Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt már veled valami...

Történt már veled valami természetfeletti esemény?

Figyelt kérdés
például szellemet éreztél, furcsa lényt láttál, vagy akármi.
2011. ápr. 28. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
egyszer egy egész szellemcsalád költözött a hátamra. hát mit ne mondjak, elég kellemetlen volt. a szellemirtás következtében elveszítettem azt a képességem, hogy nagy kezdőbetűvel kezdjem a mondatot...ráadásul Bill Murray és Dan Aykroyd sem adott autogramot:(
2011. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 valakiakitnemismersz ***** válasza:
17%
Nem!Mert ami nem létezik ritkásan ijesztget,támad rám stb.... imádom ezt az oldalt de komolyan :D itt mindenki lát démont,plejárdot,reptoidot,szellemet,ördögöt,Jézust álmában.Kérdezem hogy én és a környezetem miért nem észlel semmit? áhhh hagyjuk inkább....
2011. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom hogy mi okozta, de még régebben egyszer, a szobám ajtaja magától kinyílt. De nemcsak egy résnyire, mint egy légnyomás változásnál, hanem majdnem teljesen. Más nem történt. Nem egy régi, rozoga ajtó, tökéletesen csukódik.
2011. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Neménvagyokaz ***** válasza:
19%
Egyszer láttam egy kutyát. Hát nem furcsa?
2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
nem is egyszer! pl találkoztam egy jetivel.. és kiderült hogy a feleségemmel rokonságban áll.. az anyja. de kiszel tünde is elég paranormális jelenségnek/furcsa lénynek bizonyul.
2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%

Most járok először ebben a témakörben. Érdekes dolgok vannak itt azt meg kell mondjam!

Középiskolás koromban még én is jártam így. Éjjel valami, amit nem láttam kicsit lehúzta rólam a takarót és teljesen lefogott. Moccani sem tudtam. Láttam a mellettem fekvő tesómat, akinek szólni akartam, de nem jött ki hang a torkomon. Aztán összeszedtem minden erőmet és kimondtam a nevét. Ahogy meghallottam a hangomat eltűnt ez az egész jelenség. Akkor még én is azt hittem szellem volt, vagy valami más! Ráadásul templom mellett laktunk és temetővel szemben építkeztünk,:-) Azóta rájöttem, hogy alfa szinten lehettem akkor és nem hókuszpókusz történt velem. A biológia tanárom mesélte, hogy kazetta segítségével ment le alfa szintbe. közben kopogtattak nála, mindent hallott, de nem bírt se mozogni, se beszélni, mert a kazi még nem tartott ott, hogy vissza is hozza.:-D

2011. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

hát én néha ilyen furcsa körvonalat látok az emberek körül:D

én is csak azóta hiszek az ilyen tulivlági dolgokba amiota apám elmesélte mi történt vele....:D

2011. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez beleillik-e ebbe a kategóriába, de elmesélem. Tavaly volt, hogy leesett egy meteor Szlovákia környékén. És én elég későn feküdtem le aznap éjjel, befordultam a fal felé, és valami iszonyú erős fényt láttam még a lezárt szemhéjamon keresztül is! Kinyitottam a szemem, mert azt hittem, a hátsó utcából világít egy kocsi a szobámba (az arrafelé nyíló ablakot sosem sötétítem el.) Aztán akkor láttam, hogy ez a fény sokkal erősebb, mint egy autó reflektora, ráadásul az árnyékok is nagyon gyorsan változtak. Megfordultam, és akkor megláttam az ablakban az elhúzó meteort... majd összesz+rtam magam, mert elég nagy volt, és először azt hittem, valami repülőgéproncs zuhan el a házunk felett. Másnap hallottam, hogy meteor zuhant le Szlovákia táján, és hogy elég sok kamera is rögzítette a jelenséget.
2011. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történtek már hasonlók:

