Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek lehettek azok akik...

Szellemek lehettek azok akik megöltek egy idős embert?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 1. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
100%
2011. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kétszer dőlt ki a temető kerítése... Igaz nem a szellemek miatt, hanem mert elfelejtették jól megcsinálni, csak a pénzt vették fel érte.

Ha a kerítés olyan betonlapból van, amely embert tud kilapítani, akkor bizony annak a tartásához szerkezet kell. Tehát a két ember halálát szinte biztosan nem a szellemek, hanem az emberi kapzsiság okozta azzal, hogy olyan szerkezetet építettek, amely nem tartott megfelelően, kevesebb anyagból, olcsóbban...

2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. A szellemek, mint tudjuk tonnákat tudnak megmozgatni az immateriális testükkel, csupán gondolatok útján, és a dolognak valszeg semmi köze sincs a fizikához, azon belül is a statikához.
2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
elég rossz halál.
2011. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:34


Ez így van. mérnökhallgató vagyok és úgy tanítják nekünk, hogyha egy acélszerkezetben egy gerenda nem rendelkezik megfelelő húzószilárdsággal, akkor kivesszük és beteszünk helyette egy szellemet.

2011. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rossz volt a kerítés
2011. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szellemek előzetesen megrongálták, hogy azt egyszer kidönthessák.
2011. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez így van, egy (vagy 2) szellemet kell beépíteni, pont a héten tanultuk Vasbetonszerkezetek II-n. (tudom keresztfélév, az a fránya sziltan annak idején... :D)
2011. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó jó értem amit mondani akartok, tegyük fel hogy már régóta rossz volt a kerítés, akkor mért pont akkor dőlt ki amikor arra járt két ember??
2011. ápr. 1. 16:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiszek a szellemekben de ez szerintem csak baleset és hogy a szellemeknek semmi közük sincs hozzá. Tehát 13:34-es válaszolónak adok igazat.
2011. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!