Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Félek este! HELP ME PLEASE!...

Félek este! HELP ME PLEASE! Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 12/L vagyok és nagyon félek este...kaptam régen egy olyan levelet hogy szellemes videók,történetek,képek voltak benne és azóta félek egyedül aludni minden zajra megijedek...Tudnátok segíteni?
2011. ápr. 4. 19:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mondd azt magadba hogy csak beképzeled magadnak!
2011. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

szedd össze minden bátorságod és éjszaka járkálhass a lakásban. minden alkalommal ritkábban gyújts fényt. előbb-utóbb hozzá szoksz és rájössz, hogy nincs mitől félned


vagy szokd a sötétséget és nézz való világot:D

2011. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak igaza van, de úgysem fog merni éjszaka egyedül sétálgatni. Én is kipróbáltam, de folyton meggyújtottam a villanyt. Én is ilyen voltam, és egyszerűen kinőttem. Egyszer itthon voltam itthon, aztán mégegyszer, és harmadszorra már nem is féltem. Ha majd te is kamasz leszel, akkor kinövöd ezt.
2011. ápr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Háát ez nem olyan egyszerű de azért köszi van ebbe valami (: de kemény lesz ez az éjjel :P
2011. ápr. 4. 20:20
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Ne félj, nem vagy egyedül. Van egy vámpír az ágyad alatt és egy kísértet a szekrényben. Álmodj szépeket!
2011. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Vannak jó szellemek, ők vigyáznak rád. Ők az anygalok. Őrangyal is van. Tegyél az éjjeliszekrényre, vagy valahová angyalos képeket, és elalvás előtt imádkozz. Esetleg egy kristályt vagy bármilyen szép követ tegyél ki, ésd kérd, hogy a kő tartsa távol a rossz szellemeket.És aztán takarózz be, bövesz a gondolataidból egy védőpajzsot, fordulj a fal felé és aludj.
2011. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nézd: mindenkinek mást jelent a megnyugvás.

Lehet te nálad az, hogy beszerzel egy világítós párnát (nekem gyermekkoromban volt ilyenem).

Vagy járj el templomba, hogy ott leld meg a lelki békédet (mármint menj be misére, kérdezd meg a papokat, stb.). Aki megleli, annak nincs félnivalója, így éjszaka nyugodtan alszik el.

Te döntöd el, hogy mit választasz, persze ettől lehet még, mással is próbálkozni.

2011. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

BenCewR

na persze lány vagy ilyen névvel.

Fake kérdés...

2011. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha félek (sokszor van ilyen), akkor imádkozom, és arra gondolok, hogy Isten velem van, bárhol is vagyok. Lehet hogy ez egyeseknek nyálasnak, "túl keresztényesnek" tűnik, de ez az igazság. Hidd el, hogy van valaki aki vigyáz rád, aki mindenről tud, ami veled történik, és aki a világon mindennél jobban szeret téged. A tudta nélkül neked hajad szála sem görbülhet. Mondj el egy imát magadban, nem baj ha nem tudsz imádkozni, csak beszélj az Istenhez, kérd a védelmét. Kicsit ülj be egy templomba, vagy menj el egy misére. Azzal a tudattal aludj el, hogy rád valaki mindig vigyáz.
2011. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
inkább gondolkodj reálisan.miért pont téged bántanának?
2011. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!