Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megidéztem egy szellemet és...

Megidéztem egy szellemet és azóta a feje tetejére állt az életem nem tudom magamról lerázni folyton árt nekem mitévő legyek?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek
2010. dec. 9. 02:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem értek hozzá, lehet hülyeséget mondok, csak egyszerű fizikus vagyok. De ahogy megjött úgy el is tud menni ! Sztem, ahogy megidézted, ismételd meg a szertartást csak most parancsold azt, hogy menjen el.


És többet ne csinálj ilyet.

2010. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Az egyetlen megoldás, ha előveszed a fiókból az eszed, már ha megvan még, és felhagysz a baromságokkal.
2010. dec. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ;(u) válasza:
Ja probald meg egyedul.Aztan ha nem megy feltetlenul hivjal szakembert mert az a szellem addig fog csesztetni amig vissza nem kuldik oda ahonnan megidezted.
2010. dec. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Úgyköllött!

Hányszor, de HÁNYSZOR megírtuk, hogy:

SZELLEMET NEM SZABAD IDÉZNI!


szerintem rajtad már csak egy sámán segíthet, aki a nyugtalan lelket, akit te önkényesen megidézted, visszaküldi a túlvilágra.

2010. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Mivel árt neked?
2010. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen én is válaszoltam már nem egyszer ilyen kérdésre, panaszra. A holtakat nem szabad háborgatni. Sokan nem hisznek a szellem idézésben, sőt az ártásában sem. De valami lehet benne. Este gyújtsál fehér gyertyát, imátkozzál, és kérd meg szépen a szellemet menjen vissza a fénybe, ahonnan jött. Beszélj hozzá higgadtan és kérj tőlle elnézést, hogy háborgattad lelki békéjét. Persze hogy haragra gerlyednek, hiszen ők már ahol vannak megnyugvásra találtak, és jöttél te, aki kibillentette egyensúlyából őt. Ha elsőre nem is sikerül, próbáld meg többször. És amikor megteszed, még egy hétig égessél fehér gyertyát.
2010. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy hülyeséget csináltál! Szakavatott személy segítsége nélkül nem idézünk szellemet. Szerintem kérj segítséget! Ajánlom Müller Rózsát!
2010. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked vmi gyertyát termelő céged van?
2010. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen gyártom a gyertyákat ezerrel!:)
2010. dec. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak leírom,hogy végképp nem tudja szakember elküldeni. Az tudja aki idézte.

Régen énis több szakembert hívtam, és sem médium,se tisztánlátó, se senki nem tudta elküldeni.És évgül egy bioenergetikus adott tanácsot és mondta,hogy felesleges pénzkidobás volt.

Azt mondta csak én tudom elküldeni.

És ezt azóta könnyen alkalmazom!És igy nincs ami ártson :)

2010. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!