Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez valóban meg...

Szerintetek ez valóban meg történt akkoriban?

Figyelt kérdés
A pokolba taszítva film állítólag meg történt eseményeken alapul. 1700-1800 és az 1960-s 1970es években nagyon sok hír volt erről hogy átkozott holmik ilyen méretű dolgokat csináltak mint a filmben. Ez annyira hátborzongató :D Nektek mi a véleményetek erről ?
2011. febr. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a film még állítólag sem alapul megtörtént eseményeken. Nem tudom, ezt honnan szedted.

Vannak olyan filmek, amiket úgy csinálnak meg (mostanság divat lett), mintha dokumentumfilm lenne, persze ha jobban utánajár az ember, kiderül, hogy szó sincs erről.

Viszont az általad említett film még ebbe a kategóriába sem sorolható.

Amúgy még filmnek is gagyi. Én végigszenvedtem, de még paródiának is rossz lenne. Merem állítani, hogy az egyik legvérszegényebb film, amit valaha is láttam. Még a gyanú sem merülhet fel, hogy bármi köze is lenne a valósághoz.

2011. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a film valós pletykákon alapul!
2011. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pletykákon! Nem valós eseményeken. Tényleg gagyi film. Alig bírtam végignézni.
2011. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapjába véve félős tipus vagyok, de még én se ijedtem meg rajta. Az egéssz inkább undorító volt mint félelmetes.

Hányó emebrekben semmi rémisztő nincs :/


De nemhiszem hogy bármi valós lenne benne

2011. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pokolba taszítva egy könnyed délutáni szórakozás. Egy horrorparódia. PARÓDIA. Végigveszi a horror elemeket, és gyönyörűen kifigurázza mindet. Az a vénasszony...tipikusan rá van aggatva minden boszorkánykellék. A karmai, a felemás szeme, a ronda arca, a gusztustalan genny, amit felköhög, és az a szakadt kendő. Tipikus horror elem, hogy az alakuló párocska egyik felét éri valami baj, a másik elhiszi ugyan, de kétkedik. A kapzsi ördögűző, vagy miatököm, az a "hozzáértő boszorkányok" végső kifigurázása. Kecskeáldozat...a sátánistákról hiszik azt, hogy ilyet csinálnak, meg az ókori emberek áldoztak állatokat! Ez is egy régi hiedelem kifigurázása. Főleg, hogy alig bírják megölni azt a szerencsétlen állatot. Szerencsétlenkednek, bénáznak. Ez meg a boszorkány szertartások gúnyos paródiája. Aztán a csaj is milyen béna, hogy képtelen elsózni azt az elátkozott cuccot...az meg az emberi hülyeség kigúnyolása. Hogy nem nézzük meg, mit és hova teszünk. A Hívatlanokat nézd meg, az már picit érdekesebb.
2011. febr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!