Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ellehet nézni a kamaszoknál...

Ellehet nézni a kamaszoknál ha néha lógnak iskolából? 18/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer lógtam, és elnézték nekem a szüleim.

Ha gyerekem egyszer lóg, el fogom neki nézni. Többször nem.

(De remélem lesz olyan értelmes, hogy nem akar majd többször kockáztatni.)

2011. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer, de többször nem.
2011. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Én lehet szigorú vagyok , de egyszer sem lehet elnézni. Ha felnőttek is csak egyszer lógnának el a munkahelyükről, az meg is nézhetné magát.
2011. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Lehet, hogy "maradi" vagyok, de szerintem egyszer sem lehet elnézni. Mert ha egyszer elnézik neked, akkor te úgy vagy vele, hogy "legközelebb is lógok, úgyis elnézik". Én soha nem lógtam a suliból, és nem is vágyom rá... De lehet, hogy valami velem nem stimmel...

15/L

2011. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha csak 1-2 óráról az szerintem oké. Ennyit néha napján én is ellógok.(Na jó többet is de hát ha egyszer nem ír be a tanár?:D Tesióra...azon úgyse tanulunk.) Pl. 7edik óra van és akkor van vége, hogy a vonatot nem érném el a másik meg 2 óra múlva megy persze a tanár nem enged el...


18f

2011. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem!

Sosem lógtam és nem is fogok. Egyébként nekem az a tapasztalatom, hogy sokan azért lógnak el 1-2 óráról mert felelés várható, vagy dogát írunk, utólag persze jön a 'rosszul voltam, de a védőnő nem volt itt és mire hazaértem az orvosi rendelés véget ért' szöveg, csak a 100. alkalommal már nagyon átlátszó. Én úgy vagyok vele, hogy ha valami okból kifolyólag nem tanultam és én felelek, akkor viselem a következményét. De ez ritka, rendszeresen tanulok, de ha nem is tanulok az adott órára, óra elején átfutom az anyagot és 3-4-esre le tudok felelni.

Ha viszont tényleg olyan van valami normális oka, hogy nem tudtam tanulni, akkor óra elején beszélek a tanárral. Egy évben 1-2x elnézik nálunk. Bár ezzel is csak egyszer éltem mióta iskolába járok, mikor nagymamám meghalt.


Igaza van annak, aki azt írta, hogy ha egyszer elnézik, akkor a diák azt gondolja, hogy legközelebb is elnézik majd, és ismét lógni fog. Ördögi kör.

16/L

2011. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, ha lógásnak számít hogy direkt nem viszem el az uszodás cuccomát, mert nincs kedvem úszni, akkor igen, már lógtam. De azt hozzá kell tennem, hogy kb. 10 percünk van hajat szárítani és kint röpködtek a minuszok, szóval ja. Na szóval vissza a témára, szerintem nem fér bele igazán. Ha nekem lesz egyszer gyerekem, nem fogom elnézni neki. Max. az ilyen-olyan tesiórákat.

L/16

2011. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Ki mit nevez lógásnak. Ha a 'gyerek' azért nem megy be az iskolába, mert nem akarna doglzoatot írni, felelni, és ezért otthon marad, vagy lóg a városban, vagy szimulál, az nem okés. Viszont ez nem ilyen egyszerű. Vannak például a felesleges órák, élen a testneveléssel (be lehet szólni, de szerintem akkor is totál felesleges), amit pluszban 7-8. vagy 0. órára tesznek be - ezekre néha én sem megyek be. A néha tényleg néha, mert egy évben 1-szer, 2-szer. Van, mikor az embernek annyira elege van az iskolából, és olyan fráadt, hogy el lehet nézni ezt a pár alkalmat. Rendes óráról sosem lógtam, egyszer helyettesített óráról mentem még el, de abból sem lett nagy gond. Egész napot egyszer maradtam eddig otthon, és akkor sem volt tanítás. Egyébként 4,9-es átlagom van, szóval nem mondanám, hogy lusta dög lennék, aki nem akar tanulni, vagy ilyesmi. Szóval mindnenek két oldala van. 17/L
2011. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

én eddig 1x lógtam,amikor szombaton is kellett suliba menni,és már akkor megfenyegettek hogy nem tudják,mit csinálnak velem pff...


de mostmár nagyon nincs kedvem bemenni...basszus,egy matek óra annyiból áll,hogy a tanár mondja hogy olvassuk el a ...-adik oldalt,és csináljuk meg a következő oldalon a feladatokat,ő meg addig így tök nyugodtan sms-eket ír meg a műkörmét nézegeti...irodalom meg tök fölösleges tantárgy....a töri az jó,a kémia és a fizika is,de a biosz t és a föcit ugyanaz a tanár tartja,és olyan hülyén beszél,így össze-vissza,hogy mire elmond egy rohadt mondatot,már azt se tudom,miről van szó...ezekre most minek menjek be?


13l

2011. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze nem 13évesen gondoltam hogy el e lehet nézni a lógást. 17-18 éves korosztálynak szólt a kérdés. Esetleg főiskolásoknak
2011. okt. 22. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!