Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miféle szellem-esetek történte...

Miféle szellem-esetek történtek meg Veletek? Hogyan lehet érzékelni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 20:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
69%
ez engem is érdekel!csak azt nem értem,hogy megy a szellem mert dolga van.Na és ugyan mi?ezt magyarázza már meg nekem valaki!talán siet a munkahelyére?vagy mi?
2009. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%
Velem még olyan 4 éves koromban volt 2 dolog: Egyszer láttam hogy valaki a folyosónkon felkapcsolja a villanyt, és ilyen fehér izé ment el az ajtóm előtt, aztán mikor elmentünk a Bükkbe egy ilyen nyaralóházban szintén ugyanez történt...
2009. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Céltalanul üldögéltem a szobámban az ágyon amikor egy hatalmas fehér lepedőszerű valami suhant el mellettem, nem tudtam nagyon megnézni de rohadtul közel volt hozzám félig átlátszó volt félig fehér.Annyira megijedtem hogy leestem az ágyról. Volt még hogy 7-ik év végén a nyári szünetem idején furcsa zajokat hallottam a szekrénysorom mögül. 2 teljes hónapig minden éjjel eljátszotta a szellem vagy akármi..(persze akkor nem ha a szüleim benn voltak) ha felkapcsoltam a villanyt abbahagyta ha lecsukta újból kezdte(valami zacskócsörgés szerű hang volt) még barátnőm is hallotta, sőt be is nézett a szekrény mögé és akkor is abbamaradt. Már kezdtem kiborulni mert senki sem hitt nekem, azt hitték bolond vagyok. Aznap este megint zörgött én pedig beugrottam a szekrény mögé idegességemben. Azóta nem csinálja. De nem ment el. Pár hétre rá mikor barátnőm megint eljött furcsa dolog történt. Ott volt a sok rajzom egy kupacban, és arra lettünk figyelmesek hogy mintha belerúgtak volna minden szanaszét szállt. A múlt héten megint cselekedett leborította a könyveimet a szekrénytetejéről. Még mesélhetném de olyan sok volt hogy nem is emlékszem mindre...
2010. máj. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
87%
Basszus eddig nem féltem tőlük de most már nem merek lefeküdni h ezeket olvastam :S:S:S
2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
ilyen zacskozörgös élményem volt nekem is kb ugyanigy ahogy leirtad de én ugy gondoltam hogy egér vagy valami és nem nagyon törödtem vele.egy idő után abba is maradt
2010. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
93%

Mikor nagypapám meghalt, utána kb fél évig történtek nálunk különös dolgok. Pl anyukámmal ketten egyszerre hallottuk a kopogást a szekrényen, vagy mikor egy váza magától eldőlt, stb.

Valószínűsítem, hogy nagypapám még a tisztítótűzben szenvedett, és ezért kért minket, hogy imádkozzunk a szabadulásáért. Többet is imádkoztunk, és azóta megszűntek ezek a dolgok. Akiknél ilyenek történnek, biztosan nemrég halhatott meg közeli hozzátartozójuk.

2010. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
Egyszer 1 micimackós újsághoz kaptam 1 pici játékgitárt.Na és egyszer felkelek éjszaka( emelt ágyam volt,alatta polcok)és hallom,hogy szól a gitár.kihajolok az ágyamon erre abbamarad.Aztán visszafekszek és megint megszólal.És ezt még 3x eljátszottam és aztán megszólalt a szintetizátor is!Megint kihajoltam,és mindkettő abbamaradt!
2010. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
34%
Egyszer kopogtak az ajtómon. Egy kislány volt ott. Kérdeztem, mit akarsz te kislány. Azt mondta adjak kölcsön hámuszt. akkor vettem észre h. a kislány egy 8 emelet magas loch-ness-i szörny. Mondom neki, nincs nálam hámusz te büdös szörny!
2010. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
na viccet félre!hihetetlen hogy aki nem hisz bennük és ilyen sztorikat hall az is szörnyülködik :)hihetetlen,hogy ennyi ember szinte mind ugyanezt mondja.ha látnék egyet szerintem idegosztályra kerülnék vagy a hullaházba.
2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%
amikor aludni megyek és érzem hogy mindjárt elalszok, akkor teljesen azt érzem mint ha elesnék
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!