Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel sellőkben? Milyen...

Hiszel sellőkben? Milyen sellős történeket ismersz? (nem kishableányra és h2o-ra gondolok. ^^ ) én hallottam egyet. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

vagyis inkább több olyat,hogy tengerparton,mintha sellőt láttak volna. jó nyugi,nem veszem be... de azért.. :SS nem tudom...én hiszek bennük. :$

kérlek viccet,bunkóságokat ne írjatok mert így névtelenül könnyű. köszönöm.


14/L


2011. ápr. 8. 15:09
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
nem mintha hinnék bennük de ha akarsz egy jó filmet nézni ebben a témában akk nézd meg az: Aquamarine-t!! ;)
2011. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én igen.

Egyszer egy kislány fürdött a Balatonban egyik este, amíg a szülei vásároltak. Egy kéz megfogta a lábát, lement a víz alá, és annyit látott, hogy valami elúszik.

2012. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Egyszer beszéltem eggyel, valószínű az volt.
2012. ápr. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Most halhatjátok az én "hogyan lettek a sellők?" történetemet:


Nos, még valamikor az evolúció kezdetén amikor az első lények kimásztak a partra, és emberré váltak, egy csoport visszatért a tengeri élethez, de genetikailag nem tudtak teljesen visszalkalmaszkodni, így csek félig lett uszonyuk

2012. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Ömm..hello, látom, hogy ez már egy régebbi téma volt de én még hozzáfűznék valamit.

Szerintem teljesen elképzelhető a létezésük.Na, persze nem a hosszú hajú, nagy mellű, tökéletes barbibabákra gondolok hanem inkább olyan lényeket tudnék elképzelni akik testalkata(leszámítva az uszonyt ugye..) hasonló az emberéhez. És persze nálam nagy befolyásoltsággal van az, hogy a kedvenc mesém a kishableány..:DD de a lényeg hogy én nagyon szeretnék hinni az ilyesmikben és itt van 2 videó ami szerintem azért kicsit elgondolkodtató:)

http://www.youtube.com/watch?v=xvRHGqSrMqM

http://www.youtube.com/watch?v=ogEbrEc_5OA

2013. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!