Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez meg mi a? Meg magyarázhatat...

Ez meg mi a? Meg magyarázhatatlan szinte? Szerintünk igen

Figyelt kérdés

Én és a barátom arra lettünk figyelmesek hogy természet feletti dolgokat tudunk ! Olvasunk mások gondolatába és egymáséba is , telepátiát is próbáltuk és elsőre ment ! Mentalisták vagyunk szerintetek ? Vagy ez valami más ?


NEGATÍV KOMMENTEKET NE ! KÖSZI


2011. febr. 1. 00:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 11:42

Az előtted szóló vagyok, igazából a kérdezőnek címeztem:-)

És igazából hiszek az ilyen dolgokban, csak a kérdés túl általánosságban volt megfogalmazva, azért kérdeztem.

2011. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De hát ez tök jó!


Gondolom, iskolában is kiváló tanulók vagytok, hiszen írásbelik alkalmával elég beleolvasnotok a tanár gondolataiba, és már tudjátok is a választ.


Sőt nyilván értitek azt is, hogyan találták fel azokat a berendezéseket, amik feltalálása Nobel-díjasok nevéhez fűződik, hiszen átlátjátok a gondolataikat, sőt az őket értő emberekét is...

2011. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ha bele tudsz olvasni a gondolatainkba, akkor miért tetted fel ezt a kérdést: "Mentalisták vagyunk szerintetek ?" ?
2011. febr. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nemtudom hogy reagáljak.

sírok.

ez már sok. a mai fiatal taknyosok már gondolatolvasnak is.

nemszégyellik magukat..

2011. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A szomorú igazság:


A Seuso-ügy mögött a hírhedt Függöny hadosztály áll. Ők annyira komolyan kiképzett,titkos, elit kommandó,hogy nem is léteznek!


(Ilyen baromságra,csak ilyen elképesztő ökörséget lehet írni.)

2011. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Le írtam hogy negatív kommenteket ne !!! Vagy azt nem tudtátok el olvasni ? Esne ki a szemetek a helyéről aki ilyen kommenteket ír hogy taknyosok meg stb
2011. febr. 5. 23:42
 17/19 anonim ***** válasza:
majd 13 éves korodra kihevered ezeket a butaságokat.
2011. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
ennyi hülye kérdést -.-
2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Már nem bunkóságból vagy szkeptikus kedvemben, de megkérdezhetem, hogy melyik városban lakok, mert akkor aztán ámulni fogok

2013. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!