Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Mi volt ez? Segítség mi VOLT EZ?

Figyelt kérdés

Nem kamu amit írok tényleg megtörtént...



MA 8 fele counter strikeoztam és magátol kinyílt a dvd meghajtó... becsuktam majd ujra kinyílt jo hagytam majd magától ki be csukódott, 2 perc mulva abbahagyta . Majd van 1 kutyánk kinti kutya és ugatott meg ugrált rá a az üvegajtóra (lehet hallani ide fentre is ha ugrál) leszaladtam lenn az ebédlőbe égett a villany egyedül vagyok itthon és nem volt felkapcsolva . Ki akartam menni a kutyához de az hátra szaladt a házába . Ekkora mikor indulni akartam fel elment az egész házba az áram de csak ebbe mert az utcán lévő világítás ment meg a szembelévő házba is ment a TV meg a villany is ... Ekkor már paráztam mint az állat meg akartam nézni a villanyórát mikor is odajutottam visszajött az áram , gyorsan felszaladtam a szobámba és itt ülök félek nagyon . Anyumék teloja ki van kapcsolva mit tegyek ? csak hajnalba jonnek haza


SEGÍTSÉG!!!!


2011. aug. 24. 20:33
1 2 3 4
 1/36 Démiennek szolics ***** válasza:
78%
Lehet, hogy egy kísértet :D
2011. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Egy szellem igaz én nem hiszek bennük, de szerintem az.

Várd meg anyukádékat. De van valami ismerős akit fel tudnál hívni, vagy pedig aki közelben lakik?

2011. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Amúgy én ilyenkor nem igazán javaslom a házban maradást...
2011. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

Barátnőmmel is ez volt, összevissza ment az áram, nála még az ajtó is csapódott. Egy hétre rá "öngyilkos" lett (megszállta a szellem és megölte a lányt).

Menekülj szerintem.

2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Amúgy kutyádat nem tudod behívni a szobádba? Mert nagy segítség lenne...
2011. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Akkor most kövesd, amit leírok:

1. Húnyd le a két szemed.

2. Koncentrálj erősen,

3. Nyisd ki lassan a szemeidet,

4. Halld, amit mondok: "ÉN IS FÉLTEM, AMÍG ÉLTEM."

2011. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát nem rég költöztünk ide , szomszédokat alig ismerem... rokonaim kb 60 km re vannak... vannak barátaim erre fel igaz nem sok de megprobálok vkihez átmenni egyébként a kutyát nem nagyon 1 elég nagy vizsla ... szétszedne mindent anyumék kicsinálnának érte :(
2011. aug. 24. 20:54
 8/36 anonim ***** válasza:

Elég furcsa ez. Én nem hiszek a szellemekben, de ez tényleg lehet h az volt.

Ha nem tudsz senkihez átmenni, akkor próbáld meg azt h hangosan hallgatsz vmi zenét amit szeretsz v ilyesmi. Vagy addig msn-ezz, meg ilyesmi amíg anyudék nem jönnek haza.

2011. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
Írj privátba! Ha gondolod...
2011. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Szerintem szellem.
2011. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!