Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy élő ember szellemével...

Egy élő ember szellemével találkoztam? Ez elképesztő, most akkor mi történt velem?

Figyelt kérdés

Hello!


alapvetően szkeptikus vagyok, így nem is tudom, hogy mi történhetett velem tegnap, gondoltam itt kérek segítséget, mert itt vannak nálam jóval tájékozottabb emberek e témában.

Tehát a történetem:

Tegnap reggel egyedül voltam itthon, 9 és 10 óra között történt a dolog, koránkelő vagyok, már 7-kor fent voltam, takarítottam a lakást. A konyha az előszobából nyílik, éppen ott voltam és amikor mentem volna a fürdőbe, az előszobán keresztül megjelent valaki. Ismerem az illetőt, egy angol barátom, kint voltam au pair fél évig és ott ismertem meg, egész jóban lettünk. Tehát ezt a srácot láttam, de nem volt ott "teljes testi valójában", furcsa volt, fehéres derengés fogta körbe, nem is nagyon tudom elmondani, hogy mi volt. Nem tudtam megszólalni, nem értettem először, hogy zárt ajtón hogy jött be, majd amikor megláttam, hogy milyen furcsán néz ki, akkor pedig már attól ijedtem meg. Aztán megszólalt és ezt mondta: "Három életet kaptál és a harmadikat is el fogod veszíteni.", majd rögtön el is tűnt. Ahogy tudtam mozdulni felhívtam a srácot, aki amikor felvette nevetve közölte, hogy pont most kelt fel és velem álmodott, azt, hogy a szomszédjába költöztem és sütöttem neki tortát. Aztán elmondtam neki a "látomásom" és megkérdeztem, hogy az a mondat jelent-e számára valamit, de azt mondta, hogy nem.

Fogalmam sincs, hogy mi volt ez az egész, nem hiszek semmi természetfeletti dologban, de ez azért elég erős volt. Egyébként nem drogozok, nem iszok és egészségügyileg is jól vagyok.

Várom a nálam kompetensebbek válaszait

23/L


2011. jún. 24. 08:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Ez érdekes, ha igaz. Én tuti beszartam volna.

21/F

2011. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%
Miért pont három ez olyan elcsépelt. lehet azt jelenti, hogy hamarosan meghalsz de ne félj ha tényleg megfogsz halni akk nem tehetsz semmit de nekem ks mondták hogy megcsapott a halál szele de még élek szal ne aggòdj
2011. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tegnap is és ma is vele álmodtam, ez nagyon félelmetes, hogy lehet az, hogy él és mégis megjelent a szelleme? Annyira hétköznapi srác, nem tudom elhinni, hogy asztrálutazó, vagy mi lehetne.
2011. jún. 25. 08:13
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az asztrál utazó nem is tudja hogy az, mert álomként éli meg a történteket. Pl hallottam egy esetröl hogy egy nö házat keresett, de nem találta meg a megfelelöt. Minden éjjel egy gyönyörü "álomházról" álmodott. Egy hétre rá találtak egy TELJESEN ugyan olyan házat, pedig most látták elöször. Viszont csak 10 ezer dolláruk volt rá, de a ház volt vagy 30, 40 ezer. De azért megpróbálták, és lám, elfogadták az ajánlatot. Megkérdezték hogy hogy ilyen olcsón agyák. A nö aki a tulajdonosnak dolgozott azt mondta, hogy a házban van egy "szellem", és a tulaj ezért meg akar szabadulni a háztól. De mivel ilyen olcsón adták, megbékéltek az "albérlöjükkel". A tulaj látni akarta kik veszik meg a házat, és mikor lejött, megdöbbenve látta hogy a nö aki meg akarta venni a házat, egy és ugyan az a szellemmel aki minden nap felbukkan a lakásban. Ez a relytéjes igazságok egyik részéböl van.
2011. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%
Várj, elöször nem azt mondtad hogy ébren voltál?
2011. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
85%

Hát nemtudom hogy jutottam idáig. de a mondat:

Három életet kaptál és a harmadikat is el fogod veszíteni.

említetted h már volt 2 baleseted. mivan ha ez azt jelenti hogy lesz még egy 3. is amibe belehalsz? :/ mondom nemtudom hogy jutottam idáig, és kérlek ne nézzetek hülyének. vezess óvatosan! 15/L

2011. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
utsó vagyok megint. nem olvastam a komikat csak legutóbb úgyhogy nem loptam az ötletet.
2011. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Szerintem te rohadtul beszivtal
2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
tudom, bunkó kérdés, de még élsz? O.o
2013. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem él. :/
2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!