Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Ez baj lenne? Segítség!

Mi ez? Ez baj lenne? Segítség!

Figyelt kérdés
Néha amikor megyek az utcán, vagy otthon vagyok, sőt bárhol lehet, megjelenik egy sötét alak. Nem mindig ember, néha más formát ölt (állatokat, embereket stb.)Egy pár másodpercre látom őket, de hirtelen eltűnnek. Nem félek tőlük, de nem tudom eldönteni, hogy mik azok! Talán szellemek? Ha igen akkor hogyan látom őket? Segítség!
2011. aug. 13. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Ha olyasmit látsz amit más nem akkor valószínű lesz valami az agyaddal, rosszabbik esetben valami daganat.
2011. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ember ez nagyon húzós ha nem poénból írtad!

Tényleg nagyon gyorsan keress fel egy JÓ szakorvost, vagy többet is!(használsz valami halucinogént, esetleg valami erősebb gyógyszert, vagy valami vegyszer a környezetedben?

2011. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc. És nem én vagyok a hülye, hanem ti na ennyi.
2011. aug. 13. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne hallgass rájuk , én teljes mértékben hiszek neked mert én is szoktam látni a szellemeket :) Nem kell félned tőlük de ha fenyegetve érzed magad akkor szerezz magadnak egy használatlan ezüstpénzt , amit mindig tarts magadnál , ez megvéd a gonosz szellemektől. Nekem is van , én a nyakamba hordom , mint nyaklánc :) De az is lehetséges hogy egy démonnal van dolgod ami mindig más formában jelenik meg neked , ha egyre agresszívabb lesz akkor sürgősen fordulj egy médiumhoz vagy boszorkányhoz :) remélem segítettem :)
2011. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél! Bár én sosem érzem magam fenyegetve! Úgy érzem, mintha normális élőlények lennének, akiket csak megpillantok az utcán.
2011. aug. 14. 09:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó :)
2011. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Tudjátok az ilyen embereket mint ti(akik gondolom fizikailag képesek a munkára csak szellemileg aberráltak, vagy lelki nyomorékok) elcserélném az Oroszokkal. Fejenként 100 köb méter földgázra, ti meg mehetnétek egy urán bányába életetek végéig. Mi is jól járnánk és szomszédaink is.
2011. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta egy szóval is hogy "hülye vagy" te kis retardált fa.ztarisznya...a gyakori kérdéseken lógsz miközben felzabálja valami rákosodás az agyad, menj már orvoshoz te fas.fej!!! meg ki a fas. ez a másik gyökér???"ne hallgass rájuk" mert csak szimplán szakorvoshoz küldenénk???ezért ne hallgasson ránk? igazad van lógass egy ezüstpénzt a nyakadba, az még AIDS-től is megvéd! azért az ilyenen ki tudok akadni, tényleg segítenél máson aztán még te vagy a hülye.
2011. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megy orvoshoz ha télleg látod az lehet én ismerek olyan embert aki látó
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lin71 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sokan mondják, hogy az energiák, amelyeket kivetítünk, láthatóak, és épp amilyen lelkiállapotunk van, olyan alakúnak látjuk őket. Ezt olvastam vhol.

De ettől függetlenül én nem feltétlen értek ezzel egyet.


És jóval kulturáltabb modorban tanácsolom, hogy nem árt egy kivizsgálás fej-ügyileg, és ha minden rendben, akkor legalább megnyugodhatsz, hogy egészséges vagy, és örülhetsz, hogy látod ezeket az árnyakat.

Nem vagyok cinikus, és nem nevetlek ki, de szerintem nem árt.

Amúgy nagyon tanulságos film John Travoltával "A csodabogár" című film.

2011. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!