Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a sok telefon hívás?

Mi ez a sok telefon hívás?

Figyelt kérdés
Úgy értem ismeretlen szám vagy valami olyan telefon szám amiről nem tudok semmi. Egyszer sikerült felvennem és mondod valami baromságok, hogy te ember vagy? Mondom igen. És lerakta. Én vagyok a hülye vagy mi ez?
2011. máj. 11. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem tűnik túl természetfelettinek.
2011. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valaki csak szórakozik. Engem valami külföldi hívószám hívogat feszt, már az agyamra megy...Mivel nem tudok angolul, nem értem mit karattyol..Egyszer küldte el tesóm angolul a pi---ába, de nem ért belőle...Én nem tudom mi ez, de kva idegesítő:S
2011. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha azt kérdezte, hogy "te ember vagy?" az már jelent valamit. A természetfelettiek is bizonytalanok néha, hogy kit is hívtak fel. Múltkor én is így jártam, de tőlem azt kérdezte, hogy "te seregély vagy?" Nekem is lerakta rögtön.
2011. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem is hívogattak már, elég idegesítő, és aki telefonbetyárkodik, általában ilyen természetfeletti baromságokat mond.

Utálom az ilyen barmokat, egyszer hajnali fél háromkor hívtak majd kiestem az ágyból olyan hangos a csengőhangom xD

2011. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Titkosítani kell, különben az összes biztosítós meg zepter vigéc megtalál és örökké hívni fognak, hogy vegyél ezt meg azt.
2011. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én számom titkos, akkor honnan a búbánatból hívnak mégis???
2011. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engem is hívogattak már, de már tudom, hogy ki volt.
2011. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugi semmi csak valaki unatkozik... engem két napig állandóan hivogatott egy idegen, felvettem és ilyen hülye hangot adott ki.Eleinte énis féltem...25 hivás egy nap... kiderült hogy a sportorvosom és unatkozott....-.-:DDDDDD
2011. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha titkos akkor is megtudható, pl feltezsed facebookra, msnre, közösségi oldalakra vagy egyik ismid megatta egy telefonosnak amikor az nyaggatta.
2011. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem egyszer olyan volt, hogy felhívtak egy nap háromszor, megnéztem a számokat, mind ugyan az volt, csak az utolsó számjegy volt más... Utána meg magántelefonok hívosgattak 2 napig, de túléltem... Meg beleszól, hogy "Mit akarsz?", mikor ő hív fel, há' normális? Meg mondja, hogy "Te vagy az?", mondom "ki?" oszt kinyomja...
2011. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!