd szobából hangokat hallottam.

Kopogásszerűséget. Komolyan mondom, kettőt is egymás után. Utána próbáltam nem rágondolni, de nem nagyon ment. Annyira lefagytam, hogy féltem addig megmozdítani a kezem, míg egy darabot megfogok és a helyére rakok.

Aztán fél óra múlva újra hallom, de ezúttal hármat, majd öt perc múlva megint. Itt inkább bekapcsoltam a gépemet, és felnyomtam rajta a zenét, és utána nem hallottam.

Megfordult a fejemben, hogy a tengerimalacaim voltak, de akármennyire is erre akarok következtetni, az a hang nem olyan volt, mintha tőlük jött volna. Plusz ők nem a szomszéd szobában voltak, hanem egyenesen a szobám, előtt, és a nyitott ajtón át láttam őket.


Mit hallottam?


2010. nov. 5. 12:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Családi házban laktok vagy panelban? Ha családiban,akkor nem lehetett,hogy egér van a falban? Ha panelban,akkor esetleg a szomszédok?
2010. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
szellem volt
2010. nov. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
egy hedonista vértücsök volt
2010. nov. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
baxxameg én tudom mi volt velem is volt ilyen most jutott eszembe, kopogó szellem volt és csak annyit tudok hogy nem szabad kinyitni neki az ajtót.Akkor jön el ha egyedül vagy és családod bármely lánytagjának rossz napjai vannak pl veszekszik a barátjával vagy otthagyta a barátja és ha kinyitod az ajtót rossz dolog történik.
2010. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Családi házban lakunk.

Nem, ez nem egér volt.

2010. nov. 5. 12:33
 6/20 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Nem, ez nem egér volt."

Én is ezt mondtam.

2010. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kopogas, de min kopogtak? A falon? Butoron? Milyen padlo van? Vannak fabutoraitok? Csaladi hazban vagy panelban laktok? Ha csaladi, akkor ikerhaz? Laknak benne tobben?
2010. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Viki233 ***** válasza:
89%

Antonius Block válasza:


egy hedonista vértücsök volt



nagyon bolond vagyxD



am aki azt írta h ez az ő kérdése volt annak szól:

mással nem történhet ilyen csak veled?

2010. nov. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Olyan volt, mintha apukám fa asztalán kopogott volna (a dolgozószoba van mellettem), de ezt nem tudom teljesen pontosan. A másik lehetőség az, hogy a faszekrényen.


Családi magánházban lakunk Szeged külvárosában, csendes szomszédokkal, alig járt környéken.

Csak anya, apa, az öcsém, és én lakunk benne.


11l

2010. nov. 5. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!