Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelenthet ez? Szellemet...

Mit jelenthet ez? Szellemet láttam?

Figyelt kérdés

11 éves lehettem, nemtudtam soha elaludni rögtön mert olyan volt mintha valaki lett volna a szobámba.. mindig kinyitottam/becsuktam a szemem egy kis idő után mikor kinyitottam egy kockás"lepedő"-vel (nemtudom pontosan mi volt) takart görnyedt ember (egy öreg néninek láttam) volt nekem háttal.. hátranézett és eltünt, értelmes válaszokat kérek

16/F


2011. jan. 19. 21:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
basszus megijesztesz... halt meg akkor nagymamád vagy ilyesmi amikor ez történt? egyébként lehet hogy csak már félig álmodtál
2011. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
azt nem értem, miért van az, hogy néhányan rendszeresen ide járnak feltenni a kisgyerekkori képzelgéseikkel kapcsolatos kérdéseiket, csak mert azt hiszik hogy az a valami szellem volt. Pedig nem az volt, és ez sem az volt, hanem valami más, pl a szomszéd néni stb.
2011. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsi az ijesztgetésért.. de igen nevelőapámnak a dédmamája, azthallottam róla hogy ilyesmi volt mint amit elmondtam, és a családi feszültséget is a jelenléte okozza..
2011. jan. 19. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Nah figyelj,h szemmel volt e vagy nem az attol fugg,hogy az oreg neni :D,hogy nezett ki ? tehat ha ilyen attecobb vagy valami,mert ha hus/ver ember volt azt csak lattod nem ?:D

Amugymeg igen elofordulnak az ilyenek ,hogy a szeretteik visszaternek egyfele elbucsuzas keppen.

2011. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kezdjük azzal, hogy aki nem hisz ebben és ne tud értelmes választ adni az minek ír kommentet!!!Nah mind1....Szval én látó vagyok, könnyedén megest, hogy valóban a rokonod volt, de ezt csak te tudhatod. Mikor meghallt a nagymamám, akkor már 3-4 éve nem beszéltünk és igenis meglátogatott halála után. Mivel számomra mindennaposak az ilyen látogatások én már semmin sem lepődök meg. volt, hogy 1956-os forradalomban meghallt szellemmel beszélgettem.
2011. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nem kamuzok! ***** válasza:
most már este nem fogok tudni aludni..:S de velem is történnek furcsa dolgok és szellemek léteznek!!
2011. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Velem is történt már sok megmagyarázhatatlan. És a nagy része gyerekkoromban történt. Nyugi.
2011. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez ijesztő! De szerintem a gyermeki fantázia! De ha ma rosszat álmodom feljelentelek!xD
2011. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
bocsi mindenkitől akinek álmatlanságot okoztam, csak gondoltam megkérdem mi is volt ^^ am nem volt húsvér ember az arcát nem láttam.
2011. jan. 26. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
a nevelőapja dédannya XD azén déd anyám nem él nem h at apámé XD 12/L
2011. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!