Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik azok a fehér körök vagy...

Mik azok a fehér körök vagy kis ott vagyok de nem vagyok gömböcskék a fényképeken?

Figyelt kérdés
Csomón van sok.
2011. máj. 4. 18:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Pára.
2011. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de nem pára, sajnos nem tudtam google-zni ilyen képet :-(
2011. máj. 4. 18:39
 3/23 anonim ***** válasza:

Mi az az "ott vagyok de nem vagyok gömböcske?"

Amúgy defókuszált por.

2011. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
hát tudjátok biztos láttatok már ilyet, amikor szabad szemmel nem látod de a fényképen ott van, szabályos kicsit tejesen áttetsző de homályos nagyjából pontos körök vagy átlátszó gömbnek látszó szirszarok
2011. máj. 4. 19:12
 5/23 A kérdező kommentje:

na ilyenek csak eddig nem tudtam hogy keressek rá


[link]

2011. máj. 4. 19:15
 6/23 A kérdező kommentje:
2011. máj. 4. 19:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

18:39

De. Pára, vagy por. Mindenkinek vannak ilyen fényképei, nekem is egy csomó. Még a lagzimon is sikerült így egy jó pár, ideges is lettem, mikor megláttam. :( Ez olyan mindennapos dolog, nem értem, mi ezen a furcsa. Hacsak az nem, hogy jól felhúzza magát az ember, hogy nem lett szép a kép.

2011. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mondom, defókuszált por a levegőben. Kosz a lencsén, vagy a tükrön, ha olyan a gép. Ilyen teljesen hétköznapi dolgok.
2011. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

máshol meg ezt írják :-S ...

Mik a fotókon látható gömbök?


A gömbök a Földet körülvevő energiamező tényleges egységei. Élő egységek. Emberközelbe kerülésükkor sokrétű folyamat zajlik. Emberi érzések keltette hullám magas frekvencián hívja őket. Az öröm a hívószavuk, megjelenésükkor bekapcsolódnak az öröm hullámhosszába és élvezkednek. Rendkívül jóindulatú lények, akik élvezkedésük során szétszórják a maguk örömegységeit is, és megmártóznak az emberi örömminőségben, amit visszavisznek a Föld körüli energiamezőbe, ahonnan különböző minőségeik alapján különböző helyekre kerülnek, és különböző feladatokat látnak el. Összevonásuk felsőbb irányításra történik, amikor is szeretet-rezonancia egységeket tömörítenek, és ezeket viszik kijelölt helyekre. Nem robotok ők, (hanem) élő energia mezők, saját egyéni tulajdonságokkal és csoporton belüli, de önálló tudattal, akarattal és fejlődési szinttel. Nagyon képlékeny és eleven lények, akik a gömb formát változtatni tudják céljaiknak megfelelően. Negatív erőterekbe nem kívánnak behatolni, azoktól távol tartják magukat, viszont a pozitív erőtereket erősítik és a rezgésszintet emelik. Minden környékünkön lévő matériának – akár élő, akár élettelen – energiasűrűsödéséről van szó. Sokat tudnak segíteni emberek környékén, aki az öröm hullámhosszán él, azok közelében sokszor ragyognak. Egyéni affinitás szerint bizonyos emberekhez visszatérhetnek, és egyes földrajzi helyekhez is kötődhetnek akaratuk szerint.

Szerkezetük többféle. Ennek magyarázata túl bonyodalmas lenne egyelőre, különösen olyan „eszköz” szókincsét használva, aki ezen a téren nem képzett. Természetesen a legbonyolultabb dolgokat is el lehet magyarázni a legegyszerűbb szavakkal, de ebben az esetben egyelőre a szerkezetükre vonatkozó további információval nem szolgálok.

2011. máj. 4. 19:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

19:39

Jól van, tőlem ez is lehet. De az esküvői képeket akkor is elb...sszák. :)

2011. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!