Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » MI lehet az oka? Lehet hogy a...

MI lehet az oka? Lehet hogy a lány lelke itt ragadt? Itt ragadhat egy szellem?

Figyelt kérdés

Néhány napja Prágában jártunk, és a híres Károly hídnál a nyugati bejáratnál láttam egy áttetsző figurát, olyan 17 vagy 18. század beli vagy talán még régebbi lehetett!

Utána jártam mikor hazaértem...és kiderült, hogy valamikor a 16.zsázad hajnalán egy fiatal lányt öltek itt meg, miközben várta a szerelmét...! De mindíg csak este olyan 6 vagy 7 fele jelenik meg, és akkor nem csak én láttam....voltunk a hídon több 1000-ren! A másik meg a Krumlov kastély hídjáról 8 éve egy kislány zuhant a mélybe...a nevetését sokszor lehet hallani és látni is lehet! Én is hallottam,és láttam is


2011. jún. 21. 00:52
 1/10 anonim válasza:
44%
ennek csak egy oka lehet :O Csehországban legális a füvezés...
2011. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

"a híres Károly hídnál a nyugati bejáratnál láttam egy áttetsző figurát, olyan 17 vagy 18. század beli vagy talán még régebbi lehetett! "


biztos valami középkori parádé volt, úgy öltöztek be, te meg sok sört ittál, azért nézted el.

2011. jún. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hozzáértők,és értelmesek válaszát várom...nem vagyok kiváncsi a hülyékre...köszönöm!
2011. jún. 21. 08:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nemkutya.com-on volt ilyen szellem készítés. Bármelyik kislány nevethetett. Amúgy meg, ha zuhant a mélybe, akkor nem értem, hogy mért nevetne.
2011. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Végül is valamivel vonzani kell a turistákat. Technikailag könnyen megoldható, amiket leírtál. Az emberi elmét meg könnyen át lehet verni, manipulálni. Mondjuk én nem voltam ott, de mivel egy profitorientált pénz alapú gazdaságban élünk, az hogy "de hát ki és miért csinálna ilyet" nem kérdés.


De egy másik perspektívából: ha azok tényleg szellemek, és a mendemondák szerint a katolikus egyház is foglalkozik szellem és ördög-űzésel, akkor miért nem segítenek rajtuk, hiszen ha beleolvasol ezoterikus könyvekbe a témában, azt a választ találod, hogy ezek mind szenvedő lelkek.


Szóval ha pusztán logikusan körbe megyek, minden lehetőséget, alternatívát figyelembe véve, akár materialista akár nem, ugyanarra jutok:

Pénz, pénz, pénz.

2011. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, szóval, aki szellemekben hisz, az hozzáértő, aki meg racionálisan gondolkodik, az hülye. Te is egy értelmes ember vagy...

Amúgy meg az előző válaszoló jól mondja: ez nagy üzleti fogás. Ha te is tudnál egy furcsa halálesetről, ami a szomszéd elhagyatott házban történt, biztos te is indítanál túrákat, és ezzel milliókat keresnél! (szóval nem jár nekem a piros pacsi :D)

2011. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt a trükköt tényleg könnyen meg lehet csinálni. Annyi hogy egy relytett üveg lapra vetítenek egy képet, és ettöl egy ilyen átlátszó figurát kapunk. Én is ezós vagyok, de szerintem is átvertek.
2011. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na mentek ám...Egyik sem trükk...! Tudom, mit láttam!
2011. jún. 23. 08:33
 9/10 anonim válasza:
Sokszor mnetálisan megtéveszt az elméd de ha láttad akkor jelent ha bizti vagy benne....
2011. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit "láttál" a világon semmit sem jelent. Azt láttatnak veled, amit akarnak. Sőt, még csak technika sem kell hozzá. Elmégy Indiába, egy közönséges jógi olyanokat láttat veled, hogy ihaj. A tudományos háttere pedig az, hogy valószínűleg a kő maga (bizonyos kövek) képesek információt tárolni. Ahol nagyon sok ember nagyon sokat szenvedett, ott ezek a "hullámok" képesek a kőben raktározódni és bizonyos személyek ezeket képesek érzékelni. (Mielőtt hülyéznél IDIÓTA, nézz utána, hogy a processzort, vagy a memóriát miből is csinálják) A világon semmi ezó nincs ezekben, mind a tudomány talaján megvalósítható dolgok. Sokkal, de sokkal furább az emberi agy, mint amilyennek képzeled. Ez a konkrét eset meg nekem is leginkább biznisznek tűnik...
2012. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!