Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csak én tartom betegnek az...

Csak én tartom betegnek az olyan embereket, akik azt állítják, láttak már szellemet/vámpírt/egyéb paranormális jelenséget?

Figyelt kérdés

Ezt most tényleg nem csesztetésből kérdezem. Honnan szeditek ezeket a baromságokat? Meg sem fordult a fejetekben, hogy esetleg ti képzeltétek be magatoknak a dolgot? Vagy csak trollkodás céljából ijesztgetitek a jónépet?

Szögezzük le, hogy nekem is volt egy 'szellemmániás' korszakom régebben, 8-9 éves lehettem, mikor két velem egykorú barátnőmmel kutattuk a témát, minden áron meg akartunk idézni néhány kísértetet. Roppant érdekes módon ők a mai napig azt állítják, a minennapos tevékenységek listájára írható náluk a szellemekkel való smúzolás, én bezzeg még eggyel sem találkoztam, hiába hittem bennük.

Szóval mi is ez valójában? Ők a hülyék vagy csak én nem rendelkezem ezzel a bizonyos "különleges képességgel" (amit persze hülyeségnek tartok)?


2011. júl. 22. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van. Én a levegőben nem hiszek, szerintem az nem is létezik. De bárkinek mondom kiröhögnek.
2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt szoktam mondani, hogy nem azt hiszem el, hogy UFÓt, szellemet vagy akármit láttak, hanem azt, hogy ÁTÉLTÉK.

Mint ahogy én is régen sok szellemidézésen részt vettem. Olyan tapasztalásaim voltak, hogy igazi hívőnek kéne lennem, de ehelyett én is csak azt szoktam mondani, hogy átéltem. Ez azért lényeges, mert a racionális eszemmel magam sem hiszek a szellemekben, holott sikeres szeánszokat rendeztünk. Nem is egyet. De hogy valóban szellemet idéztünk-e vagy kollektív transzban hallucináltunk, ezt ugyebár nem tudhatom. Csak azt, hogy az emlékezetemben ez egy átélt dolog.

2011. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van, aki csak fényezi a sztoriját, de nem hiszem, hogy több ezer ember csak hülyülésből mondana ilyet. Biztos vagyok benne, hogy jópáran valóban láttak már valamit.


Remélem, én soha sem fogok...


"nem csesztetésből kérdezem. Honnan szeditek ezeket a baromságokat"

ÁÁÁ, tényleg nem cseszetetés...

2011. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 A kérdező kommentje:

19:00, és arra nem gondoltál, hogy egy hülye elkezdte, a többi meg folytatta (valaki szimpla baromkodásból, más meg beképzelte magának/hallucinált)?

Amúgy ha én "látnék" ilyet, valószínűleg én sem hinném el, második.

2011. júl. 22. 19:06
 5/81 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezeket csak beképzelik. Nem arról van szó, és nem azzal van a baj, ha valaki azt mondja, hogy látott valamit, hanem amikor váltig állítja hogy ez vagy az volt, mert azt akarja hinni, hogy az volt. VAgy nem is látott semmit, nem tud róla, de váltig állítja, hogy igen létezik. Amúgy meg nincs semmi baj azzal ha léteznek ilyen dolgok, csak akkor h a fenébe van, hogy a "normális" (nem annyira lökött) emberek közül senki se mond olyat h látott volna valamit
2011. júl. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:

a vámpírokban és az ufókban nem hiszem mert még nem találkoztam velük.

De szellemmel igen 20 éves voltam mikor elsőnek megjelent azt hittem össze sz.arom magam a félelemtől, még most is a sírás kerülget mikor vissza gondolok arra a napra.

Belementem egy általam hülyeségnek tartott szellem idézésbe, még az elején csak nevetgéltem az egészen azt hittem, hogy valaki szórakozik és az egész meg van játszva, de mikor az egyik engem szemelt ki magának és olyan kérdésekre válaszolt amit senki nem tudhatott rajtam kívül, akkor vettem csak komolyan és hittel el hogy senki nem szórakozik.

2011. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
19:09, épp ez az, ugyanezen a véleményen vagyok én is. Egyesek annyira próbálják győzködni magukat és a többi embert, hogy már ők is elhiszik, hogy halottakkal társalognak. Az a szomorú, hogy - eddigi tapasztalataim szerint - valaki komolyan is veszi mindezt (vagy csak nagyon jól színészkedik). Az ilyenek szvsz nem teljesen épelméjűek és ezzel most komolyan nem gúnyolódni/ironizálni akarok.
2011. júl. 22. 19:15
 8/81 anonim ***** válasza:
75%
nem vagyok beteg, a nagyi igenis létezik: [link]
2011. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
figyelj aki már találkozott velük az elhiszi aki meg nem annak akármit is lehet mondani az akkor sem fogja.
2011. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled !! Bár nekem a felfogásom egyenlő avval hogy sem a szellemekben sem Istenben és ilyen dolgokban nem hiszek ! Nem csoda hogy történelem szakos vagyok :) ! Szerintem aki ezt állítsa az vagy beképzeli magának , vagy fel akarja magára hívni a figyelmet , vagy be van szívva és hallucinál!
2011. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!