Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írnátok szellem (közeli)...

Írnátok szellem (közeli) történetet!?

Figyelt kérdés
Ijesztöt!!
2011. jan. 31. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aladdin és a csodalámpa.
2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj ez nem jatek,ne gondold ,hogy muris dolog szellemekkel talalkozni.Nem olyanok mint a remmesek fogd mar fel h nem jatek az egesz.
2011. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Szerintem mindenkinek volt már szellemmel való találkozása,csak lehet ,hogy nememlékszik rá!A legijesztőbb történetet erre az oldalra írtam nézzétek meg az ezotériákra kattintva és erre a címszora klikkelve:"Ki ő?Képzelődtem?Szellem?
2011. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Tegyel be valami jo horrort,mert neked az valo. En azon maximum nevetek,mert ami velem törtent sokkal rosszabb volt.Te meg lehet infarktust kapnal.
2011. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó leirod ??? Vagy privibe!!
2011. jan. 31. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20:13 asvagyok.

Kicsigyerekkoromota törtennek velem furcsasagok,es meg mielött barki futobolondnak nevezne,nem vagyok örült, se skizofren, teljesen egeszseges vagyok, es erröl papirom is van:-)

Ha mindent leirnek, akkor reggelig irhatnek. A lenyeg, hogy többször erzekeltem mar szellemeket, vagy tulvilagi lenyeket a közelemben, meg mielött barki belemkötne a szellem szo miatt, mindenkeppen olyan lenyeket, amik nem elök. Latni csak egyszer lattam egy lelket, anyosomek hazaban,tutira lattam, mert kesöbb anyosomfotot ismutatott,hogy azt a nöt lattam e, ö volt az. A legtöbbször csak ereztem, hogy nem vagyok egyedül, ezt a parom is tudja, mert ö is tapasztalta amiota együtt vagyunk, es kisebb koraban a fiam is, most 5 eves, mostanaban nem mondja. A nyaron ket honapot nalunk töltött a batyam a baratnöjevel, es ök is szokatlan, megmagyarazhatatlan dolgokat tapasztaltak, de csak akkor ha en is jelen voltam. A legtöbbször megalmodok dolgokat, emberekkel almodok akiket nem ismerek, es többször iskiderült mar, hogy ezek nemcsak hogy letezö emberek, de halottak mar. Megalmodtam mar valakinek a balesetet, es annak köszönhetöen, hogy idöben felhivtam, nem halt bele. Polyas koromban kiestem a mozeskosarbol amikor anyuek rokonlatogatoba akartak vinni,pontosan be a vonat kereketöl tiz centire. Nagyon megserültem, anyukam szerint akkor kaphattam meg ezt a kepesseget. Nem szeretem, söt utalom,hogy ilyen vagyok,mar a legtöbbször nemis erdekel, nem figyelek ezekre a dolgokra,kizaromezeket, ami viszont zavar, hogy sosincs olyan ejszakam,hogy ne almodnek, en mindig almodok, minden ejjel, es emlekszem is az almaimra.

2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én nekem a nagymamám halála után volt egy hasonló élményem...nem biztos, hogy szellem volt, mindenestre elég megmagyarázhatatlan. Éjszaka, hajnalban fölébredtem....és arra lettem figyelmes, hogy a plafonhoz közeli polcon lévő újságok zörögnek.Sokáig tartott,voltak benne kisebb szünetek, de aztán újrakezdte....őszintén szólva annyira megijedtem, hogy nem mertem fölkelni. A hang biztosan a szobámból jött, de azóta sem tudom megmagyarázni hogyan történhetett
2011. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
25%

Mielőtt valaki azt hinné nem vagyok bolond... és a tesóim sem azok..

Én egy 12éves lány vagyok.. és van 2 testvérem akik ikrek és 14 évesek..

nagyon sokat szoktunk sétálni erdőben. és nagyon szeretünk is.. mindig jó a levegő.. gyönyörű az erdő egy cseppet sem ilyesztő...:)

De egyszer nagyon nagyn különös volt...:O

Ahogy kiértünk a falunkbol be az erdőbe mind a hárman furcsa érzésre lettünk figyelmesek..

és olyan ijesztők voltak a fák meg minden...

Felhők jöttek az égre.. elsötétült minden..

mentünk tovább...

Nagyon bátor tesónk Eleanóra rá szedett xD

És találtunk egy furcs fehrszínű házat:ami nagyon ilyesztően nézett ki..Az egyik osztálytársamnak mikor meséltem ezt a történetet akkor mesélte hogy olyan kb 5 éves korában volt ott az apukájával és abbol a házbol jött ki egy magas erős ember és szolt nekik... ne menjenek be a házba és amíg ő elmegy vigyázzanak a házra.. -.-

és bement az erdőbe... nah már ez si furcs..

De most jön a legrosszabb része:

szoval odaértük az úgymond (elneveztük) "ilyesztő fehér házhoz" (előtte úgy vezet az út hogy fenyők vannak két oldalról hosszan) nagyon furi :O

Nah és az ablakban ahogy odanéztünk hátt úgy KB-ra..

egy "ember" nézett ki az ablakon és egy fekete kapucni volt a fején ahogy láttuk...

deeeeh!!!! arcábol semmit sem lehetett látni csak nagy sötétséget...

NAGYo nagyon gyorsan elkezdtünk futni... és mögöttünk mindig az a hang: mintha futott és sikított volna mögöttünk valaki....

mindig hátra néztünk de nem láttunk senkit..

mikorviszaértünk a faluba lelassítottunk...és elment rúlunk az a nyomás az a fura érzés...

EZ VOLT ÉLETÜNK LEGBORZASZTÓBB ÉLMÉNYE

MI LEHETETT EZ????????

2011. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez megtörtént, nem találtam ki, szörnyű volt. Volt egy kedves, idős bácsi az utcánkban. Sosem szoktam nézni a gyászjelentéseket a faliújságon, most se néztem. Mentem busszal gitárórára, a végállomáson kell leszállnom. Ez a bácsi is ott volt a buszon, átadtam neki a helyem, beszélgettünk. Mikor odaértünk a végállomásra, azt mondta: "Ejj, de hát és sose akartam a végállomásra jutni. Olyan sok dolgom van még máshol... Jól van kedvesem, menj csak a dolgodra, amíg van időd." Elköszöntem tőle, mentem órára. Mikor otthon leszálltam a buszról, ránéztem a faliújságra és ott volt a bácsi gyászjelentése...6 órával a találkozásunk előtt rakták ki... Azóta hiszek a szellemekben
2011. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!