Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt eddig a legérdekesebb...

Mi volt eddig a legérdekesebb paranormális, , élményed"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Azzal kezdeném, hogy tudom, ezt nagyon sokan nem fogják elhinni, de már nem tudom magamban tartani és ez az oldal névtelen, így itt elmondom, hogy mi történik körülöttem.

Az egész nyár közepén kezdődött, amikor is Amerikában voltunk a barátaimmal nyaralni. (diplomaosztó utáni buli, összegyűjtögetett pénzből)

Elmentünk egy kis városba New Orleans mellett, ahol is volt egy nagyon hangulatos kis kocsma. Ide beugrottunk meginni pár italt és ahogyan az lenni szokott pár srác szóba állt velünk, de mivel csak én vagyok jó angolból, a többiek germanisztikán végeztek, így leginkább velem beszéltek. Már akkor is furcsálltam, hogy a téma eléggé a természetfeletti dolgok felé terelődött, de nem törődtem vele, aztán olyan egy óra beszélgetés után haza is mentünk, teljesen ellentétes irányba, mint a fiúk. Éjszaka kimentem az erkélyre elszívni egy szál cigit és akkor láttam, hogy az egyik a srácok közül a ház előtt sétálgat, ő nem vett észre engem, viszont és észrevettem őt.

Aztán olyan egy hónappal mindezek után, egyik éjszaka felriadtam és az ajtó mellett láttam valakit, aki nagyon hasonlított arra a srácra, akit a ház előtt is láttam még Amerikában, de sajnos nem láttam jól az arcát, meg nyilván rám jött a frász, elkezdtem visítani és eltakartam a tenyeremmel a szememet, mire jöttek a lakótársaim, és felkapcsolták a villanyt. Az egyik rögtön odajött, míg a másik csak bámult rám. Megkérdeztem tőle, hogy mi van, mire ő csak a combomra mutogatott. Ekkor odanéztem és tiszta vér volt. Azt hittem, hogy női dolog, de amikor lezuhanyoztam megláttam, hogy négy vörös pont van a combartériám felett. Rögtön mentünk a kórházba, ahol megvizsgálták a véremet és természetes véralvadás gátlót találtak benne. Sem előtte, sem azóta nem szedtem ilyesmit.

Azóta még kétszer megismétlődött a dolog, már aludni is alig merek, az ajtók, ablakok zárva vannak, senkit nem láttam azóta, jövő héten költözöm.

Fogalmam sincs, hogy mi volt ez. Intelligens, felvilágosult és szkeptikus embernek tartom magam, de én élem át ezeket a dolgokat és ez túl megy minden olyan dolgon, amit ész érvekkel meg lehetne magyarázni.

Ha tudtok rá magyarázatot, vagy veletek is történt hasonló, akkor kérlek, írjatok.

Üdv: Anna

2011. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Szia Anna, én hiszek neked, és szívesen is beszélnék veled erről, de nem tudok neked írni, ha gondolod írj rám!


Az én esetem nem annyira érdekes és nem is annyira ijesztő (az egyik). Egyszer éjszaka arra ébredtem, hogy bejött hozzám és megkérdezte hogy mi a baj. Kómásan kérdeztem, hogy miért. Mondta hogy ég a lámpám. Tuti nem én kapcsoltam fel... A másik hogy egyik este próbáltam aludni (tehát még ébren voltam!!!) és éreztem hogy valaki van mögöttem, magamra húztam a takarót mert féltem, és egyszer csak elkezdett felemelkedni a takaróm, sikitozva csapkodtam össze-vissza mire eltűnt. Meg volt még pár eset, de azok nem ennyire durvák. Egyik volt osztálytársam mesélte, hogy egyik reggel arra ébredt, hogy a takarója szépen összehajtogatva ott feküdt a szoba másik felében lévő széken.

2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem hit kérdése, el kellene fogadni hogy van amire nem tudunk választ adni pl.:piramisok építése. Viszont amit az ember nem tud megmagyarázni letagadja vagy olyan választ ad amit ő elfogadottnak tart és beleringatja magát abba hogy ez így van.


