Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 1. Röviden leírom mi történt...

1. Röviden leírom mi történt velem 2 éve éjszaka.21éves lány vagyok. Ezeket mivel magyarázzam?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra ébredtem hogy az ágyamtol nem mesze a szekrény előtt állok. Szemem csukva de kinyitom picit. A bal karom egy kéz fogja, elég hideg és vékony volt, mintha picit húzta is volna. Úgy megijedtem hogy ordítva rohantam át édesapámhoz hogy nézze meg ki lehet a szobámba. Megnézte és senki! Nem is mertem a szobámban aludni aznap.(Utcalámpa bevilágit a szobámba ugyhogy láttam rendesen, és egy rendes kezet láttam, nem az enyém, hiszen a bal kezem, a job kezemmel nem tudom úgy megfogni hogy hogy a karom lássam olyan szögben)


2. Egy éjszaka felébredtem, de levolt húzva a redőny szóval vak sötét volt és leakarok nyulni a telefonomhoz a földre de egy mélybe nyúltam, a padló sehol sem volt.



Hangfalam ki volt kapcslva, és egy teljesen ördögi hang mormogott valamiket de nem értettem.


2011. febr. 22. 20:05
1 2
 1/15 spyke93 ***** válasza:
Velem olyan volt hogy feküdtem az ágyamban este meg riadok valamitől hogy valami hozzám nyul valami nem is tudom pontosan mi sötét volt ,volt valami az ágyam mellet hirtelen kiugrottam és át futotam tesom szobályába aznap éjel ott aludtam máig borsodzik tőle a hátam ha rá gondolok
2011. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
durvaaaa naon
2011. febr. 22. 20:22
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Ok, lássuk.

Alvás paralízis, sima álom, alvajárás, mentális probléma, drogok, alkohol.

De nem, ezek közül biztosan egyik sem, biztosan a természetfeletti műve...

2011. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
nem alvás paralízis. Imádom, hogy minden furaságra ráhúzzák, akkor is, ha teljesen eltér tőle a tapasztalt "tünet" együttes.
2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Lehet akár testelhagyásos élmény is. Valós környezetben vagy, de fura dolgok történnek az asztráltesteddel, amit te a fizikai testnek érzel.
2011. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A jó öreg LSD backflashei?
2011. febr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

A másokid simán lehetett alvásparalízis+álom. Én így éltem át, hogy a szobámban elásnak. (Ne keresd benne a logikát, félig aludtam, nem volt értelme).

Az elsőt passzolom.

Viszont olyan velem is volt, hogy felébredtem az éjszaka közepén, és azt éreztem, hogy egy idegen kéz az arcomhoz ér. Megfogtam, és eldobtam a kezet. Aztán ahogy letettem a hasamra a jobbkezem, megint ott volt a kéz.

Sikítottam, és felkapcsoltam a villanyt.

A következő történt: elfeküdtem a bal kezem, de annyira, hogy nem éreztem azt se, hogy zsibbad. A saját bal kezem volt az idegen kéz, amihez mindig hozzáértem.

2011. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Leírtad mi történt veled éjszaka

21 éve születtél

2011. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
A másodikat tudom magyarázni: Nem nyúltál le teljesen a padló szintjére, csak azt hitted. Ha felültél volna, él a lábad is lenyújtod, "megtaláltad" volna sztem
2011. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%

hat nem lennek a helyedben.. a vak is latja, h vadaszik rad VALAMI..

kerj segitseget de gyorsan.. basszus..

2011. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!