Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? Nagyon félek!

Mi lehetett ez? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
Tegnap este anyával nagyon össze vesztem.. de olyan nagyon,hogy kidobálta a ruháimat a földre és adott egy táskát,hogy mehetek a p*csába.. Vitatkozunk kb már egy órája ordibál velem,nyilván ugye nem ok nélkül. A karácsonyfa az előszobába van és leesett róla 3 dísz. Egy amit óvodába csináltam, egy a nevelőapám anyukájáé volt,és egy ami már elég régi.A semmitől leestek... egész éjszaka zajokat hallottam..Nem hiszek az ilyen dolgokba,és nem gondolom azt hogy jött xy és elvisz.. nem ilyen típusú ember vagyok, de ez nagyon elgondolkodtat.. mi lehetett ez ?
2011. jan. 2. 15:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

A veszekedésre: Biztos nem ok nélkül volt rád mérges anyukád. Járj egy kicsit a kedvében, hangoztatsd, hogy szereted :D

A díszekre: Egyszerűen valami huzat lelökte, vagy meggyengült az az ág, ami tartotta.

A hangokra: Szél, ágak nekicsapódnak a falnak, vki kiment vécére, valaki horkol, a hűtő ( nekem nagyon zúg) vagy valaki császkál, esetleg beszél álmában. vagy leesett valami. egy kis papírnak is nagy hangja van az éjszaka közepén, ha nincs más hang ami miatt ne hallanád meg.

2011. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A kiabálástól is mozoghatott a fa,vagy egy jármű ment el a ház előtt. Sok természetes oka lehetett a díszek leesésének.

Az éjszakai zajok lehettek a felfokozott ideállapotodnak is.

Ne félj,hanem békülj ki anyukáddal. Ha kell,akkor kérj bocsánatot tőle.

2011. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,megnyugtattatok. Nem tudom először én is arra gondoltam biztos az ablaknál valahol jön a huzat. bocsánatot kérek tőle!
2011. jan. 2. 15:40
 4/17 A kérdező kommentje:
De ez nem lehet véletlen.. van egy kutyám.. aki egyfolytában ugat ha meglátja a fát.. az előbb vettem fel a kaja tartóját a derekamra álltam és néztem a fát,megint leesett egy. mindig ugyanaz..és így hallom egyfolytában az ágak hangját.. én nem tudom már mit gondoljak mi ez..
2011. jan. 2. 16:41
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondolod hogy ez gyerekes?Gondolom már nem vagy 11-12 éves kisgyerek. Amúgy meg ez az "akkorismegmagyarázommertszellemvolt" duma nagyon ÉGŐŐ Basszus 13 éves vagyok de nem képzelem be azt ami nincs. Pedig még a Paranormal Activityt is láttam. Tesóm jobban félt mint én.. Mert én tudom hogy ami nincs az nincs, akkor ennyiből minden házba van egy démon/ meg repülnek az álom labdák is :D
2011. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy valaki arra kér, légy szelíd,és együttérző anyukáddal. Amúgy is jó megtanulni, hogyan kell szelídnek lenni, mert anélkül saját családra sem godnolhatsz. Én hiszek benne, hogy vannak őrangyalok, manók, tündérek, ezek mint léteznek, és még sok más efféle lény.
2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat ! Én sem hittem eddig az ilyenekben, de most kicsit megváltozott a véleményem. Mi van akkor ha láttál egy filmet ? a FILM NEM EGYENLŐ A VALÓSÁGGAL! És itt senki sem beszélt,repülő labdákról,senki sem gondolt ilyenekre. Én sem.Miért ne adhatna valaki jelet arra,hogy legyek más ? Vagy valamit nem jól csinálok? Attól,hogy te nem hiszel ebben miért kell a másik embert hülyének nézni ? Ja és nem vagyok 13 éves,de nem csak a gyerek hihet ezekben a dolgokban. Hány ember foglalkozik ilyenekkel gondold ezt át. Nem akarom megmagyarázni, csak kíváncsi voltam,hogy kinek mi a véleménye erről.
2011. jan. 2. 17:27
 8/17 spyke93 ***** válasza:

nem tudom menyire hiszel ebbe de vana jó és gonosz szelemek

lehet hogy épp abban az időben arra kószált egyik ősőd szelleme és meg próbál a jóra,tiszteségre nevelni.

Anyádtól meg kérj bocsánatot

2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Attól,hogy te nem hiszel ebben miért kell a másik embert hülyének nézni ?"


Én nem TÉGED néztelek hülyének, semmi baj nem volt veled. De az előttem váálaszoló nagyon GYEREKES. MI AZ HOGY JÓ MEG ROSSZ?? Én is hiszek kicsit a szellemekben, és nem mondom hogy nincsenek szellemek. De szerintem nagy egy marhaság azt hinni hogy vannak démonok meg rossz és jó szellemek, és a szellemeket sem úgy kell elképzelni hogy dobálja a tárgyakat, meg ijeszteget, meg lát. Hanem úgy mint a levegőt szerintem

2011. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm foglalkozik ilyenekkel,és azt mondta a szellemek csak energiák. Én még sosem láttam szellemet,szerintem nem is lehet őket látni,maximum érezni. Bár ki hogy gondolja. Csak furcsa,hogy 24.-én feldíszítettem a fát a barátommal,és eddig egy dísz sem esett le róla.A porcelán dísz leesett a kőre és nem tört össze,pedig akkorát csattant.. Ahányszor a fa fele járok mindig leesik egy dísz.. nem félek az ilyen dolgoktól,bár kisebb koromban nagyon be voltam tőlük sz*rva. Köszönöm a válaszokat !
2011. jan. 2. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!