Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek? Valakinek...

Léteznek szellemek? Valakinek vannak ilyen élményei?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
én szeretném hallani és én is találkoztam már sötét alakal volt olyan hogy látam egy sötét kezet ami integettet nekem ezt kétcer is láttam 1év különbséggel és ma este valami a tetőn kaparozot nem hiszem hogy egér let volna de egy kicsit nehezen alutam el töle :D
2010. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyik ismerősömmel "láttunk" egy amúgy nem létező fekete lepkét. Aztán eltűnt. Persze mindketten tisztában voltunk vele hogy mindez csak látomás volt. Állítólag az indiánok képesek voltak látomást előidézni az ellenségben, például az ellenség nem létező harcost vagy harcosokat látott. Nem tartom különösnek az ilyen látomásokat, csak azt hogy sokan azt hiszik hogy mindez valami valóság.
2014. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!