Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki beszélgetne velem a...

Valaki beszélgetne velem a témában?

Figyelt kérdés
Látom sok olyan hozzászólás van ebben a témában, ami olyan embertől/emberektől jött, aki igencsak képben van etéren. Régóta történnek velem nagyon érdekes dolgok. Kezdetnek annyi, hogy amikor elkezdtem nézni a paranormal activity, a feléig nem volt benne újdonság számomra, és így kicsit meg is döbbentett. Annyi, hogy ne itt. Csináltam erre egy e-mail-t. para_normal@freemail.hu , a többit majd ott.
2011. júl. 17. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Mi ebben a fura?
2011. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed. Nem fura, nem is mondtam/írtam, hogy fura. Csak szeretnék valakivel beszélgetni kicsit, aki tapasztalt ebben a témában, és nem itt mert bosszantanak a hülyének nézős hozzászólások.
2011. júl. 17. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

A paranormal activity-ben csak a végén vannak érdekes dolgok, addig csak kamerával mutatják a közhelyes parajelenségeket. Ezért nem volt új. Nekem se. Nem kell mindent elhinni.


"Aki semmit sem tud, kénytelen mindent elhinni."


"Ha ötven millióan hisznek is valami ostobaságban, attól az még ostobaság."


"Bízz azokban, akik az igazságot keresik, és kételkedj azokban, akik már megtalálták."


"Hinni kényelmes. Tudni hasznos. Kételkedni szükségszerű."

2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmmm... Ha eljönnél egy éjszakára hozzám, akkor tuti nem azt mondanád, hogy kételkedjek. Kételkednék én szívesen, de ha látnád, hallanád, akkor Te is azt mondanád rá, hogy kételkedni ostobaság!
2011. júl. 17. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező csak, hogy számomra is világos legyen.


Megnézted ezt a filmet, és a benne látott paranormális jelenségek amit a filmben a "démon" okozott, többé kevésbé megegyeznek a nálad tapasztalt jelenségekkel.


Eddig azt a következtetést lehet levonni, hogy valószínűleg okkult erők tevékenykednek nálad.


Gondolom az e-mailban, erről szeretnél konzultálni?

2011. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzellemKutató ***** válasza:
Én örömmel beszélnék veled, nekem lassan ez lesz az életem. Nemsokára jelentkezek!
2011. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!