Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ember szerinted földi lény?

Az ember szerinted földi lény?

Figyelt kérdés

Vitáztunk egy barátom ismerőseivel, és rámentek a földönkívüliek témájára. Léteznek-e, stb.. Én pedig elgondolkodtam, és a világnézetem alapján, amibe nem integráltam vallást (szerintem arra való, hogy érvénytelenítse az egyéni nézeteket, és olvasszon egybe minél több embert, melyek a felszínen azonosan gondolkodnak, de mégis mély meglátásokban nagy különbségek lehetnek) arra jutottam, hogy vannak földönkívüliek ezen a bolygón, mégpedig mi, emberek. Le lehet vezetni a létünket, ősrobbanással és evolúcióval, de egyik sem magyarázat arra, hogy a bolygón egyedüli lényként (!) két lábon állunk, csupasz testünk van (nem erre az éghajlatra kialakulva), tudunk beszélni, szabadon gondolkodni, képesek vagyunk használati tárgyakat készíteni, rendelkezünk a bolygó környezetébe nem illő technológiákkal (háztömbök, gépjárművek, távközlési rendszerek), és úgy elleptük ezt a bolygót, mint egy invázió. Egy olyan bolygót, amin csak állatok élnek alapból: az ember ezzel a jelzővel különíti el az összes lényt, ami ezen a bolygón él rajta kívül!!

Ha megnézel egy csendes, nyugodt helyen egy napfelkeltét ahol nincs emberi technológia, megnézed a fákat amik a bolygóból kinőnek, és úgy egyáltalán lecsupaszítod amit látsz, egy bolygón vagy, mint bármelyik filmben, vagy könyvben vagy bármiben, elgondolkodsz hogy egy olyan bolygón vagy, ami nagyon szép de nem innen való vagy, hanem csak kiraktak ide, és berendezkedtél a társaiddal, hogy túléld, és nincs hasonló intelligenciával rendelkező lény, mint Te és a fajod. Olyan, mintha kitörölték volna az összes ember agyát, akiket száműztek erre a bolygóra, és fogalmuk sincs honnan jöttek, csak megtanították nekik, hogy itt élnek mióta világ a világ (már jó korán, gyerekkorban, hogy felnőttként magától értetődő legyen), itt éltek és fejlődésen mentek keresztül, ami a jelenlegi formát eredményezi. De ez a fejlettségi szint meglehetősen paradox. Miért van éhezés? Miért van háború, uralkodás?

A legegyszerűbb magyarázat: Távol vagyunk az otthonunktól, ahonnan származunk, ahol minden ideális, itt kőkemény túlélés zajlik!!

Neked mi a véleményed, meglátásod ezzel kapcsolatban?


2011. ápr. 28. 15:29
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
a hosszú bélrendszerünk alapján nem vagyunk húsevőek,és ha azok lennénk nem kéne megsütni hanem ehetnénk nyersen is......
2012. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Emberem vagy!


A megértés az egyetlen kapu, semmilyen más kapu nem létezik azon kívül.


A balgáknak nem-kapukat mutogatnak kapukként és ők elhiszik ezeket a nem-kapukat és át akarnak menni rajtuk,

de nem mennek át,

hanem – újra és újra – összetöretnek.

Nekik ez szenvedés, de azoknak, akik vezetik őket: kéj.


„a világnézetem alapján, amibe nem integráltam vallást (szerintem arra való, hogy érvénytelenítse az egyéni nézeteket, és olvasszon egybe minél több embert, „


-az egyik aberrációtípus ebben a rendszerben, hogy a létezőket egyformává igyekeznek tenni (akár „jótékony erőszakkal” is)


„arra jutottam, hogy vannak földönkívüliek ezen a bolygón, „


-nem kizárt, hogy így van.... van, aki/ami innen való és van aki/ami nem innen való.... én úgy estem le ide... az ember világába...

(az ember egy keveréklény, nem egyetlen entitás... a zavart és a problémákat ez okozza)


„ tudunk beszélni, szabadon gondolkodni „


-mindig ezt akarják megölni bennünk: a szabadon gondolkodást... az elnyomó isteneiket (a mi antitéziseinket!!!) ezért alkották meg...

a kívül lévő bálványistenek valójában mind a mi színtiszta lényegünk anti-tézisei...

