Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vajon léteztek valaha valódi...

Vajon léteztek valaha valódi sellők? Lehetséges ez? Csúnyák voltak, vagy szépek? Gonoszak vagy jók? Hallani mendemondákat a szirénekről akik a tengerbe csalják a szerencsétlen férfiakat, akik aztán megfulladnak.

Figyelt kérdés
Régóta érdekel ez a téma,kiskorom óta(kedvenc mesém Andersen Kishableány-a volt,az 1975-ös),akkor gyerekfejjel mérlegelve arra jutottam,VALAMINEK lennie kellett,ha egyszer az embernek ilyen bődületes hülyeség jutott az eszébe,hogy hal meg ember...
2011. jan. 8. 21:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező !


Nem lehetetlen hogy léteznek , de én speciál nem hiszek bennük.De ez az én véleményem , ettől függetlenül te még hihetsz bennük..

2011. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
A sárkányokra a dínók a magyarázat, a csontjaikat hitték meghalt sárkányoknak, még hasonlítanak is rájuk. Az a görög-masztodon, az tetszett:) Sellők meg sztem nincsenek, de ha vannak hát legyenek. Érdekes lenne
2011. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 weca válasza:
miért ne jutna eszébe sok minden igy megy előre a világ amit nem értünk atttól félünk sok sok szép mese van ez is egy a sok küzül olvas sok mését ha ez tettszik legyél bár milyen idős egydő után eljutsz komolyabb művekhez is olvasni jó nagyon
2011. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 _dry_nn válasza:
itt egy cikk : [link] elég bizzar
2011. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 valakiakitulelte válasza:

Ezen a kérdésen már én is sokat gondolkoztam. Vajon hogy jutott ilyesmi az eszükbe??? Úgy gondolom hogy én hiszek bennük,de nem nagyon híresztelem mert azt mondják idióta vagyok.Pedig mindenkinek lehet saját vélemény :5.

Szerintem ragadozók (gonoszok),de szépek. A szirének pedig teljesen mások mint a sellők .

2011. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az előbbinek üzenem, hogy a "ragadozó" nem egyenlő a "gonosz"-szal


De amúgy a bak csillagjegy is úgy néz ki, mint egy kecske halfarokkal. Márpedig egy sellő valószínűbb variáció egy "kecskehalnál". Szerintem a sellő is csak az emberi képzelet szüleménye, de ezzel nem állítom azt, hogy ne léteznének. A Da Vinci Learning (TV csatorna) reklámjából idézve: "jobban ismerjük a hold felszínét, mint óceánaink mélyét"

2011. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam a sellők hívogatását, és kaptam rá választ.

A hangjuk szép, de nem láttam őket.

2012. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem valaminek kellet lennie, ami miatt az emberek elhittek egy csomó sellős történetet, ez a sztori már nagyon régi. Lehet hogy az egész egy álommal idult és elhitték, vagy egy halat néztek hallánynak stb. ez csak egy legenda. Ugyanúgy hamisítják mint Nessiet a Loch Nessie szörnyet. Csak ez híresebb
2012. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!