Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett (bővebben lent)?

Mi lehetett (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap este fél 9 körül kint voltam a garázsban macskáknál. Az anya macska hirtelen kiszaladt az udvarra,megállt és egy pontra meredt.Felvettem és morogni kezdett,de még mindig ugyan oda nézett,majd miután letettem csóválni kezdte a farkát. Vajon szellemet láthatott? Azt olvastam,hogy ha az állatok érzékelik a szellemet, így viselkednek. Köszi a válaszokat.
2011. jún. 19. 14:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nemhiszem,hogy valami másik állatot látott,mert én is arra néztem amerre ő,és a kertben nem láttam semmit.
2011. jún. 20. 16:25
 12/18 anonim ***** válasza:

Én voltam.


Üdv,


Casper a barátságos szellem

2011. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szia Casper XD. Nem is gondoltam,hogy te voltál XD.
2011. jún. 22. 09:09
 14/18 anonim válasza:
én nemtom mért, valahogy ha egyedül vagyok, akkor mindig azt érzem, mintha vki figyelne...nagyon idegesítő tud lenni néha...
2011. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nemmintha nagyon idetartozna, de furcsa..
2011. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Én leginkább akkor érzem,úgy mintha figyelnének,mikor este megyek a lakásban. De már volt olyan,hogy mikor reggel mentem dolgozni(fél 6 után) akkor nagyon úgy éreztem,hogy mögöttem van vmi,aztán gyorsan felültem a biciklire és elsiettem.
2011. jún. 30. 00:05
 17/18 anonim válasza:

ha nemrég születtek kölykei, akkor nagyon depis és a mi macskánk is mindig 1 pontra bámult. De lehet szellem is. :P

Am az előző kommentekhez hozzáfűzöm, hogy én is mindig úgy érzem, hogy figyelnek ha egyedül vagyok. (mondjuk én ilyen üldözési mániás vagyok :P:P)

2011. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a kölykök holnap lesznek 5 hetesek, és lehet nekem is üldözési mániám van XD ha mindig azt hiszem, mintha lenne mögöttem valaki
2011. júl. 2. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!