Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy néz ki egy démon és egy...

Hogy néz ki egy démon és egy szellem?

Figyelt kérdés

aki idézett az biztos látta de általában ezek láthatalanok

csak érzed(hallod)a jelenlététt?

szóval hogy néz ki egy démon?


lesznek akik hulyeséget fognak irogatni de hát legalább megnevettetik az embert:)


2010. dec. 31. 12:33
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
60%
ugy,mint Kiszel Tünde
2010. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

kinézet: nincs fizikai testük csak asztrál, az utóbbiban nagyon változatosak lehetnek. szinte bármilyen, amit el tudsz képzelni.

figyi szerintem itt nincs senki olyan, aki valóban idézett már meg. ha tényleg érdekel a válasz ajánlom, hogy keres föl egy normális fórumot és ott kérj segítséget.

nos szerintem érezni lehet őket. lehetnek fizikai megnyilvánulásuk is mint pl.: füst sűrűsödés

a démonoknál akár lehet érezni a kellemetlen szagot is

de semmi olyan, hogy ott fog előtted állni a Sátán patákkal meg farokkal

amúgy, aki azt mondja, hogy már látott ilyet kamuzik. mint mondtad magad is ezek (nem csak általában ha nem mindég!!!) láthatatlanok


mellesleg nagyon sok kérdés van mostanában ezzel a témával kapcsolatban

megjegyezném kezdők hiába is próbálkoznak vele úgy sem fog sikerülni ha meg tényleg történik valami akkor nem őstehetség ha nem szerencsétlen vagy. akik már megtudják ezeket csinálni azok mögött hosszú évek kemény munkái vannak (vagy agybaj, mert sajna vannak kamugépek is)

próbálkozni lehet max jól kicseszel magaddal meg a körülötted levőkkel is mivel ha nem is történik semmi ilyen kaliberű dolog abba biztos lehetsz, hogy jó kis negatív energiákat úgy is fog odavonzani és ne hidd, hogy ez pozitívan fog hatni! (xD)

2010. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
2010. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 tetris ***** válasza:
100%

Egyszer láttam szellemet. Éjszaka volt, az ablak előtt láttam meg a szobában. Az utcai lámpa fénye hátulról világította meg az alakot, így a körvonalait tudtam csak alaposabban megfigyelni.

Fej, vállak jól látszottak. Valami köpönyeg, vagy csuklyás lepelféleség volt rajta, ami a sötét szobában feketének tűnt.

Amikor elment, nem lépegetett, hanem a padló felett kb 15-20 cm-re "úszott" el, lebegés szerűnek hatott.

Nem csinált semmit, csak állt az ágyam lábánál, és nézett. Az egész jelenség sacc/kb 1-1,5 percig tartott. Ez idő alatt majd betojtam a félelemtől. Csak némán könyörögtem magamban, hogy menjen már el minél előbb.

Nem szólt hozzám, nem tett semmit, csak ott állt. Ez kb 20 éve történt velem, azóta se tudtam elfelejteni.

Ja, és teljesen éber voltam, nem aludtam, nem halucináltam, nem képzeltem be. A család többi tagja ezerrel aludt, reggel senki nem tapasztalt be semmi különlegesről.

2010. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Nekem pár évvel ezelőtt volt egy nagyon rossz élményem. Mint később kiderült az akkori barátom terhesen otthagyott barátnője( nem tudtam róla), fekete mágiával is foglalkozott és rám küldött valamit. Félálomban voltam hajnalban. Az ágyamnál egy felhőben megjelent egy kis termetű szellem nyíllal (mint egy pluto, de ez halálos). Megcélzott azaz, hogy a barátom (mondom félálomban voltam, félig álmodtam), én elé ugrottam és a hátamat egy egy életveszélyes nyíl érte. Emlékszem a fájdalomra és a felhőben lévő alakra. Tudtam, hogy nem tud megölni, de nagyon veszélyes. Én régen a buddhizmussal foglalkoztam, az fehér mágia. Később és most is csak Jézussal.Szóval utána egy iszonyatos félelemmel járó betegség tört rám. A nyakam megmerevedett és az agyi folyamatok mintha le akartak volna állni. Persze orvosilag, max csak pánik beteg voltam. De én tudtam, hogy ez más. Pár hét alatt jöttem ki belőle, hihetetlen akaraterővel és sok imával.

Azóta ilyen ködszerű alakot egyszer kaptam, mikor egy másik barátommal szakítottam. Ő ezt nem tudta feldolgozni és a z idiótája megidézte Mahakálát (ez egy megszelíditett démon a buddhizmusba) meg nem tudom mit csinált. Csak azt, hogy hirtelen felpattant a szemem és éreztem a volt barátomtól jött valami lény, én megt elküldtem a francba. Elment

2011. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudja, ki volt ez az ártó pluto szerű szellem írja meg. köszi
2011. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kakidarab volt
2011. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
sharagda
2011. jan. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Nem találtam róla semmit a neten. Kicsit bővebben tudsz róla írni. Illetve, hogy hogyan lehet ellene védekezni. Én nem tudom mennyire befolyásoltam az eseményeket, minden estre mindent bedobtam mentálisan és praktikusan. A volt barátom, így utólag egy nagyon rossz karmájú, ki tudja régen miket gyakorló valaki, sokáig hályog volt a szememen vele kapcsolatban. Nekem ez a név hasonlít tibeti harcos démonokra. Higyjétek el a tibeti buddhizmus nem más, mint démonológia, finomabban sámánizmus, hihetetlen behálózó veszélyes filozófiával.

Szóval ki ez a démon?

2011. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Ha átvertél egy névvel azzal sem lettem se több, se kevesebb

s-harag-da.

2011. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!