Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet ez hülyén fog hangzani...

Lehet ez hülyén fog hangzani és kinevettek, de egyre furább dolgok történnek velem. Valaki segítene dűlőre jutni vele?

Figyelt kérdés
Elsőnek azzal kezdődött még 1-2 éve, hogy úgy éreztem, folyton követnek engem, de csak a házunkban! Szinte bármelyik szobában voltam, azt éreztem, hogy valaki/valami figyel. Aztán pár hónapja már rendszeres az áramingadozás is a házunkban. De nem úgy, hogy minden egyes szobában, csak amelyikben éppen elfoglalom magam. Egyszer pl. olyan is volt, hogy a szobámban voltam és megálltam a lámpa alatt, mire elkezdett sercegni. Aztán arrébb mentem, lefeküdtem az ágyamra. Akkor abbamaradt. Pár percre rá megint alá álltam, és a villanykörte hol pislákolt, hol kihunyt. Aztán nem kellett sok, és kiégett. Elsőnek én is úgy gondoltam, hogy puszta véletlen volt, és égőt kell cserélni, de nem tettem meg, hagytam úgy mert 3 égős lámpa. Csakhogy aztán hoppá 2 napra rá jobb volt, mint új korában (hozzáteszem azóta is ontja a fényt)! Mostanában pedig fura zörejek, kaparászások meg hangok vannak a szobámban. Néha olyan mintha valaki lihegne (mielőtt valakinek viccelni támadna kedve: egyedül alszom a szobámban és nem vagyok asztmás! ) Mindig más történik, de múlt éjjel is megtörtént, hogy kattogott össze-vissza minden az asztalom körül. Anya persze hőtágulást mond csak rá, de azért órák hosszat ez tart, hogy a számítógépem lehűljön? Aztán mikor ma felkeltem (kb 10 órát aludtam) még rosszabbul éreztem magam, mint lefekvés előtt. Olyan volt, mintha az összes energiámat elszívták volna. Én amúgy úgy félig-meddig hiszek az ilyenekben. De létezik, hogy ennyi mindent beképzelek magamnak? :S
2011. júl. 8. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
Akkor valószínü hogy ez egy szellem. Elég erös. Az energiaingadozás gyakori a szellemjárta helyeken. Ez azért van, mert a szellemeknek a fizikai manifesztációhoz, és pusztán a léthez is "energiára" van szükségük. Ezt az energiát többféleképpen gyüjtheti be. Íme a leggyakoribb formák. 1. az elektromos vezetékekböl, (bennük lévö elektromosságból), és az elektromos vezetékek keltette elektromágneses térböl. Ennél az energia gyüjtés formánál gyakran észlelhetök pislákoló égök, szokatlanul magas villanyszámla, és erös szellem esetén energia ingadozás is. 2. Statikus elektromosságból. Ezt ugye nem kell mondanom szinte mindenütt megtalálható. Azok a szellemek akiknek csak a lét miatt van szükségük energiára, ezt az energia forrást használják. 3. Élölények, (legföbbként emberek). Ezt az energia forrást csak a rosszindulatú entitások használják, mert amit, akit megcsapolnak, legyengülnek, megbetegedik, és szélsöséges esetben akár meg is halhat... Sajna úgy tünik a te szellemed nagy eséllyel ebbe a kategóriábatartozik.
2011. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szakembert javaslok. NEM valami (zöldfülü) papot. Akárkit is hívsz, legyen tapasztalata a témakörben. Legyenek sikeres szellemüzései.
2011. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gtgunár ***** válasza:
Szerintem van nálad(állandóan) valami hibás szigetelésű elektromos cucc,(telefon hallókészülék)az feltölt, vonzza a tárgyakat mozgatja őket befolyásolja az égőket stb. Ezt te észleled betudod valami természet felettinek és parázol. Ami meg az elszívott energiát illeti: csak féltél alvás közben és nem tudtad kipihenni magad. a sercegés: ha 40 fogban 8 órát megy a gép nálam elő fordult hogy másnap reggel is langyos volt. És hűlés közben kattogott, én is paráztam én is fáradtan keltem.
2011. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!