Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttátok már az Alvilágot?

Láttátok már az Alvilágot?

Figyelt kérdés

ti már láttátok az alvilágot, és ha igen hogyan? vagy ha nem érdekel ez


Láttátok a mennyországot?


2011. júl. 11. 00:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%

Alvilag ... tudod miaz az alvllag? ... 2 ertelme van 1 pokol ami nem letezik...es 2 meg szervezettbunozes es maffia ;)


En lattam alvilagot mert olyan helyen nottem fel ahol bunozni kellett ahoz hogy megelj ... az alvilag az ahol drogok fegyverek es oromlanyok alltal szereznek penzt az emberek ... akik benne vannak azok szervezett bunozesbol elnek drogcsempesztbol es oromlanyfutatasbol... varja a sitt oket... tobsege kopasz kigyurt sotetluxuskocsival feketebe oltozve borkabattal nehany tetovalt alnevekkel hamis szemelyivel... kemeny csavo egytol egyig vannak csicskasok akik szallitjak az arut es teljesitik a parancsikat... de te ne akard tudni mint es hogy ameg nem tartozol oda......

2011. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

LÁtni a földi életben a földön túli életet szinte lehetetlen az alvilág a legszörnyűbb hely ahova ember kerülhet folymatosan kínoznak rosszul érzed ott magad legszivesebben meghalnál de nem tudsz .

A menyország pedig ... gondolom tud mi az

2011. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Menny és Pokol itt a Földön


Egyszer egy szent ember lehetőséget kapott arra, hogy az Istennel beszélgethessen néhány percig a túlvilág titkaitól.


- Uram, szeretném megtudni, hogy milyen a Paradicsom és milyen a Pokol?


Isten erre odavezette őt két ajtóhoz. Kinyitotta az egyiket és megengedte, hogy betekintsen. A szoba közepén egy hatalmas kerek asztal volt és az asztal közepén egy nagy fazék, benne ízletes raguval. Az emberek, akik az asztal körül ültek csont soványak és halálsápadtak voltak. Az összes éhezett. Mindegyiknek egy hosszú nyelű kanál volt a kezében, odakötözve a kezéhez. Elérték a ragus tálat és vettek egy-egy kanállal, de mivel a kanál nyele hosszabb volt, mint a karjuk, nem tudták a kanalat a szájukhoz emelni.


A szent ember megborzongott nyomorúságukat, szenvedésüket látva. Isten ekkor azt mondta:

- Amit most láttál, az a Pokol volt.


Majd mindketten a második ajtóhoz léptek. Isten kitárta azt, és a szent ember megdöbbent: a látvány, ami a szeme elé tárult, ugyanaz volt, mint az előző szobában. Volt egy nagy kerek asztal rajta egy fazék finom raguval. Az emberek az asztal körül ugyanúgy hosszú nyelű kanalat tartottak a kezükben. De ez alkalommal az emberek jól tápláltak, mosolygósak voltak és nevetve beszélgettek egymással, majd az étkezés után boldogan mentek a paradicsomi kertbe sétálgatni.


A szent ember halkan megszólalt:


- Én ezt nem értem!

- Ó, pedig ez egyszerű - válaszolja Isten - ez igazából csak "képesség" kérdése: ők megtanulták egymást etetni, míg a falánk és önző emberek csak magukra gondolnak.


"Amikor csak magunkra gondolunk, rosszat teszünk... a Pokol van itt a Földön."

2011. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én már a Pokolban is voltam. Ki van írva előtte egy táblára hogy : Ide menj be, ne a Mennybe.
2011. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Láttam. Mindenhol tüzek égtek, és üstök bugyogtak. A bűz elviselhetetlen, akárcsak a hőség. A démonok ugrálnak, rohangálnak és az üstökbe szórnak mindenféle undorító maradványokat. Ha ember bekerül oda, szenvedések közepette fogadkozik, hogy többet nem jön, de már mindegy.

Aztán kijöttem az iskolai menzáról, és az élet szépnek tűnt.

2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Első hovy tudnék belépni az alvilágba
2011. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
persze én oda járok nem? XD
2011. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
a belepes egyszeru ... kemnyenek kell lenni mert a gyavaknak ott nincs helyuk a legveszelyesebb kornyekekre kell jarni ahol nehez a megelhetes es sok a bunozes ... ott biztos talasz olyan embert aki nagykutya sok penzel luxus kocsival es korulotte par novel ... na azzal kell haverkodni ..kezded csicskaskent az alvilagi eletet utana leszel kishal majd nagyhal es vegen kutya meg nagykutya ...ezek a rangosrendek ... Csicskas az diller, szallito, futatto ... Kishal az aki a dillerek zzallitok futtatok elenorzi az o felelosege hogy rendben legyen a bevetel es ok a verolegenyek nagyhal ugyan ez csak tobb dilere meg embere van kutya ezek a legkemenyebb fiuk vero fiuk alltalaban kidobokent dolgoznak klubokban ahol lebonyolitja a Nagykutya az arut ... nagykutya csak 1 vagy 2 van ove a szervezet ...
2011. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És fontos a helyesírási szabályok figyelmen kívül hagyása, mert ők kemények, ilyennel nem foglalkoznak.
2011. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Zsír bár pár diller haverom nem maffiózó majd keresek keményebbeket
2011. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!