Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben, ufokban...

Hiszel a szellemekben, ufokban, vampirokban, tunderekben, angyalokban, varazslokban, demonokban meg ehhez hasonlo lenyekben?

Figyelt kérdés

ha csak nehanyban hiszel ird le konkretan hogy melyekben

ird le a velemenyed azokrol az emberekrol is akik hisznek bennuk es azokrol is akik nem hisznek bennuk

elore is koszonom a valaszokat !!


2011. jún. 7. 14:32
1 2 3
 11/26 emolány ***** válasza:
A vámpírokban igen.
2011. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Angyalokban hiszek, a védőangyalokban ( illetve szeretném, ha léteznének).

A többiben nem.

2011. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
A földönkívüliekben én is teljes mértékben, igaza van az 1ik kommentelőnek tényleg lehetetlen hogy egyedül legyünk. A szellemekbe, nem teljesen de valammennyire igen. Tündérek , varázslók, boszik, vámpírok, zombik nincsenek. ;DD az angyalokban igen... de nem olyan tipikus szárnyas angyalok.. hanem ember testben, amolyan védőangyalok.. :)
2011. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
A földönkívüliekben hiszek a szellemekben meg a démonokban is valamennyire szeretném hogy létezzenek angyalok csak emberi formában és vannak különleges erővel bíró emberek
2011. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Üdv.

Én nekem 1-ik táborral sincs bajom sem a magányos farkasokkal.

Egyébként:

-Az anyós jelöltem egy boszorkány.

-Apósom jelöltem egy Sztahanovista,piás eltévedt földön kívüli.

-Lehendő sógornőm meg olyan mint egy ágról szakadt démon.

-Kedvesem(ha nem beszél szamárságokat) 1 angyal.

Am meg szerintem minden lehetséges...A történelem tanárom egyszer azt mondta: "Fiam amit az ember kitalált az már lehet hogy valahol már régen létezik".

2011. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

14:58 ,ha az ekezeteket nem rakom ki az nem azt jelenti hogy nem irok helyesen !!!!!!! a tavaj 1. helyet nyertem megyei szinten a helyesirasi vetelkedot

azert nem rakok ekezeteket ,mert a billentyuzetemen nincsnek ,azert ,mert kolozsvari vagyok

2011. jún. 8. 17:24
 17/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező :)


Azért ne nevettess :D Nem az ékezetekről van szó, hanem a mondatkezdő nagybetűkről, az írásjelekről, a központozásról...

2011. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

jaaaa azokat pedig nem akrom kitenni

KOSZONOM MINDENKINEK A VALASZOKAT !!!!!!!!

2011. jún. 9. 17:38
 19/26 anonim ***** válasza:

"a tavaj 1. helyet nyertem megyei szinten a helyesirasi vetelkedot"

Ez így egy kicsit paradox, nem gondolod? :)


Nálam csak az ufók játszanak amúgy.. És meggyőződésem, hogy mi előbb látogatunk meg idegen civilizációt, mint hogy az minket.

2011. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A UFO-kban, a szellemekben, az angyalokban hiszek és a tündérekben, meg a vámpírokban csak félig-meddig.
2011. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!