Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek és más természet...

Szellemek és más természet feletti lények érzékelése/látása, ezt lehet tanulni, vagy mindenkiben meg van a képesség csak valaki inkább nem foglalkozik vele és "elmúl" (nem hisz benne), és ellenkező esetben pedig lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na jó,nem kell hülyének nézni, tényleg megtörténtek,de csak kevesen hiszik el :| A legelső talán másfél hónapja volt, szélcsend. Azt ajtó ki volt támasztva, és a támaszték miatt nem záródhatott be. Bent gépeztem,mire valami hatalmasat csapódott kimentem megnézni, és az ajtó zárva volt. Kinyitottam,de a támaszték miatt nem tudtam a helyére visszanyitni az ajtót, vagyis a támaszték az a helyén maradt,de akkor mitől zárult be? Utána apróságok voltak, dolgok amiket kerestem, azokat nem leltem, majd a legszembeötlőbb helyen, ágyon, polcon ott voltak. Bár ezzel annyira nem foglalkoztam, utána jött, hogy anyummal mentünk volna vásárolni. A konyhába volt, én kinyitottam a kocsiajtót (de csak a vezető felől, a zárat meg ajtónként kell kinyitni,nem nyílik egyszerre), majd a cuccokat amiket vinni akartunk betettem a csomagtartóba. Az anyósülés felől nem nyitottam ki. Bementem az mp3-ért, és mire vissza kimentem, hogy kinyitom, már nyitva volt, és anyum nem jött ki.... Utána megint csak apróságok voltak, majd az egyik délután olvastam. És ne kérdezze senki, hogy hogy,de a körömlakkom felborult. Egyetlen koppanással (hol ott gömb alakú az üveg vagyis gurulnia kellett volna,de nem, ahogy eldőlt úgy is maradt). Ez volt pár hete, azóta így nagyon nem volt semmi ilyen.. :| Bár ez a körömlakkos volt a legszőrfelállítóbb komolyan....
2011. júl. 18. 20:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg ha megtanulod az aura látást, (már ha van ilyen), akkor bizonyos formában láthatod öket.
2011. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 flowerfire válasza:

Néhány válasszal előrébb már leírták, hogy a meditáció jó erre.

De mindenek előtt, ha látni akarod őket, első sorban el kell fogadnod, tudatosítanod kell magadban a létezésüket. Mert ha nem hiszel bennük, akkor hiába teszel bármit is.

Velem kiskoromban volt egy olyan csekélység, hogy mikor összepakoltam a szobámban este, betettem a szekrénybe arccal kifelé az egyik játékomat, lámpaoltás után hallottam egy halk, forgás szerű hangot. Felkapcsoltam a villanyt, megnéztem, és a játék háttal volt. Édesanyám szerint képzelődtem, és úgy tettem be (ami kizárt mert precíz vagyok, nem teszem csak úgy be a dolgaimat). Onnantól kezdve sokáig nem történt semmi, csak mikor újra hinni kezdtem a szellemekben. Egyszer valaki megsimogatta a hajam, de nem volt bent senki. Következőnek, mikor elég zűrös dolgokba kerültem, egy hörgés szerű sikoltást hallottam magam mellett éjszaka.

Szóval, egy szó, mint száz: bárki láthatja/érzékelheti őket. Nyilván, akinek az életében nagyobb tragédia történt (pl a szeme láttára veszítette el a szüleit), azok fogékonyabbak erre. De alapjáraton mindenkiben megvan a hajlam.

2013. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 regszy válasza:
amiket leírtál hogy mik történtek veled szerintem arra utal hogy valamilyen szellem, lélek ott volt. Ilyeneket hajlamosak vagyunk beképzelni, de a te esetedben nem. Egyik ismerősöm is érzékeli őket csak úgy magától nem csinált semmit és mesélt vele is ilyenek történtek.
2014. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Killgun nevű felhasználó válasza:


Nem vagyok én rossz indulatú,de..."Kokain powa" Remélem egyszer ezér úgy fejbebasznak,hogy onnantól kezdve max magad tudod szopni...Amúgy igen 2-3 éves korig mindenki látja,aztán jön a "nem llétezik" nevelés és becsukódik a 3. szem....Ki lehet nyintni bizonyos gyakorlatokkal(fénykeresők.hu)Ám nem ajánlom,mert félelmetes,leszívja az energiád...Nekem is nyitva van,csak nekem nyitva maradt,mert mindíg is erős akaratú voltam...Nem hagytam belémnevelni azokat a fosségokat...Aki kinyitja áltlában szó szerint behugyozik a látványtól...És egyik kommentelőnek:Miért csak a szellemekhez kéne különleges képesség?Te talán látsz démonookat szaladgálni az utcán?Kell a 3. szem ezekhez...."


Én sem vagyok rosszindulató, de... elég vicces hogy egy ilyen élettelen téveszmés senkiként ilyet kívánsz másoknak. Ha engem úgy pofán basznak hogy max magamat tudom szopni, akkor te a kis poklod tüzében égj hamuvá, ordibálva közben

Szép napot, te nyomorult.

2014. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erre születni kell
2016. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!