Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi tévő legyek most ien...

Mi tévő legyek most ien helyzetben?

Figyelt kérdés

Gyerekek szerintetek ez normális dolog :S ? Az a hír óta hogy hallotam hogy 2012ben világvége minden napom abból áll hogy szomorúan nézek ki a fejemből és arra törekszem hogy ki kell használnom minden 1es napot 2012ig. Mert tulajdonképp nekem van 1 látnok képességem is hogy amit meg álmodok nagyon sok esetben úgy is lessz. Pl nyaralás előtt áltunk 1 nappal előtte azt álmodtam hogy a repülőgépen ülünk és viharba keveredünk bele ez így is lett de hála istennek csak 1 kis vihar volt ! Na de már nagyon soxor álmodtam azt hogy 2012ben valamien oknál fogva világvége lessz ! És mintha tudatosan tudnám azt hogy valóban világ vége lessz és minden napom úgy telik hogy fáj ez a gondolat... Segítsetek hogyan tehetném ezt a dolgot fényesebbre.


Fel hívom a kedves figyelmüket azoknak az embereknek akik negatív kommenteket kívánnak írni , meg kérem őket hogy ne tegyék mert előre mintha tudnám azt hogy a bagázs fele csak abból fog állni hogy Hülye vagy meg stb. Kérlek ienek ne írjanak komit !


2011. jan. 27. 22:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

> mert előre mintha tudnám azt hogy a bagázs fele csak abból fog állni

> hogy Hülye vagy meg stb.

Nem minden alap nélkül!

Őszintén! Mit vársz? Mit írjunk? Menj pszichológushoz. Mi mást írhatnánk?

2011. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Bretso ***** válasza:
91%
Ostoba vagy. Tudod mi tenné fényesebbé a napjaidat? Tömeges öngyilkosság a többi 2012 világvége hívővel. Ha ezt nem teszed, akkor tudom javasolni a helyesírás gyakorlását, rád férne. Oh, oh, oh... de hát te MEGÁLMODTAD, hogy ostobaságokat fognak írni, ugye? Hát nem szeretném, ha ne válna valóra!
2011. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Ha valóban 2012 világvége be következik semmit nem kívánok csak azt hogy az első 2 kommentező de inkább 2. kommentező háza dőljön össze elősször 2012 december 21. És az jusson eszébe hogy hopsz egyszer a neten tévedtem 1 kommentbe.
2011. jan. 27. 23:10
 4/40 A kérdező kommentje:
De csak azért kívánom ezt nektek mert direkt ki írtam a kérdésbe hogy ieneket ne írjatok... A kommentetek aztán Marha de Marhaaa nagy segítséget nyujtott nekem... F o r d u l j a t o k FEL !!!!!!!!!!!!
2011. jan. 27. 23:14
 5/40 anonim ***** válasza:

Kényszerképzetként a lelked részévé tetted ezt az álhírt. Hisztériakeltésre való. Nálad be is vált. Másra kéne koncentrálnod. Értelmet adni az életednek. Nem az a fontos, hogy élvezed-e a napot, vagy sem. Értelme legyen. Mi a célod? Napról napra élni, szórakozni, pecéletű mulatságokkal, szenvedve ettől a tudattól? 2012-ben akkor is összeomoljon az életed, ha a világvége elmarad? Vagy megtenni mindent azért, hogy valóban tartalmas életet élj, még ha vége is lesz.


Ez nyílt halálvárás. Nézz magadba. Miért a halált várod máris, ahelyett, hogy az élettel szemben támasztanál elvárásokat?

2011. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a kommentet ! Ez 1 kicsit el gondolkodtatott engem ! Még 1szer kössz.
2011. jan. 27. 23:20
 7/40 anonim ***** válasza:
Örülök, ha segített valamit. ^-^
2011. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:

Magyar helyesírási szabályzat

(és hidd el, hosszútávon és segítettem most a legtöbbet.)

2011. jan. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség attól szomorkodni, h mi lesz 2012ben. Ha világvége lesz úgyis tök mindegy, lehetsz kétségbe esve, de ettől még nem marad el a világvége. Ha meg nem lesz világvége akkor meg főleg fölösleges a para.

Amúgy szerintem nem lesz semmi... Ezt csak valami hülyék hangoztatják. Semmivel nem lehet bizonyítani.

(de az biztos, hogy ezt a helyesírást nélkülöző generációt éri el először a világvége ;))

2011. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nem írtam le helyesen de ha nem tudjátok ki olvasni az nem az én bajom. És szerintem előbb el éri azoakt a világvége akik még olvasni sem tudnak XD
2011. jan. 27. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!