Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miféle szellem-esetek történte...

Miféle szellem-esetek történtek meg Veletek? Hogyan lehet érzékelni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 20:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%

Helló, kedves kérdező. Nekem már régóta folyik ez a dolog. Fekszek az ágyamon tegnap is, és hallom, mintha valaki végigkarmolna az ágyamon. Kiugrok onnan, átfutok a bátyámhoz, és megkérdeztem tőle, hogy nála van-e a macska.

Sajnos nála volt, így a kis jószág nem karmolhatta az ágyamat. Ráadásul nem volt rajta karmolásnyom. És az elmúlt másfél hétben folyamatosan érzékeltem, hogy valami van a szobámban. Éreztem, amikor valaki hátrasimítja a hajamat, hogy valaki leül mellém az ágyra... hát borzongató. Megijedtem, így utána néztem, hogyan tudnám távol tartani. Az oltáromon füstölőt gyújtottam, majd fehér gyertyát, és háromszor mondtam imát. Ez volt ma reggel, de majd este meglátom, hogy sikerült. A szellemet nem lehet elűzni, amíg át nem adta az üzenetét. Szellemet bárhol össze lehet szedni. Utcákon, gyárakban, munkahelyen. Az is furcsa, hogy a mi házunk újonnan lett véve, előttünk senki nem lakott itt, halál eset nem történt. (Bár lehet, hogy a telken viszont volt valami haláleset az építkezés előtt, ez sincs kizárva) Tegnap nagyon megijedtem. Nem mertem aludni, és folyamatosan hallottam a hangokat. Ahogy mondtam magamban az imákat, egyre távolabbról, a szoba sarkából. Persze a családom túlzottan konzervatív, velük ezt nem tudom megbeszélni, anyám rá fogta, hogy skizofrén vagyok, mert a mamámnak olyan betegsége van/volt. De ez nemaz. Velem nem az történik, ami a mamámmal. Ő azt mondta, hogy a Tv-ben róla beszélgetnek, de ez csak a depresszió miatt volt. Mindegy. A lényeg az, hogy ez nem skizofrénia, ez tény és valóság. És azért tizennégy évesen ilyen dolgokat átélni nem túl kellemes. Azt mondják, szélcsengők jelzik, ha van a közelben egy szellem. Ezt idáig nem próbáltam ki, viszont tegnap este eléggé kiakadtam, ezért azt mondtam a szellemnek, hogy hagyjon békén, és menjen el... Nappal általában zajos a ház, úgyhogy nem hallom. Viszont érezni szoktam. Akik nem hisznek az ilyenekben, az azért van, mert még nem tapasztalak ilyet. Nem is kívánom nekik...

Már régebben kezdődött, csak voltak kimaradások. Kisebb-nagyobb kihagyások. Nem vagyok az a félős fajta lány, nem félek a haláltól se... de ez kiborított. Ha valaki tudna megoldást, vagy segítséget, annak nagyon örülnék. A szívélyes viszont látásra!

2011. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az én macskám pedig a kanapén ugrált, és folyton a plafont nézte, mintha lett volna ott valami. Meg az én szobámban is. Folyton nézelődött, mintha látna valamit.... félek..
2011. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
69%

Velem hála istennek ilyen dolog soha nem történt.

De a szomszédommal és az egyik ismerősömmel igen.

Az egyik:

A szomszédomék házában 7-en meghaltak.

A házuk két részre van osztva.

Az egyikben egy nemrégiben elhunyt rokkant bácsi ruhái és műlába van elhelyezve.

A lényeg az egészben az hogy mikor a szomszéd cigizett hajnalban egy alacsony,picit halvány férfit pillantott meg aki úgy nézett ki mint az előbb említett öregember.

Ez a lény ami a földtől kb.:10-15 centire lebegett elkezdett felé közeledni.Mivel kulcsot kaptak a lakáshoz ahol az ember lakott, úgy gondolták körbenéznek.

Azt látták hogy a ruhák szét vannak dobálva a műláb a földön széttörve a rokkantkocsival együtt és a csillár is a padlón szilánkokra törve hever.Sűrűn hallani fura zajokat és nyögéseket.


A másik pedig:

A faluban ahol laktam volt egy romos ház.Miután a tulaj aki egy idős hölgy volt,meghalt és a házat szétrabolták.

Ebben a házban pedig holtan találtak meg az idős asszonyt akinek senkije nincs.Napok múltán látták hogy erősen fekete foltok cikáznak a ház körül.Az ismerősömék pedig látták amint az ő kertjükben a fekete "folt" emberi alakot öltött.

