Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett ez? (Kérdésed túl...

Mi lehetett ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Bocsi, a kérdés helyesen: Mik lehettek ezek... Ugyanis több történetet írok le (nem szeretném minden új kérdésbe írni).


Ezek 8-9 éve történtek meg szóval elég régen. Akkoriban 8-9 éves voltam (ált. iskola 2-3. osztály).


Annyit tudni kell hogy 2. és 3.-ban nagyon foglalkoztatott minket ez a téma, szinte minden nap csak erről beszéltünk, és nagyon hittünk az ilyen dolgokban (én és 3 barátom). Mi A osztályosok voltunk, 3.-ba kiderült, hogy néhányan a B osztályból is tapasztaltak furcsa dolgokat, és velük is sokat beszéltem ezekről. Na de akkor kezdjünk is neki:


Ez 3. osztályban történt, ősz volt és egy afféle erdei iskolába mentünk néhány napra. 4 személyes faházak, egyfajta tábor, mellette egy patakkal. Szóltak, hogy ne menjünk a patakon túlra, mert addig tart a tábor területe. A patak mögött kis domb volt, mögötte erdő. Mikor átmentem a dombra és benéztem az erdőbe, mintha egy ember alakot láttam volna elbújni a fák között (lehet csak valami részeg csöves kitudja).

Másnap este vacsoránál egy ilyen megbeszélés volt, ahol elmondták hogy az egyik szobát valaki feldúlta, mintha bomba robbant volna benne úgy nézett ki. Senki nem tudja kivolt, és aznap este észrevették, hogy egyik osztálytársamat egy zöld fej figyeli (ezt én csak hallottam), de olyanok mondták akik hülyének néztek minket, hogy ilyenekben hiszünk.


Ez szintén akkor ősszel történt. A suliba akkor valami rendezvény volt, utána disco. Néhányan 5 óra körül elindultunk haza, és még a suli udvarán egy piros fényt láttunk (a kazánház fölött van egy része a sulinak ahol van egy terem és ott láttuk). Gondoltuk valami hülye gyerek lézerrel szórakozik. Miközbe mentünk az utcán egyszercsak minden háznál a kutyák elkezdtek vonyítani. Amúgy egy kb 10ezer fős kisvárosban lakok. Hazaértem estig nem történt semmi különös, de aztán mikor lefeküdtünk, láttam valamit az égen (kinéztem az ablakon), mintha egy csillag pirosan villogna és menne (gondolom repülő). Picit később láttam hogy vagy 30 megy egyszerre, szóltam öcsémnek hogy jöjjön má nézze meg ő is. Mikor elmentek nemsokkal utánuk, egy repülőhöz hasonló valami ment utánuk (túl gyors volt repülőnek pedig olyan volt). Piros, sárga, kék, zöld színnel villogott 2 oldalán. Megpróbáltam aludni, de pár perc mulva az erkélyajtón valami piros fény szűrődött be. Kinéztem rajta, kint minden piros fényben úszott, pár másodperc mulva pedig elalutt.


A következő történet tűnhet a legidiótábbnak, de így volt.

Szintén a suliba történt, napközisek voltunk. Fél4 kor szoktam hazamenni. A suli emelete fölött van egy padlásrész, ami levan zárva ilyen ajtószerűséggel. Egyik délután negyed4 körül volt. Felmentem a táskámért, hiszen nemsokára indulok haza. Mikor jöttem volna le, a padlásnak a lépcsőfordulójáig felmentem (mindig felmentem de csak addig mert nem mertünk tovább), és láttam hogy nincs lezárva (nincs ott aza akármi), nem tudom miért de felmentem és /azt tudni kell hogy a tetőn van egy kupola/ a padláson láttam egy kis létrát felfelé, ami egy szobába vezetett (a kupola talán). A szobában volt egy ágy, egy asztel, az asztalon egy kistükör és egy karóra, a faon pedig egy nyanyáskép (egy kép amin egy nyanya van). Nem tudom hogy mertem felmenni oda, mintha nem lettem volna magamnál (pedig 9 évesen csak kólát ittam xd). Aztán mintha a képen a nyanya megmozdult volna, na akkor szaladtam le. Kb 10 perc lehetett az egész(talán picit több), gondoltam a többiek lehet azóta hazamentek. Aztán az udvaron ottvoltak és mikor elmeséltem, mondták hogy kb 3-4 percet voltam bent összesen.