Épp tegnap történt hogy kimentem este a vécére, fölkapcsoltam a villanyt,és mintha a falon egy ember árnyéka rajzolódott volna ki,na most nem hiszem hogy képzeltem volna...5 másodpercig tudat alatt az árnyékot bámultam,ami mozdulatlan volt,becsuktam az ajtót,mikor jöttem ki,olyan fél perc múlva,nem volt a falon egy árnyék és folt sem. És most jön a lényeg:ránéztem a mikrón lévő zölden világító órára,és az 00:01 percet mutatott. Ekkor gondoltam hogy pont mikor láttam 00:00 volt. Látnod kellett volna a reakciómat:a kezeimet a számra tapasztottam,a szemem majdnem kiesett a rémülettől,úgy megijedtem,és sietősen berohantam,még az ajtót is becsuktam mindenhol magam mögött-na,mintha ez megvédne...,de a szobámban minden olyan ijesztő lett,és akárhová néztem úgy éreztem hogy itt van az a valaki.Utána többször olyan érzésem volt mintha a hajamat a frufrum fölött egy kicsit megérintenék(mintha egy bogár mászna a hajamban). :( Hülyén reagáltam,suttogva ennyit mondtam csak(mert egyedül voltam):akárki is vagy,kérlek hagyj egyedül,mert félek tőled!

Lehet hogy most hülyének nézel/néznek,de segített.15 perc múlva úgy éreztem,elment,vagy legalábbis kiment.

Egyszer meg könyvet olvastam a tévé fényénél,és hajnali 3 óra körül volt. Arra gondoltam,hogy már le kéne tenni a könyvet,de nem akartam pont a legjobb résznél.Épp csak átlapoztam a következő fejezethez,amikor teljesen sötét lett a szobában.A tévé magától kikapcsolt,pedig hozzá sem értem,a távirányító meg tőlem egy méterre az ágyon volt,és időzítőre sem volt beállítva. Vártam egy kicsit,majd visszakapcsoltam és már csak azért is olvastam tovább.

Kiskoromban meg egyik este-itt a szobámban voltam egyedül-olyan érzés szállt meg egyik pillanatról a másikra,hogy holnapra meg fogok halni. Tudom,furcsán hangzik,de akkor biztos voltam benne,de ma már nem értem,mitől,nagyon régen volt..nem is tudom,arra emlékszem hogy azt gondoltam,másnap nem fogok felébredni.Akkor átrohantam anyuékhoz és ott aludtam.Vagy 5 évig nem tudtam egyedül aludni,mert rettegtem,hogy ez az érzés visszajön,és akkor bepánikolok.(nem voltam pánikbeteg)Szerencsére nem jött vissza,ez volt 8 éves koromban.Viszont mostanában meg ilyen marhaságok történnek velem,amit az elején meséltem. Bocsi hogy sokat írtam,de te írtad hogy meséljünk.16/L

2011. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon szép látváynban volt részem egy alkalommal. A Száva forrása környékén kirándultunk. Magas part volt egy helyen alattunk folyt a Száva, de még kicsi folyócska volt ott, és nagyon nagyon szép volt a víz meg a part. Elbűvölt engem, és bementem a vízbe, ott álltam egy sekély részen, és néztem körbe, hogy milyen gyönyörű minden. Meleg volt, rezgett a levegő szinte. Egyszer ahogy fölnézek, az égen, de nem felettem, hanem magasan előttem, egy különös jelenség volt, átlátszó, színtelen de mégis látszott. Olyan volt, mint a csiszolt kristálypoharak hagyományos mintája. Nem tudtam, mi az. Miből van? honnan van? nem felhő volt, az biztos. Kör alakban volt, de az egyik oldalon belógott egy kis bárányfelhő, és az eltakart egy kis részt belőle.

Egyszer, pár évvel azután, kaptam ajándékba egy kis nyakéket, egy kör alakú, ezüst színű csillogót, és akitől kaptam, azt mondta, hogy ez egy jelkép, az Univerzum Virága. Azt válaszoltam: Én már láttam ezt valódiban. Kérdésére elmeséltem, hogy hol. Azelőtt én nem foglalkoztam ilyesmivel, és nem tudtam, hogy van ilyen, hogy Univerzum Virága, de most már tudom, hogy ez volt az, amit láttam.

2011. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!