Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtok ciki történeteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok ciki történeteket a szexszel kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés

Kezdem én:D egyszer egyedül voltunk itthon a barátommal,a havim is megvolt... és hát a anyámék szobájában meg is történt a dolog. =] (nem elsőnek, igaz..:D) hát, anyámék szobájában hagytuk a ruháinkat. Bementünk a fürdőben, ami a bejárat mellett van.Totál meztelenek voltunk... egyszer csak hallom hogy valaki nyitja az ajtót... anyám és a pasija az. Hát mitnemondjak, bezártam a fürdőszobát, és anyáméknak mondtam hogy jézusoooom, menjetek ki, majd szóluuuunk...:D anyáméknak ezt 3x el kellett ismételnem. Aztán kimentek... fel kellett törölnöm a vércseppeket magam után, tampont kellett feltennem,fel is kellett még öltöznöm is. Úgy 10 perc után behívtuk anyámékat... égett a fejünk...:D


A másik... rövid leszek. Anyámékra rányitottuk az ajtót miközben szexeltek.:D Mi csak annyit mondtuk hogy húú, nem is láttunk semmit, nyugi.:D


2011. jan. 3. 02:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
dugtam a kocsiba, haverjaim jöttek, hogy hol a farokba vagyok. én persze nem hagytam abba, hanem folytattam, ők meg ott néztek. xD
2011. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moszuke ***** válasza:
100%

hát csak vmi extra gagyi ciki storym van.


ez év elsején hajnal 6körül egy szál alsónadrágban, barátnőm is kissé alul öltözve, "ölelkezünk" az ágyban amikor fura hangok hallatszanak.. barátnőm már sejtette mi van a ronggyá gyűrt takaróba próbált életet lehelni kapkodva, félkómásan, hogy valamit takarjon, több-kevesebb sikerrel... benyit a nővére, barátnőm reakciója... "ajjj basszus" nővére ránk pillant a félhomályban.. egy félmeztelen srácot és egy kómás, kócos lányt látott akiken a takaró kb a térdkalácsukon kívül semmit se takart.. "hupsz.. bocsi" és kiment..


hát ez az első ilyen témájú ciki élményem.. nekünk kicsit ciki volt.. és mivel 8még) nincs több.. így nekem ez a legcikibb:)

2011. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önmagában is elég ciki, hogy 21 évesen még nem szexeltem.
2011. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Dehogyis!!! =O te legalább nem csinálod fűvel-fával! Hanem szépen tartogatod magad.=)
2011. jan. 3. 02:12
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem sincs ciki élmények, sőt semmilyen sincs:) De ha lesz elmesélem 18/L
2011. jan. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem az volt a legneccesebb, mikor a párommal orálisan csináltuk és ő az arcomra élvezett. Zsepivel megtöröltem az arcom, rágyújtottam egy cigire tusolás előtt, mikor csengettek.

Felkaptam egy köntöst, kiszaladtam... a közös képviselő volt az, pénzért jött. Ahogy kerestem a pénztárcám észrevettem a tükörben, hogy a sperma egy része a szemöldököm és környékén gyűrűzik. :S

Úgy csináltam, mintha nem vettem volna észre, de a Sanyi bá pajzán vigyorát sosem felejtem... Azóta is mindig nagyon előzékeny velem.

2011. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ujjaztam bnőmet, én álló farokkal, semmi nem volt rajtunk, majd benyitott a 10 éves huga..

sztem ez igy ennyi :D

2011. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
31%
A 90-es évek végén volt, egy szombat hajnali órában. Arra lettem figyelmes, hogy az ablakon beszűrődött egy tompa szerteszét áradó fény, mely belepte a szobát mindeütt. Éreztem, hogy egy ismeretlen erő próbált álomba nyomni de nem sikerült, ébren tudtam tartani magamat. Furcsa félelem lepte el a testem, kedtem érezni, hogy elnyom a bénulás. Alig tudtam megmoccanni. Úgyéreztem valaki figyel, felkaptam a fejem és egy apró lény fekete testhez símulú ruhában nagy fekete szemekkel és érdeklődő teikintettel meretedt rám. Akkor kimaradt valami, képszakadás volt. Legközelebb amikor magamhoz tértem ott feküdtem egy fémes ágyon, körülöttem egy csapat nagyfejű kis vékony testű, de nagy fekete szemű lény között. Háton feküdtem, csak alsó volt rajtam. Az egyik a kezében egy kb 20 cm fémes tárgyat tartott a kezében ami rücskös volt és furcsa fény jött a csúcsából. Hírtelen beletette azt a pálcát a hasamba és matatott bennem, míg a többi csak figyelte Őt. Pár perc után kivedtek valait a hasamból. Ezután meginz képszakadás volt, és a hátamon feküdtem, körülöttem ezek a lények. Nem láttam mit csináltak csak éreztem. Már nem volt rajtam a tanga. Valamilyen fémes pálcával belenyultak az elölső ivar nyílásomba. Fémes csúszós érzés volt, de egyáltalán nem volt hideg, kellemes kissé meleg érzés volt, egyhe mozgást adott ki, és éreztem hogy mintha mintát vennének belőlem. Magaátol mozgott a csípőm le és fel, enyhe borzongás lepett el, szívó hatást éreztem, nagyon kellemes meleg érzés lepte el a testemet. Egy idő után amikor kiszedték belőlem láttam hogy az idegenek arcán elégedett tompa mosoly űlt, a vizsgálatuk sikerült. Reggel amikor felkeltem, nyoma sem volt a beavatkozásnak, teljesen sima volt a pocim és nem fájt sehol. A fekete tanga is rajtam volt, nem volt semmi nyoma a kísérletnek a testemben, bár a tangám nedves lett és nem a pisitöl.
2011. jan. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron, éjszaka, egy buliból mentem hazafelé. Lekaptam egy szembe jövő, piros ruhás nőt. Pár nap múlva kaptam egy rendőrségi idézést: "Eljárás tűzcsap rongálása miatt."
2011. jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megint? Ez már volt valahol.

Sok ufo magazint olvasol.

2011. jan. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!