Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel sellőkben? Milyen...

Hiszel sellőkben? Milyen sellős történeket ismersz? (nem kishableányra és h2o-ra gondolok. ^^ ) én hallottam egyet. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

vagyis inkább több olyat,hogy tengerparton,mintha sellőt láttak volna. jó nyugi,nem veszem be... de azért.. :SS nem tudom...én hiszek bennük. :$

kérlek viccet,bunkóságokat ne írjatok mert így névtelenül könnyű. köszönöm.


14/L


2011. ápr. 8. 15:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Asszem a sellők úgy "alakultak" ki, hogy mikor Kolombusz és társai hosszú ideig kinn voltak a vízen (ugye rég nem voltak nővel) három tengeri tehenet ( [link] ) és a nagy "nő-hiányban" nőknek képzelték őket. Kolombusz: "Nők voltak, de férfias volt a tekintetük"
2011. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

na persze -.-

ezt csak kitalálták...miből gondolod h nem volt nő?

2011. ápr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szóval te szívesebben hiszel egy elszabadult fantázián alapuló hiedelemnek miszerint a sellők léteznek és gyönyörű nők (igaz erre egy fikarcnyi bizonyítékot sem találtak még), mint egy nagyjából elfogadott magyarázatnak miszerint a részeges, nőhiányos tengerészek a lamantint látták vízi asszonyoknak? Hát ne haragudj, de még fiatal vagy.
2011. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát van egy osztálytársam aki sajnos pszihés problémákal küzd és azt álítja hogy ő sellő de.... szerintem akár létezhetnek. sok mindent eltitkolnak előlünk
2011. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

biztosan nincs, akkor a halnak meg az embernek kellene párosulni, de az nem lehetséges :D szóval nem létezik, mert akkor ha a ló és ember akarna gyereket(bár nem tom mér akarna valaki ilyet xd) akkor abból lehetne valami lótestű ember , vagy nem tom minek hívják az ilyet. akkor alég sok élőlény lenne a világon, vagyis több mint most. nem létezik!

mondások pedig léteznek, régen miket ki nem találtak az emberek :D

2011. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
kentaur :D
2011. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

22:01

pedig lehetséges a fajok efféle keresztezése. nézd csak meg a lódarázs esetét:D

2011. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Eruthalion ***** válasza:

igen, és ott van még a kecskebéka, a farkaskutya, a vadász vagy utasszállító repülőmókus ( attól függ, az anya milyen típus volt ) és még lehetne sorolni....


Viccet félretéve : én igencsak kételkedem bennük, mivel többszáz éven keresztülcsak beszéltek róla, desem fénykép sem video nem támasztja alá.. a neten röpködő bombanő szépségű hableányos videók is kamu, mivel századokon keresztül csúfnak, és gonosznakk tartották őket, csak pár irodalmi mű miatt lettek csodaszépek, így a videókon is, amit egy búvár csajjal, akin olyan ruha va, aminek nagy az uszonya, és egyben van a lábrésze, könnyedén fel lehet venni...

2011. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én is hiszek a sellőkben, legalábbis SZERETNÉK hinni. Szerintem lehetséges, hogy a víz alatt is kialakult az élet. Lehet, hogy nem a gyönyörű, szőke hajú éneklő sellőlányok léteznek, hanem egy furcsább, visszahúzódó és agresszív állatfaj, de valaminek lennie kell.

14/L

2011. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"hanem egy furcsább, visszahúzódó és agresszív állatfaj, de valaminek lennie kell."

Ööö, cápa? :)

Bocs, de ezt nem bírtam kihagyni.

2011. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!