Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fehér mozgó fény az égen, mit...

Fehér mozgó fény az égen, mit láttam?

Figyelt kérdés
esténként, ha kiülök egy cigire furcsa fehér fényt látok az égen, ami mozog... nem lehet olyan magasan. először azt hittem valami reflektor lehet a szomszédban vagy ilyesmi, de aztán megbizonyosodtam, hogy nem. ma éjjel fél 1 táján, kint teljes csend és nyugalom, és a fény csak keringett az égen össze vissza.. az alakját nem tudom pontosan meghatározni, végig a látókörömben maradt és csak figyeltem, de fogalmam sincs mit láttam. szerintetek?
2011. jan. 16. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az a reflektor nem csak a szomszédban lehet, és az sem mindegy, milyen erős - még csak nem is kell a forrásnak látótávolságban lennie (valószínű egy diszkó lesz a forrás, mifelénk kilométerekről látni minden ilyesmit, pedig város és nem kicsi)

De gondolom, nem ezt akartad hallani :P

2011. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

UFO-t láttál. A fény alakja hasonlított ehhez?:


[link]

2011. jan. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én is láttam már ilyet. :S

érdekes.


valószínűleg egy disco lehetett- nem tényleg nem ezt akarjuk hallani, nem kell hülyének nézni :)

2011. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
vidéki vagyok. erre lépjen valaki.:)
2011. jan. 16. 11:49
 5/17 anonim ***** válasza:

Vidéken valóban nagyobb a valószínűsége egy UFO-nsk, mint egy diszkónak.


A világűr elképzelhetetlenűl nagy és nincs kizárva, hogy más bolygókon is kialakult az élet.

Más kérdés, hogy ez az élet van-e annyira fejlett, hogy ekkora utazásokat tudjanak végrehajtani. Ha igen, akkor nálunk sokkal fejlettebbek, és nem hiszem, hogy az akartukon kívül, mi földi halandók észlelhetnénk őket.

Már a földön is vannak olyan kísérletek, hogy vizuálisan láthatatlanná tudunk tenni akár repülőgépeket is. Szerintem egy nálunk ennyivel fejlettebb fajnak ez "gyerekjáték" lenne.


De hogy a kérdésre is megpróbáljak láttatlanban válaszolni, lehetett, meterológiai léggömb, felhő, légköri jelenség, vagy akár az előttem szolók diszkós reflektora is.

2011. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tényleg diszkófény lehet, miért nem fogod fel ?? :D volt hogy 7-8 km rel távolabb lévő faluból is láttam ...
2011. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
figyu hogyha naon sötét volt a kor lehet hogy csak a szemed igy foltokat képezés ez nem vicc ha neon sötétben vagy akkor lehet ilyen!
2011. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer ahogy ott aludtam unokatesóméknál olyan három körül feküdtünk le, kinéztem az ablakon és tisztára megijedtem mert a közeli diszkó fényeit (akkor nem tudtam h miuiaz) láttam.

szeritnem attól h faluban laksz, láthatod egy közeli város diszkójának fényeit. mondom mi is voltunk vagy 1 km-re de nagyon durván fényes volt, néha még 3 km-rel messzebbről, a lakásomról is látom ha tél van (mert ha pl tavasz van, a lombok takarnak)

2011. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

diszkófény:D lehet az ufók akkor buliznak fent az égen:D

szerintem ufók voltak.

2011. jan. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát, szerintem meglehet nagyon is különböztetni egy disco fényt egy teljesen eltérő, furcsa fényforrástól amit az égen láttál.

kérdező, gondolkodj el, hogy van - e a közelben disco, és azon hogy mit láttál. ( egyáltalán , ha láttál discofényt- akkor hasonlísd össze a kettőt...)

de szerintem baromira nem discofény lehetett.

2011. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!