Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor haza jöttem az iskolábó...

Amikor haza jöttem az iskolából, mert lyukas óránk van, bementem a szobába és felakartam kapcsolni a villanyt de az hirtelen kiéget, miért?

Figyelt kérdés

Tulajdonítotok valamit ennek az eseménynek?


Meg jegyezném, hogy múltkor az anyukám a mamáméknál voltak, és amikor belépett a konyha előtti kis szobába leeset a csillár, rá hét hétre meghalt a nagybátyám. Azt is elszeretném mondani, hogy mikor a villanyt felkapcsoltam volna kutakodtam és megtaláltam a gyűrűmet, felvettem és utána akartam felkapcsolni a villanyt ami hirtelen kiégett.


Kérlek benneteket , győzetek meg arról hogy nincs valóság alapja az ilyen dolgoknak, jeleknek, és az egész csak egy nagy humbúk... :( mert tök megijedek ezektől a dolgoktól... :S


2011. márc. 3. 10:59
1 2
 11/14 Eruthalion ***** válasza:
SZerintem nincs közük egymáshoz ezeknek a dolgoknak. Annak ellenére írom ezt, hogy viszonylag jártasnak tartom magam ( senki sincs aki mindent tud ) az ezotériában, a karmikus ( előre elrendelt ) dolgok nem adnak ilyen jelenéseket, és ha egy nem fizikai síkon létező segítőnk figyelmeztetéseket ad, azt úgy teszi, hogy megérthessük azt, elsősorban érzelmeket keltenek bennünk. Azt te is beláthatod, hogy egy csillár leeséséből és a lámpa vkiégéséből senki nem következtetne arra, hogy valaki távozni fog. Mindenensetre részvétem a bátyád miatt :( de hidd el, ez miatt nem kell aggódnod.
2011. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat...
2011. márc. 4. 07:57
 13/14 anonim ***** válasza:

egyszer anyukám leejtett egy tükröt, és azt mondta, ez azt jelenti, hogy meg fog valaki halni a családban. tényleg meghalt a nagymamám, de 10 évvel később.

egy csomószor kiégett már a villanykörte is, de nem halt meg senki. csak a villanykörte.

2011. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is többször durrant már így el villanykörte, senki sem halt meg.
2011. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!