(ezen gondolkozzatok el!)


„ elgondolkodsz hogy egy olyan bolygón vagy, ami nagyon szép de nem innen való vagy, hanem csak kiraktak ide, és berendezkedtél a társaiddal, hogy túléld, és nincs hasonló intelligenciával rendelkező lény, mint Te és a fajod. Olyan, mintha kitörölték volna az összes ember agyát, akiket száműztek erre a bolygóra, és fogalmuk sincs honnan jöttek, csak megtanították nekik, hogy itt élnek mióta világ a világ „


-igazad van....

...lehet, hogy nem csak mi vagyunk itt... lehetnek itt másféle, akár tőlünk magasabb intelligenciával és tudati erővel rendelkező lények....

...az biztos, hogy le lettünk zárva vagy lezárultunk és nagyon lecsökkent az érzékelési-, értési-, valóság-alkotási- (=teremtési) stb. képességünk...

...vagy mi szívattuk meg saját magunkat vagy valaki mások szívattak meg minket....

...és szívatnak a mai napig... még most is ők vannak felettünk...

(ez nem olyan egyszerű kérdés, amit sima, közhelyes értelmezésekkel meg lehetne oldani...

a társadalom alsóbb szegmenseiben van erre egy zsigerből jövő válasz, hogy kik miatt is szívunk,

de – hangsúlyozom – a kérdés megválaszolása – szerintem – közel sem ilyen egyszerű...


...én a Dávid Icke -féle populáris magyarázatoknak sem vagyok a híve... elvi szinten akár igaza is lehet sok dologban,

de mindent TV-stílusban tálal (a legnagyobb nézettségre, fogyasztásra törekedve)


„ Olyan, mintha kitörölték volna az összes ember agyát, akiket száműztek erre a bolygóra”


és ráadásul még be is magyarázzák nekünk, hogy valami „jóságos isten” szükségszerűen büntet bennünket, amit a végtelenségig – birka módjára – tűrnünk kell


Mindezekről egyetlen egy helyen voltak erről (magyar nyelven) AKTUÁLIS INFÓK és azt is eléggé gyorsan felszámolták (=összezavarták).

A történelem során mindig ez történt (vegyétek ezt észre – ti, akik értitek a szavaimat).


„A legegyszerűbb magyarázat: Távol vagyunk az otthonunktól, ahonnan származunk, ahol minden ideális, itt kőkemény túlélés zajlik!!  „


-lehetséges.... ez a gondolat kiindulási alapnak: kiváló... vizsgálni kell!



„ Ezenkívül ha nem csak a külsőségeket nézed, hogy szőrösek vagyunk, meg stb, hanem pl a dns-einket, akkor nagyon nagy százalékban megegyezik a Földön élő állatokéval. És a testünk igenis erre az éghajlatra van kialakulva, „


ezt hívják GE-nek, Genetikus Entitás-nak

A Genetikus Entitás innen való, a Genetikus Entitásnak van evolúciója és a Genetikus entitás a mi valósi ID-entitásunk átmeneti hordozója.

((((nem mondhatom nektek az igazságot, mert az igazságot – szándékosan !!! - annyira befeketítették, hogy ha csak szóba is hoznám, a legtöbben undorodva fordulnátok el tőle....

Jól jegyezzétek meg! Mindig ez történt és mindig ez történik!!! ))))


Az ember (kisbetűvel) egy keveréklény.... nektek ezeket a – talán – valós tényeket a történelem során szándékosan (!!!) elmisztifikálták,

azért, hogy – amelyikőtöket érint – ne értsétek meg azt, amit szükséges lenne megértenetek.


Én mindig megértésről beszélek.

A saját, személyes megértésedről beszélek és nem egy kívülről, másoktól, kollektíven kapott megértésről beszélek.

A kívülről, másoktól kollektíven kapott és átélt megértést (=vallásos típusú hit) é nem hívom megértésnek,

valójában csak pótszere (és pszeudója) a valódi (=személyes) megértésnek.


Majd folytatom...

2013. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Folytasd, kérlek!
2013. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!