Én nem tudom mit higgyjek de az tény hogy már megbántam hogy ezt a kérdést így péntek este tettem fel és olvastam el a válaszokat. :'( Eddigis féltem a sötéttől.

2011. jan. 14. 22:54
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

2. válaszoló vagyok, ne félj, annál rosszabb, megérzik a félelmet és abból táplálkoznak, a fény elűzi a rosszat, mindig légy pozitív, nekem általában beválik :)


ijesztegesselek még? :D

na jó, ezek tényleg megtörténtek velem:

még régebben egyik este gépeztem, hallgattam a zenét, kis vidám pörgős zenét, nem tudom milyen okból kifolyólag, éreztem, hogy jobbra kell néznem, és a fotelben ott ült egy fekete alak, gyorsan elfordítottam a fejemet, de mikor másodszorra nagy nehezen visszanéztem már semmi se volt ott, a másik pedig az volt mikor rá pár napra este mentem volna ki szobámba mikor a sötétben beleütköztem egy fekete alakba, szinte éreztem hogy belém jön :S

volt mikor a konyhában a fakanál teljesen magától leesett (ne mondja nekem semmi hogy egy tök stabil helyről csak úgy lepottyan...)

kiskoromban volt mikor a rádió magától kapcsolt be éjszaka, de ki tudja, lehet hogy egy kósza áram volt, mindenesetre érdekes :)

2011. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nem jött be :)
2011. jan. 14. 23:04
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Első, a természetes véralvadásgátló pl a hagyma, vagy gyömbér és még sok más. Az nem gyógyszer, hogy előtte se utána sem szedtél. :) Lehet valami szert beadtak neked, hogy nem vetted észre, azért hallucináltál. Hogy miért ismétlődőt? Lehet csak az agyad játszik veled.

Én azt nem értem csak ezekben a szellemes storykban, hogy te is láttál egy fiút az ajtóba és akkor eltakarod a szemed?! Én meglátnék max az ütő állna meg bennem egy pillanatra aztán elordítanám magam.

Szóval nem tudom, én meglátnék a fotelben valaki nem elfordulnék, megkérdezném mi a francot csinál itt. Mondjuk lehet ezért nem is mert még hozzám becsücsülni senki. :)

2011. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Csöngött a telefon, tesóm felvette, beszélt valakivel, majd lerakta. Mondom neki: Azt már hittem XY telefonált, hogy menjünk érte, mert bement az árokba és rommátörte a kocsit a szomszéd falu után. Félóra múlva csöng a telefon: XY vagyok. Gyertek értem, mert rommátörtem a kocsit a szomszéd falu mellett.


Nyertem szerencsejátékon a megálmodott számokkal egy nagyobb összeget (de azóta csak egyszer egy kisebbet)


Néha van olyan érzésem, mint a dejavu, csak nekem kb 30 másodpercig szokott tartani, és akkor tudom, hogy abban az intervallumban ki mit fog mondani, csinálni, és olyankor mindig döbbenten ülök. Egy ilyen alkalommal elmondtam hangosan tesóm kérdését, mielőtt feltette volna nekem.


Meg egyszer amikor arra gondoltam, hogy hiába nyújtózkodnék a telefonomért, akkor sem érném el, akkor a telefon a mozdulatlan asztalról felpattant, és felém repült, olyan távolságba, hogy már fel tudtam venni.


Egy ideje már nem vagyok teljesen szkeptikus, még mindig keresem a racionális magyarázatokat, de ezekre nem találtam.

2011. jan. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Anna, nekem is dobhatnál egy privit, ez rém érdekes. :)
2011. jan. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%

Egy szellem ül a vállamon ebben a pillanatban is A Tv sötét képernyöjéböl látom furcsa modon nemparázok hát ha neki igy jó akkor tölem


most épp tégen néz aki ólvassa

fordulj meg van valami a hátadmögött de ne gyorsan csak lassan mielött még elijeszted .

[link]

2011. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!