Mivel a ház a szomszédjukban volt az ő kertjükben sokszor megfordult a folt.Egyszer késő este kint cigiztek a teraszon az ismerőseim.Lámpafény mellet látták a fekete foltot amint feléjük közeledik.A barátom ugyan nem túl félős de kezdett megijedni.A fekete folt elkezdte hívni a ház felé.Ekkor eszükbe jutott hogy az öregasszony szelleme lehet az.A kíváncsiságtól feltüzelten bement a házba a nejével.A folt már a romos ágyra mutatott.

A srác felhajtotta a matracot és alatta az ágy tokja tele volt pénzzel.Ezzel az alak el is tűnt.A néninek csináltattak egy gyönyörű sírkövet a többi pénzt megtartották.Majd később megjelent a néni szelleme de már fehérben.Meghajolt az ismerőseim előtt és eltűnt.Azóta nem látta senki.

Mellesleg megjegyezném hogy 1-2 kilométerre a mostani falunktól egy 16.-században a törökdúlás idején a törökök által lerombolt falu állt de mára már csak szántóföld található ott.A nagybátyám éppen a földjét művelte mert ebből él és egy koponya fordult ki a földből.Ekkor utánajárt a falu múltjának és kiderült hogy abban a régi faluban a törökök miatt több százan vagy akár ezren is életüket vesztették.Ezután később is találtak ott csontokat.

És még egy ilyen sztori:

Az Édesapám építészmérnök és kőműves volt.

Egy háznak ásták az alapját mikor egy (valószínűleg) női csontvázra és gyűrűkre,fülbevalókra valamint női ruhákra találtak.

2012. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Velem is nap mint nap megtörténik. A házunknak rajtunk kívül több állandó lakója van. Közülük sok eléggé rosszindulatú. Nem tapasztaltam mozgásokat de rendszeresen hallok olyan zajokat aminek nincs meg a forrása. Nem vagyok benne biztos hogy halott emberek lelkével van dolgom de biztos hogy ,,valami˝ van itt ebben a pillanatban is. Nem fordultam szakértőhöz mert hinni akarok a szellemekben de nem vagyok biztos a dologban. De rendszeresen kopogást hallok ajtó csapódást és rendszeresen a halálomról álmodok
2016. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
83%
A macskám a kiscicáival volt az udvaron ,ekkor a macskáit megakarta védeni ezért neki ugrott a kutyának,nincs baja ,de én majdnem pánikrohamot kaptam ezért bementem a szobába ,vagyis a konyhán voltam és onnan hallom hogy valaki a szobában valami olyat mond hogy Detikátor bácsi,vagy Akinátor bácsi vagy ilyesmi és megijedtem,inkább kinn maradtam a mz udvaron
2018. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%

O.társam mesélte(és igaza van!mert ő sose hazudik!ha mégis akkor pár perc múlva kinyögné hogy bevetted. V,agy röhögne,de egy biztos !hogy most igazat mond!)

Ment az offai kastélyban és amikor jött kifelé,megmozdult a pajzs,hátra nézett és egy gyerek volt ott és futott a oajzsok között!le is fényképezte és azt mondja holnao megmutatja a képet

2019. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%

Igaz hogy ez álmomban történt de ijesztő volt:


Annyit hallottam Valaki hívott hogy gyereee gyeree veelem, anyám elkezdett sirni én visszafutottam az ágyba és felkeltem :/


Meg egy darabig a macskáim szellemét láttam,láttam ahogy kirajzolódnak vagy éreztem hogy figyelnek

2020. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
76%

Amugy én néztem a toplistákból egy olyan vidit ami arról szól hogy sztárok paranormális élményei

Benne van selena gomez,katy perry,ariana grande és még sokan


A legjobb barátnőm dada,mesélte hogy (bár ez náluk volt) a könyve leesett a polcról ,meg egy váza is,egyszer fürdött és a csempében látott valami fekete alakot ,hátranézett de senki nem volt ott

A koslányra akire vigyáz meg volt nála hogy a szekrényen volt egy origami,és egy fotó, és az origami leesett ugy hog a fotó ott maradt,a kislany szokott beszélgetni a nagymamájával,valaki leakart ülni a fotelba de a kislany mondta hogy ne mert ott ül a mama,kidobták a fotelt,és a kislány rengeteget sírt

A család kihivott egy "szellemirtót" vagy valamit és elvileg egy szellemcsalád lakik/lakott náluk

2020. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%

Jeeszusom :D

2018as,2019es válaszokat mind én irtam és felpontoztam magam,lersze egy régebbi fiók vilt,már majdnem irtam velem is ez történt xd

2020. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!