Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ebben a témában a 12-18 év...

Ebben a témában a 12-18 év közötti korosztály, azon belül is a lányok írnak tapasztalatokat. Lehet, hogy ez a generáció fogékonyabb erre? És miért pont a lányok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 12:09
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ne olyanok írjanak, akik hülyézik őket! Am én nem tartozom a korosztályba, 29 éves vok...
2010. máj. 10. 12:21
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

én mondjuk 24 vagyok..de szerintem az új generáció kb 85-től születik,akik erre fogékonyabbak,érzékenyebbek..

azóta jönnek többen indigók,kristályok,és csillaggyerekek..

2010. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez csak a médiának és az internetnek tudható be. Régen nem tudtál hol utána nézni ezeknek a dolgoknak, mostmeg akármelyik TV-adón elkaphatsz egy olyan műsort ami a természetfeletti dolgokról szól. Ráadásul egy 13 éves fiú/lány még gyerek, ami azt jelenti, hogy sokkal hiszékenyebbek mint a felnőttek. Szóval most pl. ez a "ilyen-olyan hangokat hallok" dolog olyan, hogy egy gyerek tutira veszi hogy azt a zajt egy szellem okozza, egy felnőtt betudja annak hogy biztosan kintről jön a hang, vagy a szomszédtól, vagy az állatai stb.stb.
2010. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Na igen, mindkettő benne van a pakliban... Nincs bizonyíték... Mindenesetre érdekes szerintem.
2010. máj. 10. 12:35
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
amikor én kicsi voltam,nem volt net,és kb 2 csatorna volt,vagy három,amin legfeljebb az apókát néztem oroszul..mégis láttam,hallottam dolgokat..senkitől nem néztem utána,utólag tudom megmagyarázni,mik voltak..
2010. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

13 éves lány vagyok. 5 éves koromban láttam anyukám kutyájának a szellemét.tudom hogy szellem volt.éreztem.

pedig akkor még csak Tom and Jerry-t néztem xD

nemtudom mi ez vagy mitől van de éjjel felébredtem és 1 fekete alakot láttam. ez a bácsikám temetése után volt. anyira megijedtem h. még sikítani sem tudtam.és pislogni sem mertem. és én nem vok az a tv-nézős fajta. amikor a géphez ülök akkoris csak msn-ezek.

2010. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
25 vagyok:-))
2010. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én vagyok az apókás,24 vagyok!
2010. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
25 éves, Te is tapasztalsz hasonlókat?
2010. máj. 10. 13:11
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

14 éves fiú vagyok. 5 évesen láttam a szobámban kettő szellemet is, és még mostanában is érzékelem u. abban a helyiségben...

Nos, lehet, hogy fogékonyabb, de ez a kristály- és indigó gyermekek miatt lehet. MEgállapították, hogy én magam is kristálygyerek vagyok... meglepődtem, de utánaolvastam, és inkább csak megtiszteltetés, hogy segítek az embereket a teljesség és az újabb aranykor felé tolni. Nem véletlenül lát valaki szellemeket, aurát, stb... ÉS emiatt fogékonyak, mert hamarosan változás jön...

2010. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!