Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés. Ki milyen...

Szellemidézés. Ki milyen szellemet és hogy idézett már meg?

Figyelt kérdés

Mi például volt már, hogy harmadikban a vécében körbenállva mondogattuk, hogy gyere meg ilyeneket.. erre elkezdett valami kopogni mindenhonnan.

Volt már, hogy szintén a vécében Ady Endre szellemét idéztük meg, erre a következő órán minden ok nélkül kinyílt a szekrényajtó.


Meg még egy alkalom. Egyszer egy rokonom, olyan négy éves kislány meghalt és atemetése előtti este olyan fura hangokat hallottam, pedig nem is tudtam, hogy akkor lesz atemetése és már vagyegy héttel azelőtt meghalt. Na, lépteket, surlódásoka, susogásokat hallottam.



Egyik bulin meg akaruk idézni Michael jackson szellemét, de én nagyon beparáztunk, és inkább nem csináltuk...


Érdekelne, ki milyen módszereket használt...

Ja, és lécci ney gyertek a hülyeségekkel h biztos beszívtam meg h szellemek nem láteznek (Szerintem sem léteznek de akkoris xD )


2010. nov. 30. 14:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
hát olyan 170 körül lehetett de nekem az is törpe mivel 192vagyok :)
2010. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Azta, akkor nem sokkal magasabb mint én :) (167 vagyok , de még növésben xD)

Na de hallod ki vagy gyúrva? :D Mert azért gondolom én nem tudnék elbánni vele, két fekvőtámaszt se tudok normálisan megcsinálni xD

2010. nov. 30. 14:58
 13/32 anonim ***** válasza:
A véreddel felkell festened a falra a születési dátumát a szellemnek és a halálának dátumát, ezután legugolsz a fal mellett teljes sötétsétben és ezt mondogatod: "Háluéjá kulimerei iratomotosz elszálió!" Villanyt ne kapcsolj ezután, csak sötétben tudsz beszélni a szellemmel, a fény elüzi.
2010. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az én véremmel az Ő születési dátumát? :D
2010. nov. 30. 15:00
 15/32 anonim ***** válasza:
Ja majd pont egy csaj lesz kigyúrt , főleg egy szellem :D
2010. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem a szellem :D Rád értettem de mindegy xD
2010. nov. 30. 15:03
 17/32 anonim ***** válasza:
Igen kérdezö az ö születési és a halálának a dátumát.. de ha az ö vérét megtudod szerezni az mégjobb, csak akkor nem teszel kárt magadban, ami a lényege volt a válaszomnak :D:D
2010. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer Bloody Mary-t idéztem meg. Úgy kell, hogy odaállsz éjfélkor a tükör elé egy gyertyával és háromszor kimondod, hogy Bloody Mary. Utána viszont meg kell hívnod egy koktélra, különben letépi a fejed.
2010. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Ne háborgasd a Holtak Birodalmát, mert annak fele sem tréfa! Fogalmad sincs micsoda pokoli erőket szabadítasz fel és ha nem tudod kezelni akkor a kis kalandod nagyon csúnya végét érhet.
2010. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Jah hogy én bocs vakon vagyok, hát nem vagyok 100kilós izomállat, csak 80 :D
2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!