Azóta nem nagyon foglalkoztunk ezekkel a dolgokkal, mára csak az emlékeinkben élnek, de érdekes hogy néha még ma is észlelek furcsa dolgokat.

Dédimamámmal sokat beszélgettem erről, ő volt az egyetlen felnőtt akivel tudtam erről beszélni, és mikor elmeséltem, ő is mesélt hasonló történetet amit ő tapasztalt régebben.


ui: Lehet viccelődni rajta, de lécci komoly válaszokat is írjatok! Köszönöm!


2011. máj. 27. 00:29
1 2
 1/16 anonim válasza:
0%
Szép élénk a fantáziád, ja és a "lécci"-t úgy írják, hogy légyszíves, vagy legyél/legyetek olyan szíves/-ek, magyar nyelvtan 1-es!
2011. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnek írnám. HA NEM HISZEL BENNE B+ HÚZZ A BÜDÖS FRANCBA! neked pedig kedves kérdező (:

Az első az lehetett ufo. A második hát azt nem tudom..S: még ilyet nem hallottam. de az elsőben jobban hiszek ((: Szóval valami Ufo lehetett.:D

2011. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm második,

első, képzeld én is tudom...

2011. máj. 27. 11:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Akarod mondani, második nem? Csak mert egy zöld ember feje nem hangzik ufósnak. Amúgy a fények szerintem is ufók voltak. Az első meg lehet hogy szellem, de az is lehet hogy valami gyerek ugratott. A harmadik szerintem meg csak képzelődés, bocs. :( Valószínűleg pár felsős rakta oda a tükröt meg a boszirajzot, hogy ugrasson pár alsóst, akik hisznek ebben. Hallottál már a placebó hatásról?
2011. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Így hirtelen nem ugrott be hogy mi az, úgyhogy utánna olvastam. Hát érdekes.

Amúgy az utolsóval kapcsolatban lehet hogy igazad van (mármint képzelődés). Azt hogy valaki szórakozott azt azért nem hiszem, mert egyrészt a padlás mindig levan zárva, megkérdeztük a karbantartót és elmondta hogy már sok éve levan zárva, senki nem szokott felmenni. Másrészről, elfelejtettem leírni, de azt is elmondta, hogy a kupolába nincs semmi, az csak egy dísz a tetőn, nincs semmiféle szoba.

2011. máj. 27. 13:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan? :O Meg nézted magad is?
2011. máj. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mármint???
2011. máj. 27. 15:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Újra megnézted, hogy ott a kupolában nem is volt semmilyen szoba?
2011. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Levolt zárva, nem lehet oda felmenni. Ezért nemis értem
2011. máj. 27. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
De akkor csak a gondnok mondta neked, hogy a kupolában nincs is semmilyen helyiség. Lehet hogy ő szivatott. Amúgy vannak ám ilyen mozgó képek is. Nekem is van otthon egy ilyen poharam. Ezek úgy működnek, hogy a kép kis kockákból áll. A kockák egymás mellet vannak háromszögekbe stócolva egymásnak. És ha az egyik kockára mást rajzolnak mint a mellette lévőre modjuk a bal kockára, akkor a jobb kockán más fog látszani, mint a balon. Ezekből a kockákból pedig ugye képeket is ki lehet rakni. És ha valaki először jobbról nézi meg, majd egy kicsit barra megy, akkor már más kockákat lát, vagy is a bal oldali kockákat, és ezzel el lehet érni hogy úgy nézzen ki, mintha mozogna. Ez elméletileg matricával is működik.
2011. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!